0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Hanımlar merhabalar benim size danışmam gereken birşey War ilk cocugum 1.5 yaşında kız 2. Çocuğum şu an 4 aylık ben özel sebeplerden dolayı annemlerin evinde kalıyorum şu an da iki çocuğa hamdolsun güzel bakiyoruz küçük çocuğum 9 aylık popüler olduğunda ben artık kendi evime gideceğim ama kafamda deli sorular malum şimdi çok küçük sürekli uyuması emmesi e iki çocuk olunca ikiye bölünüyorsun demek istediğim 9 aylık olduğunda biraz daha rahat eder miyim kucuguyle ilgili çünkü kızım da War açıkçası tam olarka kendimi ifade edebildim mi bilmiyorum ama yani siz anladınız diye düşünüyorum gözüm korktu iki çocukla evde tek kalmaya e ev War yemek çocuklar :) nasıl olur acep

9 Cevaplar

+1 oy
(2,862 puan) tarafından
Popüler mı olacak nasıl yani 
-Reklam-
+1 oy
(736 puan) tarafından
1 incisi zorlancagini tahmin ederik cocuk dogurman gerekiyo yaslari kucuk dogal olarak zor olcak.

2 inciside ailenin yaninda nekadar cok durursan okadar alisirsin ve evine gittiginde bir okadar zorlanirsin bence kendi evinde dur.ben esin olsam kabul etmem .
(17 puan) tarafından
Eşim burda değil o yüzden annemlerde kalıyorum Nisan ayında gelecek bizde Nisan da gideceğiz maddi manevi annemler destek şu an için onguzden kalıyorum
0 oy
(793 puan) tarafından
Bacım dört beş çocuklu olanlar ne yapsın yada birlik yaşayanlar ne yapsın biraz kendinize güvenin ya sadece isteğe bağlı istersen herşeyide yaparsın eğer kendini bir düzene sokarsan 
(17 puan) tarafından
İnşallah ya zaten o düzeni bı kursam çok iyi olacak çünkü bu sefer çocuklar da alışıyor dedeye anneanneye bende isterim tabi
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Biran önce kendi evine cik kendi düzenini kur kolaya alışınca çok zor gelecek bir şekilde alışıyor insan o tempoya. Benim iki oğlumun arası 22 ay küçük 5 günlükken ikisiyle evde tek kaldım zor ama kendi düzenin olunca alışıyorsun 
(17 puan) tarafından
İnşallah yaaa
0 oy
(2,397 puan) tarafından

Ilk cocugum 6 yasinda, kucugu 8,5 aylik. Bastan beri kendim bakiyorum hic oyle rahatlama falan olmuyo bacim. Aci ama gercek. Sen sonradan suya dalacagin icin biraz bogulabilirsin :) bir an once kendi duzenini kur.

0 oy
(488 puan) tarafından
Bebek nasıl popüler oluyor anlamadım 
(17 puan) tarafından
Yok popüler olmuyor:) klavye hatası
0 oy
(7,882 puan) tarafından
Benimde biri 19 diğeri 5 aylık ailemden uzakta yaşıyorum. Zorlanıyorum ama çokta iyi bakıyorum. Herşeye de vakit buluyorum. Gözünü korkutma tabi evine geçmeden çocuklarına belli bir düzen oturttur. Uyuma saatleri uyanma saatleri vs. 
(17 puan) tarafından
Büyüğün uyuma saatlerinde sıkıntı yok düzenli hastalık vs olmadigi sürece bebek de fena sayılmaz işte daha 4 aylık onunda düzene binecek inşallah
0 oy
(293 puan) tarafından
baya zorlanirsin ama bir sekilde rayina girer hersey canim Allah kolaylik versin. benimde 3 yasinda ikiz kizlarim ve 1 buvuk yasinda oglum var bende dogduklarindan belli tek bakiyorum. ha yorulmuyormuyum tabiki hemde cok ama bu gunlerde gececek hayirlisiyla
0 oy
(3,247 puan) tarafından
Şu andaki kadar rahat edemezsiniz. Çünkü 4 aylık. 9 olunca emekleyecek durmayacak diş işleri vs. 

Hiçbir sorun olmasa bile alışmanız zaman alacaktır. 

Ama su akıp yatağını buluyor. Kolay olmayacak ama sonuçta hepsi geçecek. Allah sağlık versin. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 154 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pekiyasimdi (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 272 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.