0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (239 puan) tarafından
Pazar günü arada bir bunu beklemek hakkımız değil mi küçük bebek varken özellikle trip atiyorum şuan 12 ye kadar uyuyor gidip gevrek alıp geliyor bu kadar çok sinir oluyorum söyleyince ***** yapıyor sizinkiler hazırlar mi hiç bir de benimki aşçı

19 Cevaplar

0 oy
(15,136 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hazirlqmaz. Coak nadir 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız adam eve iş getirmiyor işte ne güzel :D   Bizde bır standart yok ıcınden geldıkce kahvaltı aksam yemegı farketmez hazırlar yada dısarı cıkarır

(239 puan) tarafından
Ahahah dimi bir de bu yönünden bakmak lazım hshshs
tarafından
:D bakış açısı önemli canım
0 oy
(10,008 puan) tarafından
Valla kim musaitse bizde. Bugun hep beraber 9da kalktik. Onlar ekmek almaya gitti oglanla ben cayi koydum. Kizin altini ustunu degistirdim. Esim kahvaltiyi hazirladi hep beraber yedik. Ben sofrayi topladim mutfagi falan o cocuklarla ilgilendi. Oglani giydirdim babasiyla disari gitti simdi kizi uyuttum corba yapicam
(239 puan) tarafından
Yok anam yok anca yatar 12 ye kadar bebek 9 aylık bir de hamileyim üstüne
(10,008 puan) tarafından
Yardim etmeyen es zor ya. Eltiminki oyle
(239 puan) tarafından
Ah ahh
0 oy
tarafından
Yeni evliyken çok hazirlardi çok sevinirdim 

Logusayken çok ilgilenir hamiekyken çantamı taşır bazen de binde bir yemek yapar yoksa pazar günü öyle kahvaltı görmedim 
(239 puan) tarafından
En azından bir yerden tutmuş :)
tarafından
He ona şükür diyelim
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Şuan ben oturuyorum eşim kahvaltı hazırlıyor oğlanda mutfakda yanında hatta sabah uyandırdım çocuğu ona verdim ben bir saat daha yattım başım ağrıyor 
(239 puan) tarafından
Maşallah en güzelini yapıyorsun canım :)
0 oy
(762 puan) tarafından
Bir iki kere hastayken hazırladı sağolsun ama onun dışında öyle bir huyu yoktur. 

Yemekte milyonda bir çok isim varsa yada kotuysem hazırlar 
(239 puan) tarafından
Benim de evlendiğimizden beri sadece bir kere hazırladı onu da takvime tarihini not aldım :)
(762 puan) tarafından
Hahaha aman olsun ya ne yapalım onlar da böyle:D
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Asla hazırlamaz hazır yer ekmek almaya bile zar zor gönderiyorum ben evde olmazsam hazır şeyler alır yer binde bir çarşıdaysak dışarıdan yeriz 
(239 puan) tarafından
Kahvaltıya gitmeyi de sevmez : p
(1,237 puan) tarafından
Daha hiç gitmedik 4 sene olacak
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Yapmayan yapmiyor canim. Ne diyeyim Allah yardımcın olsun. Elinden geliyormus seni mutlu etmek pek kolay aslinda ama
(239 puan) tarafından
Hem de çok kolay :) sağ ol canım
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Bizim pazarımız yok bazen o günde çalışıyor olur bazen evde olur ama ara ara hazırlar uyandırır

bugün evde yok sabah göreve çağırırlar akşama gelicem yemeği ben yaparım dedi bizde böyle çoğu şeyde yardımcı olur sağolsun 
(239 puan) tarafından
Maşallah çok güzel :)
0 oy
(4,624 puan) tarafından
9da masal kalkti o da kalkti masalin ustunu basink degistirmis yumurta yapip yedirmis ustune uyutmus ben daha yeni kalktim.d.d yarim saati oldu bisey hazirlamaz genelde mesela gecen ay hazirladi onda da aksam cok uykusuzdum masal okula da gitmemisti dondurucudan tavuk kizartmis baharatlamis aksam yemegi seklinde sofrayi kurup uyandirdi hosuma gitmisti ama genelde bisey hazirlamak yerine hemen durum alip geliyim der.d.s.
(239 puan) tarafından
Arada bir olması bizleri mutlu ediyor ufak şeylerle mutlu olan insanlarız aslinda :p
(4,624 puan) tarafından
Yooo hep olsun isterim benn.d.d.
(239 puan) tarafından
Hahaha dimi
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Hazırlamaz.bakkala.gotmeyw bile.usenir keşke akipe.tse.uyumaktan nerdeeeee
(239 puan) tarafından
Bizimki de kaçmak için gidiyor markete hdhjdjd
0 oy
(191 puan) tarafından
Hayatta hazırlamaz ben ne bilirim diyip köşeye çekilir her zaman ikiz 1 yaşında bebeğim var çok yoruluyorum ona rağmen asla yardımcı olmaz malesef ki 
(239 puan) tarafından
İkiz bir de kıyamam ;/
(191 puan) tarafından
Evet valla öyle :(
0 oy
tarafından
Pazar günümüz yok hafta içi izinli oluyo bazen kendisi hazırlar ben evi toplarım bazen ben hazırlar o evi toplar değişiyor 
(239 puan) tarafından
En güzeli :)
0 oy
(3,075 puan) tarafından
Eşim markete gider eksikleri alır bende kahvaltıyı hazırlarım hep böyle bizde 
(239 puan) tarafından
Adaletli :)
0 oy
(1,204 puan) tarafından
%99.9 ben kırk kere diyecem ve baya hasta olacam da o oranı kullanacam. Haftada bir akşam yemeğine kızartma işlemine yardım eder
(239 puan) tarafından
%1 ihtimal zinciri :)
(1,204 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
(1,021 puan) tarafından
beninki de etli ekmek pide lahmacun ustası bir gün hazırladığını görmedim hep ben hazrlarim .ama hasta olursam hazırlar makineye dizer yapar yani 
(239 puan) tarafından
Olsun :)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Eşim de hazırlar ama söylemem gerekir senden kahvaltı bugün derim yapar biseyler :) ama genelde ben 
(239 puan) tarafından
:) :)
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Önceden hazırlardı artık çok yoruluyor onun için girmiyor mutfağa ama hazırlamaması daha hayırlı. Mutfak savaş alanı gibi oluyor bir de ben biraz kontrolcüyüm kendim yaparım gerek yok 
(239 puan) tarafından
Savaş alanı olduğu kesin :)

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 730 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 925 göst.
0 oy
50 cevap 543 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (484 puan) tarafından soruldu
+1 oy