0 oy
40 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
Mrb kızlar ben sezaryen doğum yaptım temmuzda. Eylülde yaklaşık 15 gün her gün bir damla şeklinde süren bir regl sürecim oldu ama sonrasında kesildi aylarca olmadım. Şimdi de 3 gün önce bir daha oldum o da aynı şekilde her gun bir damla kan görüyorum. Bu durumda regl olmuş oluyor muyum yoksa regl değil mi. Başına gelen oldu mu. Bu arada 3 gün sürdü kesildi yine bu durum normal mi 

6 Cevaplar

0 oy
(1,482 puan) tarafından
1 yıl içinde düzensizlik olmama normal 
(10 puan) tarafından
Yani boyle günde 1 damla olması normal mi
-Reklam-
0 oy
(6,700 puan) tarafından
Ben de temmuzda sezaryen doğum yaptım canım. Bebeğim 4 aylık olduğunda adet oldum. Sonraki ay olmadım. Yeni adet oldum ama öyle böyle değil hiç bu kadar kanama olmamıştı. Dün bitti sandım bugün yine var
(10 puan) tarafından
Benim yoğun değil işte günde bir damla koyu renk oluyor
0 oy
(9,132 puan) tarafından
Emziriyosan 2 yıl olmamam normal sayılıyor. Ama dikkat et eğer sürpriz hamilelik istemiyorsan. Ben hiç âdet olmadım 14 ay. Hiç olmadan 2.ye hamile kaldım 
(10 puan) tarafından
Emziriyorum. Eşim de ben de korunuyoruz. Ben sadece bu günde bir damla şeklinde olmasını merak ettim normal mi dye
(9,132 puan) tarafından
İçin rahat etsin diye kadın doğuma görün canım.ben de hap ve prezervatif ile korunurken kaldım imkansız di bizi buldu :)
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra üçüncü ay adet oldum dördüncü ay yine oldum bakalım böyle devam edecek mi ay inşallah olurum ya hamile mi kaldım şüphesi olmasın 
(10 puan) tarafından
Normal adet mi oldunuz yani yoğun mu kanamanız. Benim de bir damla şeklinde oluyor günlük
(1,063 puan) tarafından
Normal geliyor doğumdan önceki gibi
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Ben 40 çıktı 3 gün sonra olmuştum duzenli devam ediyor hiç dediğiniz gibi olmadı aksine daha fazla geldi 3 4 ay yoğundu sonra eskisi gibi az gelmeye başladı . Ama doğumdan sonrası düzensiz olabiliyorda 1 damla olmaz sağlık ocağına gidiyorsaniz ebeye sorun 
0 oy
(601 puan) tarafından
Damla damla da gelse iki günü geçtiği için ever adet olmuşsun canım. Hormonel düzensizlikleri dolayı tam düzene girmemesi normal. Emzirdiğin için. Şu an yeni doğum yapmış sayılırsın. Bir kaç ay sonra tekrar bir kontrole girmeni öneririm. Çünkü benim ikinci doğumuma kadar polikistik öperim toktu. Ama ikinci doğumdan sonra rica takılırken doktor çok sayıda küçük kistlerin var polikistiğin var dedi. Emzirme döneminde olduğun için anlamsız olabilir dedi. Ki ikinci seseryandan sonra yavaş yavaş adetlerimde de düzensizlikler başlamıştı. Emzirme süreci bitti ama hala kistler duruyor. Belki senin de buna benzer bir problemin olabilir. Gidip kontrol olmakta fayda var.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 72 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Figenfiliz34 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 81 göst.
12 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.