0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (1,392 puan) tarafından
Yapıyorlar ya ben daha hiç yapmadım ama yapınca garip geliyor ama şuan isyerindekielr hasta olduğunu anlasın diye paylaşsam mi dedim sksksk

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ergen ergen isler sadece güzel çekilen fotoları atarım ve güzel anları atarım gerisi boş 
-Reklam-
0 oy
(3,430 puan) tarafından
Ayyy bir kez hamileyken enfeksiyondan yatiyordum hastanede daha 20 li haftalarımdayım serumlu paylasmistim düzelicez insallah be diye o sira meshurdu beni dogurdum zannetmisler bir iki ay sonrada arkadasimin bebegiyle fotograf  atmistim benim bebegim zannetmisler 4 aylikti o zaman insanlar dedikodu ariyorlar valla esim ne sinir olmustu o zaman 
(1,392 puan) tarafından
Kız bende ejsyerindekj müdür gıcık anlasın hastayım diye so ra diyor iyiydin diyor halden anlamadığı için başka amacın yok yani
0 oy
(130 puan) tarafından
Yok artik ya bir o kalmıştı paylasmadiklari size soylemiyorum yalnis anlamayin cok komik ya:)) benim yengem cocugu atesler icinde acilde yatarken selfie cekilip cocukla durum atiyodu yuh be yani o an çocuk hasta aklına fotoğraf cekilmek nasil geliyo ya nasul hir vicdan bu
(1,392 puan) tarafından
Yok kız ben boğaz ağrısıyla gittikten işten ötürü zaten normalde Bayadır hcibrisey paylaşmıyorum aslında
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Hayatımda böyle bişeye gerek duymadım kardeşim falan çekmiş ama o acıda ağrıda bunlar insanın aklına nasıl geliyor oda ayrı bişey 6 adet ameliyat oldum hiç foto çekmedim 

(1,392 puan) tarafından
Bende isyerinden ötürü
0 oy
(48,731 puan) tarafından
kizim bebekken bir iki kez yaptim esimi etiketledim oda esimin.is yerinde sorunlar vardi ondan gorsunler diye

kaynim yapar her gittiklerinde kontrolde bile yapar
0 oy
tarafından
düzenlendi
Serumlu kolunu atmayan bizden değildir sjsjsjjs

Asla yapmam
(1,392 puan) tarafından
Yoknkiz bende işlerinden ötürü
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Doğumda eşim yer bildirimi yapmıştı onu bile kaldırttım. 
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Çok saçma ya gezmeye gidiyorlar sanki kolunda serum paylaşım yapıyorlar :D

Hastayken gözüm telefon görmüyor açıkçası

Zaten serum yiyorsam baya kötüyümdür aklıma bişey gelmez iyi olmaktan başka 

(1,392 puan) tarafından
Ben boğaz ağrısıyla.gittim.kiznisyerinden ötürü.payapsayim.dedim.aslinda
0 oy
(624 puan) tarafından

Allah affetsin aklıma şey geldi. Bir adamın babası nefes alamıyor hava takılmış adam selfie çekmiş babam da zar zor nefes almaya çalışıyor diye paylaşmış dgdgdd kimisi acil oluyor durum paylaşıyor üzgün hissediyor diye ;)komik geliyo açıkcası

(1,392 puan) tarafından
Oda abartmış

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
+1 oy
35 cevap 446 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 351 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy