0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (2,161 puan) tarafından
Hiç olmamış birşey olmuş gibi anlatma 4 buçuk yaşında kızım bazen olamamış şeyleri söylüyor mesela babasına annem bana kızdı diyo oysaki kızmadım bazen kardeşine vurur uyaririm tabi ama ara ara böyle 

8 Cevaplar

0 oy
(6,214 puan) tarafından

Hahahahah neler neler bir duysan :D

Daha sabah anne ben bebektim ya senin kucağında meme yiyordum arı elime kakti dedi :D halbuki yok öyle bişey nerden gelir akıllarına bilmem 

Bir kere anne sen beni bebektim öyle dövdün geberttin burnumu kanattin dedi birisi duysa gerçek zannedecek suçlu oluruz :D

(2,161 puan) tarafından
Bende korkuyorum acaba başka bir sorunumu var
(6,214 puan) tarafından
Benimki bazen rüya görüyor bide çizgi film izlerken veya bir başkası bir olay anlattığı zaman aklında kalıyor sonra olayları birbirine katıp karıştırıyor:)
(2,161 puan) tarafından
He benim kızım da böyle okul kapanmadan once babam arardı kızımı işte sorardı bugün okula gittin mi diye evet gittim derdi o gün okula gitmemişti oysa ki
-Reklam-
0 oy
(1,616 puan) tarafından

Haha seninki 4 buçuk yaşında yaşı varmış benimki 2 buçuk yaşında babasına gidiyor beni gösteriyor bacaklarına vuruyor yüzüne vuruyor annem bana vurdu bide bana kızsın diye dibime getiriyor 2 buçuk yaşında daha 1 kere öyle bir hataya düşmedim çok şükür ama gösteriyor 

0 oy
tarafından
Abimin kızı baba delisiydi ve 3 yaşlarında baba şu esraya bişey şöyle hep yaramazlık yapıyor falan derdi :ad 
0 oy
(15,184 puan) tarafından
Oğlum üniversite arkadaşlarıyla ne gezilere gidiyo sen bı bilsen  aadsxfdsd 3.5 yaşında 
0 oy
(47 puan) tarafından

15 aylık oğlum  konuşurken anne dövdü diyor :D

Opuyorm seviyorum dövdüm seni dövdüm seni  dövdüm seni diye oda aklında kalmış  anne dövdü diyo gülerek yavrum:D:D

0 oy
(576 puan) tarafından
Benim kızımda öyle ne senaryolar ciziyor bazen kopuyorum gülmekten 
0 oy
(790 puan) tarafından
Benimki daha ortada yok hamileyim benim başıma neler gelir bilmiyorum ama komşum var 40 yaşında kazara hamile kalıp doğurdu şuan kızı 4 yaşında geçenlerde babasıyla koridorda yürürken babask kapıyı açmak için durduğunda kızda dengesini kaybedip kafasını bir yere çarpmış kafası morarmış komşunun kızıylada oynamaya gidiyormuş komşu kızım kafana noldu demiş babam dövdü demiş kadında ablayla çay içerken kız kocan kızınamı vurdu hayırdır demiş yoo demiş babam dövdü diyor demiş haberin olsun birde kız 20 yıl sonra gelen ilk kız evin prensesi 2 tane abisi var babası en çok kıza değer veriyor şuanda evin prensesi diye her dediği oluyor işte demiş komşu bak demiş eşini uyar bu yarın birgün başka şeylerde der demiş akşam kocası gelmiş kocasına anlatmış kıxın sağda solda böyle diyor diye babasıda kızını olayın gerçekleştirdiği yerde kızım böyle böyle olmadımı diyormuş oldu diyormuş birazdan sen beni dövdün diyormuş babasına gülerek anlatıyordu abla bixim kız bizim başımıza iş açacak diye
(2,161 puan) tarafından
Ya benim kızım da öyle okul kapanmadan önce babam aradı kızımla konuşurdu işte bugün okula gittin mi diye evet gittim derdi o gün okula gitmemişti oysa ki
0 oy
(2,706 puan) tarafından
Kız benimkler de babasına biz bu arkadaşa fıtık bu komşuya giyim doyorlar eşimde gitiniz mi diyor yok diyom

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 157 göst.
0 oy
13 cevap 101 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,837 kullanıcı

...