0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
Kizlar sorum yukarda benim tüp bebek tedavisiyle hamile kaldm çok şükür şuan 8 haftalık oldu hala bir sürü ilaç kullanıyrm sağlıklı besleniyrm bebek için ama canım çok kahve çekiyor bebek yokken çok içen biriydm Nescafe dibek türk hepsini iciyrdm her gün şimdi icemiyrm korkuyrm transfermde liste verdiler bunlar yasak diye içinde kahfe de vardı turşu acı ekşi şimdi yavaş yavaş turşu filan yiyiyrm ama hala kahfe icemedm cnm çok çekiyor 

9 Cevaplar

0 oy
(491 puan) tarafından
Kız bende hamileyim ama arada içiyorum hamileyiz diye kendimizi bu kadar kisitlamamamiz lazım bence herşey dozunda güzel fazlası zarar
(59 puan) tarafından
Evet öyle bana başta yasakti listede vardı ondan korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından
Günde 1 fincan İçilebilir normal ama senin ki tüp bebekmiş ve yasakmış istersen 3 aylık olana kda reklam yada doktora sor aöa dediğim gibi içilebilir
(59 puan) tarafından
Evet ilk üç ay riskliyms bir sürü ilaç kullanıyrm doktr dedj üç aya kadar o zamn bir sorun olmazsa keserz ilaçları çok şükür yine Rabbime şuan iyi ilerliyr
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım çok içmek istiyosan düz kahve içmek yerine laktozsuz sütle iç ben kahve içiyodum şimdide uyanır uyanmaz filtre kahve içmeye alıştım hamile olsam ne yaparım bilemiyorum
(59 puan) tarafından
Öyle ya ben de çok seviyrm her gün içen biriydm her çeşidini şuan icemiyrm iki ay var icememesm artk canım cekiyr :)
0 oy
tarafından
Arada içebilirsin canım bisey olmaz dibek iç sütlü iç ama arada iç 
(59 puan) tarafından
Bende dyrm çünkü listede turşu acı ekşi şeylerde vardı yasak geçen çok canım çekti yedim turşu az az yiyrm ekside canım cekiyr işte demedm doktor a ne zamana kadar yasak ağır iş filan yasak geçen dedm kalp atışıni da duyduk artk ev islerj yapabilirmiym hoca yok dedi sadece camasr yemek dedi süpürge yerleri silme dedi bana
tarafından
Dikkat et canım benim bi tanıdığım vardı hemen hemen 9 ay boyunca yatmisti valla kocası yapiyordu herseyi
Ev işi mutfak yemek her türlü olur yeter ki dikkat et Rab'bim gönlüne göre versin inşallah kuzum
(59 puan) tarafından
Amin inşallah:) Evet tüp bebek riskli doktor dedi ilk üç aya kadar hafif işler yapiyrm ikiz çocuklarm var bakiyrm mecbur görümcem arada geliyr evi supurup siliyr sagolsn
tarafından
Rab'bim yardimcin olsun canım benim
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Tekrar bi dr a sor onu. Tüp bebekmiş ben olsam riske girmem daha haftası küçük. 
(59 puan) tarafından
Evet bir dahaki kontrolde soracm sürekli dinleniyrm transfer den beri geçen hocaua dedm kalp atışı ni duyduk artık ev işlerini yapabilirmiym yok dedi sadece camasr yemek yap dedi ikiz çocuklarımda var evde sadece onlarla ilgileniyrm
(2,314 puan) tarafından
Öyle dediyse dinle dr unu canım.
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Canım senin öncesinde ikizlerin varmış küçük nasıl tüp bebek yapldi onlarda mi tüp bebekti keşke biraz daha bekleseydin görümcem tüp bebek sonra normal oldu ama kısmet hayırlısı ile al kucagina ben kahve iciyorm en azından iki günde bir
(59 puan) tarafından
Evet ikizlerim var onlarda tüp bebek şuan 4 buçuk yasindalar buda dondurulmslarim vardı iki tane hastane yapmanz gerekli dedi süreleri beş yilms çöpe gidecek dediler bize bide bizim doğal yolla olmasi imkansz dediler 5 yil olmadı çocuğumuz çok şükür iki çocuğum oldu tup bebek le şuan  hamileym bir tane
(2,746 puan) tarafından
Evet doğru 5 yıl süre veriyolar ne güzel maşallah RABBİM kucagnza almayı nasip etsin sağlıkla
(59 puan) tarafından
Amin inşallah sağolun:)
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Türk kahvesi içebilirsiniz haftada 2-3 yada illa nescafe icicem diyorsanız Kafeinsiz  sade kahve de tuketebilirsiniz.
(59 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(378 puan) tarafından
Hamileliğimde yemin ederim günde 3 fincan türk kahvesi içiyordum okadarki canım çok istiyordu seviyorum zaten kahveyi de içtim şimdi kızım 3 yaşına girecek oda deli gibi kahve seviyor içer benimle :)))
(59 puan) tarafından
Ya ne güzel maşallah bende çok seviyorum yine korkuyrm
(378 puan) tarafından
Aynen tedavi ile olmuşsun birşey diyemem canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Dr sor istersen yani 2 günde bir Türk kahvesi icebilirson belki Nescafe de kadın çok var
(59 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun:)
0 oy
(4,404 puan) tarafından
Valla ben 2 fincan Türk kahvesi hep içtim Ama sen içme dikkat et kuzu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 110 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melek211 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
9 cevap 95 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde aysenur_dilay (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde aysenur_dilay (176 puan) tarafından soruldu

378,404 soru

11,326,604 cevap

34,780 kullanıcı

...