0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından

Insanlar cok tuhaf. Kac saattir kapıda bekliyorum kadın gelir gelmez iceriye dalıyor yada içeride hasta varmı diyor.Yok tatlım ben saalağım ondan keyfine bekliyorum.sonunda kavga edecem biriyle.Herkes uyanik bi biz safız sanki.Bisey sorcam diyip sıra beklemeden giriyorlar her defasında deliriyom.hepmi böyleler yoksa banamı denk geliyor bilemedim:angry:

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hep oyleler iceriden kovulacaklarını bilselerde yapıyorlar
(770 puan) tarafından
Dovmek lazim bunlari
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kendini uyanık sananlar öyle ama geçen bende öyle yapmak zorunda kaldım ya.randevum yoktu bebeğimi cildiye gstermek zorundaydim krem alerjisi oldu ck kötü .. doktor geleblrsin dynce gördü baktı ilgilendi 
(770 puan) tarafından
Istisnalar elbet olabilir bide doktor cagirdiysa sıkıntı yok ama gelir gelmez direk iceriye dalmalari kizdiriyor beni.yada iceride hasta varmi diyorlar.bos olsa zaten beklemeyiz dimi akil var
(4,961 puan) tarafından
Doğru diyosun canım bende şok sinir oluyorum ama sıram varsa asla kaptırmam.. evet hastası var bekliyoruz de bişey de
0 oy
(3,393 puan) tarafından
Yok canım yanlız değilsin daha bide bunların yanında torpilliler var onlar bi tık daha fazla deli ediyorlar beni 
(770 puan) tarafından
Valla ya dovmek lazim boylelerini:@
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yok valla bnde sinir hastası olarak geri dönüyom hastalar tuhaf sekreterler köpekk gbi doktor desen öyle insan mecbur olmasa gitmicek inanki
(770 puan) tarafından
Hic sorma canim hele sekreterler.gecen bana denk geldi azarladim valla lafimi soyledim
(5,376 puan) tarafından
Ben şikayet ettimya kız cimere idari soruşturma başlatıldı diye yazı geldi
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Heryerde var bu tür insanlar canım gerçekten insanın sabrını sınıyorlar  yani ne denir ki böylelerine bilemiyorum:D

(770 puan) tarafından
Kelimeler kifayetsiz kaliyor :D sovsen olmaz dovsen olmaz sıkıldım artik.dogursamda kurtulsam hastane yollarindam
0 oy
tarafından
Hep öyleler maalesef cnm
(770 puan) tarafından
Dimi ya heryerden cikiyor illaki bunlardan:(
tarafından
Hiç sorma bacım sanki biz o kapıda otobüs bekliyoruz
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sen bekliyosan girmesine izin vermiceksin doktora dalıp bunu alamazdın sıra beklemedi biz bekliyoruz diyceksin.
0 oy
(280 puan) tarafından
Ah hep böyleler . Bir gün kendime hakim olamayıp döveceğim birini o olacak. 
(770 puan) tarafından
Benim yerimede dov canim :D
(280 puan) tarafından
Seve seve :)))))
0 oy
(119,303 puan) tarafından
her yerde hep oyleler malesef
(770 puan) tarafından
Birine dalicam bu gidişle :@
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende çok sinir oluyorum dayanamayip söyleniyorum sonra gicikligina kapıda duruyorum bakıyorlar ters ters☺️
(770 puan) tarafından
Bende oyle yapcam artik kapinin onunden ayrilmicam :D demekki boyle olmak gerekiyor
(1,464 puan) tarafından
Aynen canım ben çözümü öyle buldum onlarin yaptıkları gibi yapıyorum kafam rahat ☺️
0 oy
tarafından
Hep öyleler ne yazık ki ne zaman hastaneye gitsem biriyle dövüşür çıkarım çok sınır bozucu 
(770 puan) tarafından
Ben seslenmiyordum hic ama artik bende dövuscem :@
tarafından
Hak edene hak ettigini vermek lazim
0 oy
tarafından

Sonuç gösterecektim diye sıranın en başında bekleyenleri yazmayı unutmuşsun :D

0 oy
(4,584 puan) tarafından

Linçleneceğim belki ama bizim millete has bir şey bu. Eğitimsiz çok. :ermm:

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bir tek sen değil ben de deli oluyorum valla
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bide sen içeride ultrasondayken dalanlar var kocalarıda kafa uzatıyor kapıdan tutucan o kafayı ezme olana kadar çarpacan o kapıya
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bide kapının önüne gidip kalabalık yapanlar var canım acayip ayar oluyorum onlara 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Tahlil sonucunu göstermek için tekrar sıra alınmıyor ya da doktor bişey istiyor gidip Hacer veriyorsun yani bununla ilgili yapcak bir şey yok 
0 oy
(44,647 puan) tarafından
Eski postmus.    

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
+1 oy
35 cevap 445 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu