0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Tecrübeli anneler Allah'ın izniyle mayıs ayinda doğım yapacam bebişe nelerden kaçar tanr kaç aylık almam lazım kıyafet zıbın konusunda yardımcı olur musunuz bana 

3 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben her şeyden 5 er adet aldım ve hiç biseyi yenidoğan almadim aman büyük olsundedim 0-3 ay aldım hemen büyüyorlar ziyan oluyor. Ama benim evde kurutma makinası var sabah çıkarttıgini akşam geri giyebiliyirdu. O yüzden az aldım. 
-Reklam-
0 oy
(512 puan) tarafından

Cok cabuk buyuyolar 0-3 ay 3-4 takim alsan yeter zıbın büyük al 3-6 al hem pahali hemde cabuk buguyolar giyemiyolar 

Benim ikinci cocuk pek bisey almadim iri bir bebek 4 aylik olcak şubatin 9 unda şaun LC den 12-18 beden aliyorum bir tik bol ama rahat oluyo onun icinde uzun sure giyer buyuk al herseyi 

Bu 12-18 ay cokda iyi oluyo yasina kadar giyer heralde :)

image

0 oy
tarafından
Büyük al canım yenidoğan alma 0 3 ay arası çok küçük oluyo ben hiç bir şeyi giydiremedim.mesela hem kızım kilolu ve uzun doğdu hiç kullanmadığım kıyafetleri kaldı öyle çok üzülmüştüm ne hevesle giydirecektim.yikayip utulemistim 6 9 ay daha çok al vala bence 3 6 ay da alabilirsin rahat şeyler al havalar sıcak olur bir ay sonra benim kızım temmuz doğumlu sıcaktan 40 derece ateşle küveze girdi buda haziranin İlk haftası olacak bulunduğumuz ilçe serin yeni geldik buraya ona göre arkadaşlara sorup alacam havası nasıl Haziran'da diye 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 130 göst.
9 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Paticik (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
11 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurr.01 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 138 göst.

378,317 soru

11,323,319 cevap

34,774 kullanıcı

...