0 oy
138 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Kızlar çok heyecanlıyım daha çok erken ama almak için sabırsızlanıyorum siz bebislere kendinize ne zaman kıyafet falan aldınız alışverişinizi ne zaman yaptınız? Perşembe günü şehire gitcem. Hamiel pantolonu alicam pantolonumun düğmesi kapanmiyo karnım şiş olduğu için. Bebek ürünleri için erken mi 8+2 haftalık hamileyim

10 Cevaplar

0 oy
(568 puan) tarafından
Ben ilk ogrendigim andan itibaren ufak ufak aldim. Toplu cok maliyetli olur zaten bence
-Reklam-
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Cinsiyet belliyde yavaş yavaş al degilse De hem kıza hem erkeğe uyacak şeylerden al ben her hastaneye gittiğimde bir iki bir iki aldım yada öyle dolaşmaya gezmeye AVM çarşı pazara çıktığımda.hosima.giden bişey olursa aldım. İlla şu zaman alınır diye bişey yok canın keyfin ne zaman isterse bütçende el veriyorsa al. Ayligini mevsime göre düşünerek al ama
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Cinsiyeti belli olsun öyle al canım benimkini 17. Haftada öğrendim 20. Haftada aldım 14. Haftada bir kanamam olmuştu düşük riskim vardı o zaman iyiki çok erken almamışım dedim hamilelik birazcık ilerlesin bence öyle al kendine de kıyafetlerin sıkıyorsa alabilirsin şimdiden ama bu daraltılıp genişletilenler var onlardan alsanız daha iyi olur 
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım hepimizde öyle heycan oldu bir iki zıbın al mevsimine göre çok fazla alma cinsiyet öğrendikten sonra alışveriş daha zevkli oluyor sürekli yapınca insan sıkılıyor ya ben sıkıldım mesela artık mağaza gezince eskisi kadar heyecanlandırmıyor o yüzden parça parça yavaş yavaş yap Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Bebek için erken canım ama bende 10. Haftadan sonra başladım 27 olduk hala alıyoruz insan sürekli alışveriş yapamıyor 
0 oy
tarafından
6 aylıkken mobilyasını aldım sadece. çünkü teslim süresi 2 aydı :). geri kalan herşeyi 8. aydan sonra aldım. 1 haftada tamamlandı hepsi zaten.
0 oy
tarafından
16 haftalıkken başlamıştım ben parça parça aldım göze gelmedi 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
30 dan sonra aldım herseyini
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bence daha erken ben doğuma 3 hafta falan kalmıştı o sıra gittim hepsini birden aldım . Erken alınca zaman geçmez bence :)) 
0 oy
tarafından
12 haftada cinsiyet öğrendim başladım yapmaya alma iyi olmaz dediler çok şükür hiç birşey olmadı icinme sine sine yavaş yavaş aldım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 130 göst.
9 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Paticik (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
11 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurr.01 (34 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...