0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Hanımlar çocuğunuz kaç aylıkken anne dedi yada yürümeye başladı

Benimki 13 aylık sadece baba,nene,dede  tek diyor . 

27 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından
39 aylıkken :)) yani üç yaş üç aylikken 
(142 puan) tarafından
Ooo nasıl bekledin öyle  . Maşşallah
(501 puan) tarafından
Çok bekledim valla hiç sorma
-Reklam-
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Benimki 18 aylık sadece baba diyor :(
(142 puan) tarafından
O zama ben bı kaç ay daha bekliyom en iyisi
Hjghhghh
0 oy
(78 puan) tarafından

Benimki de 13 aylık anne diyor ama tek anne de bırakmıyor arkasından annenene diye uzatıyor sanırım anneanne diyor :)

(142 puan) tarafından
O uzatmalar çok tatlı oluyor
0 oy
(3,372 puan) tarafından
12 aylikken arada anni diyordu 19 ayindan beri net anne diyor simdi babasina bile anne diyor 
(142 puan) tarafından
Benimki de herşeye baba diyor . Babası resmen benimle dalga geçiyo
0 oy
(1,421 puan) tarafından
Benim çocukların 2side erken konuşup erken yürüdüler 9 buçuk aylıktı yürüdüler 1, yaşında anne diyordu
(142 puan) tarafından
Evet benim arkadaşımın oğluda 9 aylıkken yürüdü
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Benim oğlum da 1 yaş öncesi anne baba dede gel hav bak felan diyen çocuk hepsi gitti şuan 18 aya 24 gün var sadece baba diyor herşeye baba diyor çok üzülüyorum kelime geriliği olmuş nazar mı deydi ne oldu bilmiyorum anneyi felan unuttu herşeyi elimize tutup baba baba diyerek yaptırıyor 
(142 puan) tarafından
Kesin eşin aklına girmistir . Dhhsjss
(1,392 puan) tarafından
Bu iyiydi sjsjs
0 oy
(638 puan) tarafından
Bizim rekoru kiran yoktur burda kızım 4 aylikken aannii aanni  derdi 8 qyllikken cok net qnne dedi ❤ canim kizim
(142 puan) tarafından
Maşşallah sırrını vizede söyle yoksa çatlayacam anne demediği için
(638 puan) tarafından
Valla sırrı yok kızım düşkün bana 26 aylik olduk hala anneci babasini pek gozu görmüyor
0 oy
(10,005 puan) tarafından

Kizim 1 yasinda sadece anne diyo :D 5ayliktan beri anne anneanne gel dede mama derdi. Simdi sadece anne diyo

0 oy
tarafından
13 aylık olmak üzere acıkınca yada uykusu gelince anni diyor arada canı isterse abla diyor anneanne dede baba del dit mama bunları söylüyor yürüme yok daha
(142 puan) tarafından
Keyifleri nasıl isterse
0 oy
(511 puan) tarafından
7 aylikken anne dedi  11 aylık şuan 3 4 adım atıp dusuyor
(142 puan) tarafından
Maşşallah
0 oy
(4,619 puan) tarafından
5ay 24gunlukken saat 17.45te anne dedi.d 19aylikti yurudu
(1,427 puan) tarafından
Hahahahahaha kız sate dakikaya kadar nasıl aklında tutmuşsun nasıl sate bakmak o sırada aklına geldi :D
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Bebekler aslında doğar doğmaz anne der. Innngaaah dediği şey anne demekmiş aslında. Henüz gelişmemiş olan küçük dilleri net şekilde anne demelerine engelmiş sadece.  Ve şok bir bilgi daha, anne karnındaki her çocuk doğduğu annenin bildiği dilde anne diye ağlarmış.  Bunu ta lisedeyken bir hocamız gen aktarımı diye bir konu üzerinden bizlere anlatmıştı. Her çocuk doğduğu annenin diline programlanarak ilk anne dermiş. 
(1,427 puan) tarafından
Nasıl yani ben pek anlamadım son dedikleirni bizim dilimize programıanarak anne diyosa biz neden anlamıyoruz anne dediyini
(135 puan) tarafından
Ben kızımın doğduğu gün çok net anne dediğini duymuştum hâlâ dikkatimi çekmek istesin anneeh der ilk gün odada ki herkes şaşırmıştı hatta anne mi dedi o diye :)))
(372 puan) tarafından
İnga kelimesi anne demek değil İbranice Allah demek
0 oy
(962 puan) tarafından
Oğlum 10 aylık dün ilk kez anne baba dedi benle eşim şok olduk
(142 puan) tarafından
Ay çok güzel bende sabırsızlıkla bekliyorum
0 oy
(1,485 puan) tarafından
12 aylık 3 günlük daha demedi
(142 puan) tarafından
Canları ne zaman isterse
0 oy
tarafından
14tu galiba tam hatırlamıyorum eşim sayesinde demişti o zmn ilk defa babasıyla birlikte uzun bi vakit geçirdiler eşim anne nerde diyince başladı anne nerdesiii demeye 
0 oy
(1,419 puan) tarafından

17 aylık hala anne demedi baba diyor,mama diyo, bebiş diyor öyle anne dışında herşeyi diyor :)

0 oy
(439 puan) tarafından

Benim kız 16 aylık ama yaklaşık 2 aydır anni anni diyor :)) bugünlerde de telefonumu nerde görse getirip anni diyip uzatıyor bana maşallah

0 oy
(2,872 puan) tarafından
26 aylık babasına da baba diyo banada baba diyo canı isterse anne der 9 buçukta adım attı, yaşını geçerek yürüdü 
0 oy
tarafından
Benim 12 aylık bir aydır ara ara anne inne diyor ilk kelimesi baba oldu dede teyze diyor nene diyor çoğunluk dede baba 
(142 puan) tarafından
Benimkide baba kelimesini ağzından düşürmüyor
tarafından
Vallahi ya:))  daha kolay söylemesi aynı hece olduğu için
0 oy
(1,427 puan) tarafından
9 10 aylikken
(142 puan) tarafından
Maşşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 437 göst.