0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

Merhaba kızlar dün kontrolüm vardı gittim her şey yolunda dedi dr 

Sonra nst istedi ama nst sancım çıktı iki adet serum taktılar daha önceki erken doğum oldu bu olcak diye çok endişeliyim 

Başına böyle bişey gelen var mı 

Vaktin doğum yapan

Lütfen cevap verin 

Şimdi de karnım taş gibi sert ne yapsam acaba acile gitsem yoksa evde yatıp dinlemeye devam mı etsem 
gebelik haftası 35+5

16 Cevaplar

0 oy
(4,094 puan) tarafından
36. Haftada suyum sızmaya başladı. Nst de 90-100 düzenli sancı çıkıyordu. 39+1 de sezaryen ile doğum yaptım canım. Kaç haftalıksın bu arada
(7 puan) tarafından
İstirahat ediyorum sürekli yatıyorum sıkıldım artık
(4,094 puan) tarafından
Yüzmüşsün yüzmüşsün kuyruğuna gelmişsin. Sık dişini balım az daha. :( eminim çok zordur ama olsun bak çok az kalmış.
(7 puan) tarafından
Aynen öylede ne bilim yaa bizim için dua edermisniz 38 görelim hayırlısıyla
(4,094 puan) tarafından
Tabikiii :)) rabbim evladınla seni sağlıkla kavuştursun. İnşallah zamanına kadar bekler. İnşallah hiç küvöz yüzü görmeden alıp evine götürüp koynunda uyutursun. :))
(7 puan) tarafından
Amin canım benim sağol Allah razı olsun rabbim çocuklarını bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından
Lütfen kızlar bakarmısınız 
0 oy
(1,807 puan) tarafından
36 haftada suyum azalmıştı bol bol su ve havuç suyu içtim düzenli takiple 38 de sezeryanla doğum yaptım çok şükür 
(7 puan) tarafından
Darısı başıma inşallah 38 görmek istiyorum tabii her şeyin hayırlısı olsun inşallah vaktinde sağlıkla gelsin bende sezeryanla doğum yapıyorum
(1,807 puan) tarafından
Amin canım sağlıkla zamanında gelsin inşallah
0 oy
(7,885 puan) tarafından
36 da doğum yaptım kızım 2400 doğdu ve kucağıma verildi şuan 5 aylık kendini bu kadar strese sokma canım daha kötü olursun. 
(7 puan) tarafından
Kuveze aldılar mı hiç bu arada Allah bağışlasın
(7,885 puan) tarafından
Hayır canım almadılar ertesi gün hastaneden çıktım. Kendini bu kadar üzme.
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım karnının sertleşmesi sıklaşıyosa mutlaka git hafife alma uyandır eşini de gidin acile başıma geldiği için söylüyorum
(7 puan) tarafından
Bebeğin hareketlerini hissediyorum ama bilemedim
(333 puan) tarafından
Bende hissediyordum hatta suyu aktıktan sonra bile oynuyodu yaramaz her gebelik farkli canım doktorun ne diyosa uy
0 oy
(160 puan) tarafından
34 te benımde samcım çıktı hastanede hattım ilaçlar serumlar fitiller 38 de gün aldık günümden bir. Gün önce suyum geldi acil sezeryan oldum bebek zayıf dediler maşallah 3800 doğdu ultrason da hep küçük. Çıkıyodu bol bol ceviz badem muz tüket bebek beslensın iyi doğarsa küvez ihtiyacı olmss
(7 puan) tarafından
Ağrınız olduğunda tekrar acile gittiniz mi hiç
(7 puan) tarafından
Hastanede ne kadar yattınız acaba
(160 puan) tarafından
Ben ağrıyı hissetmiyordum ama senın dediğin gibi karnım taş gibi oluyordu bi tarafta toplanıyodu
(160 puan) tarafından
İki gün
0 oy
(824 puan) tarafından
ben 30 haftada erken doğum riskim vardı 37 haftada sağ salim kucağıma aldım yavrumu 
0 oy
(486 puan) tarafından
Rabbim zamaninda güzel doğurmak nasip etsin ablamın eltisi dün supriz yaptı normalde kan pihtlasmasi olmuştu 5 ayda erzurma gidyirdu ordaki doktor sezeryanla yapcam demişti dün aniden agirlari başlamış kanmasi artk direk gitgi hastnde doğum yapmş yani pılnali doğum sürpriz oldu 8 buçuk aylik ablam dedi bebbek kuvezde daha görmedik başka ilede göndere bilirler bebeği  szinde yakalaşmişsinız insallh gücünde gelir bebişko sağlicakla☺️
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Yat dinlen canım gebeliğin son yatmayı seviyo Allah'ın izniyle birşey olmaz zaten zamanında gelmiş 36 dan sonra doğumu bekliyorlar yakın bı tanıdığımı tam 36 olunca doktor doğuma aldıydı kuvezde felan da kalmadıydi çok şükür iyi düşün iyi olsun Rabbim sağlıklı sıhhatli ömürlü kucağınıza almayı nasip etsin 
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Canım haftan güzel korkma hiç. Benim de 30.haftadan sonra sancım seksenlerin üstündeydi hep ama 41.haftada doğum yaptım 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ilkimi 35 5 te dogurdum rahim kisalmam oldu ikincimde olmadi ama o da erkendi 37+0
0 oy
(557 puan) tarafından
35 haftalıkken bende de sancı çıktı ama ben hissetmiyordum sadece rahim kasılması gibi oluyordu ben de çok korktum hatta o gün doğururum kesin diye ağlayacaktım sonrasında yine iki kere sancı çıktı 37 39. Haftalarda yine hissetmedim 40 haftada kendi sancımla doğurdum serum iğne hiçbir şey yapmamışlardı bana hem de 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Bnede 36 haftanın içinde  sezeryan  oldum benimde nst de sancı çıktı başka hastaneye sevk ettiler  akşamına sezeryana aldindimdi 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Valla 34+2 de ikizlerim doğum yaptım sancimda 25 filan çıkmıştır yani açılma vardi biraz o yüzden aldı 

Biraz kuvezde kalıp çıktılar beklenebilir di ama ne biliyimkismet böyle imiş. haftan çok kötü dehil merak etme.
0 oy
(821 puan) tarafından
Bende 36+2 de doğum yaptım erken doğum riskim hep vardı. Çok şükür kuvezde falan kalmadı 2 kilo 600 gr dogdu
0 oy
(2,457 puan) tarafından
3 gebelik yaşadım hepsi de erken doğdu 36 ya gelmişsin korkma dinlen iş felan yapma ama karnın çok sertleşiyor ve sancı da eşlik ediyorsa acile görün acilman var mıydı?
(7 puan) tarafından
Bilmiyorum sezeryanla doğum yaptığım 8c8n acilmamam var mi diye bıkmadılar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
0 oy
3 cevap 76 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy