0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Malum tatil ve bir haftadır kalıyrz ben yapı geregi rahat birisi degilim .Ne rahat uyuyabiliyrm ne tuvalet vs meselesi sorun oluyor. Onları gectm gelirken esime de.demistm kıs da olsa evde durmayacgm gezecegim diye kaynanm ona da gidin dese de müdahele ediyor .Geldik geleli çocuklar evde.Kendisinin düsünmesi söylemesini isterdm cok bunaldigimızı biliyor ama yok onlara ve esime göre evde duralm cocuklar ekran izlesin veya aile gezmesine gidelim.Kısaca hic rahat degilim kıyafetime kadar kendimi kasıyrm o yüzden de sıkıntıya giriyrm .Siz nasılsnz böyle bi durumda  ne yaparsnz .Eve dönmek istiyrm bir an önce .

13 Cevaplar

0 oy
(675 puan) tarafından
Sen gene iyisin geçici bir süre kalıyorsun 3 senedir beraber yaşıyoruz ve ben kendimi hiç oraya ait hissetmedim mutlu huzurlu olamadım 
-Reklam-
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Keske kendi eviniz de dursaniz daha rahat edermissiniz , gercekten rahat olamiyor insan ven deprem de 1 ay kadar kalmistim Allah kimseyi yerinden yurdundan ayri koymasin altın gibi insanlar hicbirseye karismazlar ama gene de insanin kendi evi gibisi yok 

Birde siz evden cikip gene tatil icin eve girmissiniz daha da bunalirsiniz 1 hafta olmus zaten kendi evinize gitseniz en azindan daha rahat edersiniz
0 oy
(4,438 puan) tarafından
Valla çok  haklısın evden çıkıp eve girmişsiniz
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Benim eş ailesinde sıkıntı yaşadığım iki şey var biri yemek biri de her yere ördek ailesi gibi gitmek evleri çok düzgün değil ama hiç dert etmem uyumam uyanmam kendi düzenimi bozmaz 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Kimsenin evine gitmiyorum evimdeyim rahatım 
(1,075 puan) tarafından
Normalde ben de öyle bi insanm ama baska sehire gidince mal gibi gelmek zorunda kaldm
0 oy
tarafından
Bende bugün gidicem eşim sehir disina çıkacak kendi isteğimle gidiyorum çok rahatım 
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Rahat hissetmembu sevmediğimden değil onun i onun düzeni kendimi yabancı gibi hissediyorum kaynanam bunun farkında ben kapıdan girerken ayağıma ev terliğimi verir hiç bir işe elimi degdirmez aksine hadi bugün şuraya çıkalım sen sıkıldın gibi der hadi şunu alalım der en son gittiğimde gezdik tozduk çok şey aldi gelmeden de gel bugünde kuaföre gidelim havamz değişsin dedi ha mutlu oldum ama evde rahat değilim 
0 oy
tarafından

Haftanın genelde 4 günü bendeler ve ben ilk doğum yaptığım zaman bile göğüslerim açık geziyordum evde :D kayınpederim ve kaynimin yanında rahatça uzanırım. Onlar rahat mı benim yanımda bilmiyorum 

tarafından
Kız yok kaynanam yazdım yaaa, gülücükten sonrası 2. Örnek :D
tarafından
Kaynanam yazmamışımki yanlış anlaman çok doğal :)))
(2,832 puan) tarafından
Kız dedim o kadarını da yapmaz sjsjdjfjj anladım canım
(2,832 puan) tarafından
Yorumu yanlış yere yapmışım sjsjdjfjj
tarafından
Hahaha sorun bende ya o kadar rahat değilim :D ama genel olarak kendi ailemede eşimin ailesine karşı da çok rahatım kendimi onların öz kızı gibi hissediyorum
0 oy
(509 puan) tarafından
Haklısın canım insan biraz dışarı çıkıp gezmek ister
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Evime dönerdim ben genel olarak rahat oluyorum tabi giyim kuşam evdeki gibi olmuyor onun haricinde iyi geçiyo 
0 oy
(3,074 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yeni evliyken daha iyi duruyordum 4.5 senelik evliyim artık 2 gün den fazla yatılıda daralıyorum çok uzak şehirlerdeydik artık aynı ülkeye taşınacagımız için daha yatılı kalmayız
0 oy
(78 puan) tarafından
Geçen hafta bizim kombi bozuldu mecbur gitmek zorunda kaldık. 8 gün oradaydik. Sadece kayınvalidem vardı kayinbabam il dışına çalışmaya gitti ama ben yine de rahat değildim. Kayınvalidem kendi evin gibi dedi yani öyle de davrandı yanında uzandım da kızıma da baktı ama insanın kendi evi başka oluyor gerçekten. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 372 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,305 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.