0 oy
588 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (283 puan) tarafından
Kızlar siz siz olun kesnlkle mavi güç asperox kullanmayın lütfen. Herhangi bi kronik rahatsızlık vs hiç bişeyim yok. Sık sık camaşır suyu da kullanırım etkilemez. Öncesinde bi 3 -5 kez asperox un mavi olanını kullandım ve inanılmaz rahatsız etti. Uzun zaman sonra bide bugün deniyim dedim . Ve 2 maske takarak kullandım.  Rahatsız etmesin diye ve Ona rağmen zehirlendim. 2 kez hava verildi vs şuan biraz daha iyiyim. Kesnlkle kullanmayın lütfen 

22 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Geçen bir asperox aldım normal değildi kokusunu çok ağırdı ve Keskindi yoğun kimyasaldi piyasaya merdiven altı ürünler sokuyorlar adım gibi eminim ki bu kadar kötü olamazdı bende çok etkilendim

(283 puan) tarafından
Mavi mi cnm
(27,351 puan) tarafından
Sarı olan cok kötüydü
-Reklam-
0 oy
(6,237 puan) tarafından
Mükemmel temizliyor ama içinde kireç sökücü olduğu için çok ağır dikkatli ve az kullanmak gerekiyor ben genelde direk sıkmak yerine süngeri sıkıyorum havaya uçmuyor böylece 
(283 puan) tarafından
Güzel temizliyor ama ciğerleri mahvediyor cnm. Onu fark ettim. Şuan içim sızlıyor yara olmuş gibi
(6,237 puan) tarafından
Camasir suyuyla aynı zamanda kulalnmissin ondan canım.icinde kireç sökücü olduğu için xamasir suyuyla etkileşim oluyor

Geçmiş olsu
(283 puan) tarafından
Olabilir cnm mantıklı. Teşekkür ederim çok sağ olasın
0 oy
(15,150 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Çamaşır suyu ile aynı zamanda mi kullandin
(149 puan) tarafından
Çamaşır suyu ile beraber kullandın ondan bende bı ara öyle zehirlendim geçmiş olsun
(15,150 puan) tarafından
Kız Allah seni. Suç asperox unvdegil. O ikisi zehirlemis seni. O ikisi çok feci tepkimeye girip insanları zehirliyo. Hatta olduruyo. Geçen gün bizim orda bı kadın ölmüş hatta Allah korumuş. Bı daha asla yapma öyle
(283 puan) tarafından
Kız karıştırmadm sadece eş zamanlı kullandım. Ve öncesinde de  tek kullanıyordum o zaman bile rahatsız ettiği için bugün maskeyle deniyim oda olmadı:) bnde gidicydim:)
tarafından
Çamaşır suyuyla asla başka ürün kullanılmaz. Bizim akrabanın da başına geldi az kalsın kadın da zehirleniyordu. Ölümden döndüm demişti. Çamaşır suyu başlı başına kimyasal zaten. Yani temiz olacağım derken cidden kendşmise ve ailemize zarar veriyoruz.
(1,121 puan) tarafından
Kız ikisini birlikte kullanma bende o hatayı bikere yaptım porçözle ozon karistirdim herkesin var bence böyle bitane
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ben sarısını kullanıyorum ağır kokuyor ama bişey olmadı hiç 
(283 puan) tarafından
Sarı yı bnde kullanıyorum cnm kokuyor ama dediğin gibi bişey olmuyor. Mavisi tarifsiz bişey anında zehirledi
(3,102 puan) tarafından
Aman dikkat et canım hiç bişey sağlıktan önemli değil
(283 puan) tarafından
Aynn cnm kesnlkle öyle
0 oy
(19 puan) tarafından
Geçmiş olsun şuan iyisinizdir inşallah 
(283 puan) tarafından
Sağol cnm bnm Allah razı olsun. Daha iyiyim ama nefes alıp verirken tüm soluk borun, içim sızlıyor sanki her yer yara. O denli tahriş etmiş
(19 puan) tarafından
Çok dikkat etmek gerekiyor boşverin temiz olsun derken canınıza zarar gelmesin
(283 puan) tarafından
Kesnlkle öyle cnm
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Canım beni çamaşır suyu bile mahvediyor bide pop çoz mu ne sarı olanı kulldim hep asperox maviyi kullmadim hiç 
(283 puan) tarafından
Sarı olan daha masum zararsız ama mavi olanını tarif etmem imkansız. 2 kat maske  üzerinden zehirledi ve içim yara olmuş gibi sızlıyor hala. O denli tahriş etti. Gerisini sen düşün
(1,753 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(2,295 puan) tarafından
İçim dışım benmde limon sirke oldu bugün sirf kimyasal solumayayim diye mutfak dolaplarını sildim mecbur alt kısım çok yağlanmış bnde aksperoks sarı güç kullandim ama baya az kullandım sonuç benmde göğsüm tıkandı eşime dedim bir ayran yaap içince kendime geldim o olmayınca da temizlemiyo be
(283 puan) tarafından
Sarısı daha masum cnm . Ama mavi olan berbat bişey
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Normalde bana hafif bile geldi kokusu, nasıl zehirlendin ki acaba... Gelmiş geçmiş olsun
(11,093 puan) tarafından
Evet evet mavisi. Sarıyı daha çok kullanırım, mavi çok az aldım ve hafifti..
(283 puan) tarafından
Ay bilmiyorum ya tek fıs bile etkilemişti beni bugün önlem alıp maskeyle kullandım oda kurtarmadı;)
(11,093 puan) tarafından
Ama öbür yorumda gördüm şimdi, sen çamaşır suyuyla aynı anda kullanmışsın. Normalde etkilemese bile, birlikte kullanınca tabi ki etkiler. Ah bacım ah yapma bi daha böyle. Allah korumuş yani bi sadaka falan ver bence
(283 puan) tarafından
Karıştırmadm ama ikisini es zamanlı kullandım farklı yüzeylerde. Gerçi öncesinde Sadece musluk başı vs  kullanınca bile inanılmaz rahatsız ediyordu. O yüzden bi 6 7 ay ara vermiştim. Üzerinden baya geçince bugün bi maske takarak deniyim dedim oda olmadı:) ay yok bitti artık dolu şişeyi gelir gelmez attım çöpe son oldu artık mavi asperox devri:)
(11,093 puan) tarafından
Aynı anda sirke bile kullansam rahatsız eder beni. Karıştırmaya gerek yok anlayacağın ama olan oldu biten bitti. Artık dikkat edersin işte. Boşver zate mümkün mertebe kimyasal kullanmamak gerek de bi türlü bize empoze edilenden kurtulamıyoruz :/
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum çok fazla kimyasal. Genelde sirkeli, karbonatlı yapıyorum temizliğimi
(7,706 puan) tarafından
Çok lazımsa kullanıyorum. Onda da tarım kredinin ürünü. Çok hunharca sıkmıyorum. Bir ya da iki fıs yetiyor
(283 puan) tarafından
İyi yapıyorsun cnm dikkat etmek gerek lazım cdden
(7,706 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada
(283 puan) tarafından
Sağol cnm bnm çok teşekkürler Allah razı olsun
(7,706 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bi almayan ben kaldım galibaaa
(283 puan) tarafından
Ay alma zaten:)
0 oy
(1,401 puan) tarafından
Ay yok ben onsuz yapamam haftada 2 3 en az
0 oy
tarafından
Ben değil asperox çamaşır suyu da kullanmam. Mümkün olduğunca az kimyasallı ürün kullanırım. En fazla kullandığım yüzey temizleyicidir. Tuvalet banyo için de tuvalet banyoya özel ürün kullanır geçerim. 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kireç için kullandiysan eğer bir tavsiyem var çok etkili.emine deligoz var youtubede bir karışım yapıyor.kac senelik kireci söktü ben şok oldum .bu zehirlerden masum.bulasik makina parlatıcısı,limon tuzu ve yumuşatıcıyi spreye koyup kireçli yerlere sıkıp 30 dk bekledikten sonra ovalamadan bile kirecin aktığını goruceksin.zorlu yerlerde biraz ovalaman gerekiyor izle istersen 
0 oy
(8,061 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Hiç almamıştım bunu duydum artık hiç almam. 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Aslında farklı bir detarjan ile karistirmadiginiz sürece o derece etkilememesi lazim. Sonradan Alerjik bir durum mu oldu acaba
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Ben de bitmek üzere olan asperoxa çamaşır suyu ekleyip temizlik yapmıştım az daha boğulacaktım çok keskin koktu.Birbiriyle kullanilinca olabiliyor
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun. Sarısını kullandım ama mavisinden almadım hiç. 
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Bni de sarı olanı zehirlemisti kız yağ cozuculerdede çok etkileniyorm bn
0 oy
(12,930 puan) tarafından
Hiç bir kimyasalı başka bir kimyasal ile karıştırıp kullanmamak gerekir ben zaten aşırı kimyasal kullanmaya karşıyım evim temiz olsun diye o kadar kimyasala maruz kalamam bir Domestostan vazgeçemiyorum o da hijyen için döker bırakırım sonra akıtırım
0 oy
(1,544 puan) tarafından
Bende de var ben sorun yaşamadım piyasada sahte ürün çok fazla bilgin  Olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazli.51 (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 211 göst.
0 oy
4 cevap 262 göst.
0 oy
4 cevap 220 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nurellaa (2 puan) tarafından soruldu

379,100 soru

11,348,079 cevap

34,813 kullanıcı

...