+1 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (48,531 puan) tarafından
ikinci donem kizim.oglenci makarna falan var listede sicak durması icin termos kutu baktım yorumlar guzel değildi siz neye koyuyorsunuz cocugu okula giden beslenme koyan annisler

5 Cevaplar

+1 oy
(119,168 puan) tarafından
ilk yorum ilk arti
gozde duru mry
(48,531 puan) tarafından
AA gitti mi o ins ekli istersen sorayım
yaa zahmet olmazsa sorsana napiyo dogummu yapti niye gitti
(48,531 puan) tarafından
yapmış doğum selam soyledi sana da
anaa gozu aydin allah anali babali buyutsunde niye gitmis
-Reklam-
0 oy
(7,920 puan) tarafından
Çok bilgim yok ama çantalar oluyor adını ne unuttum sıcak tutması için onlardan mı alsan acaba. 
(7,920 puan) tarafından
Kalpler bir ❤️❤️
(48,531 puan) tarafından
https://ty.gl/g8j9vftps3 bu var bide ama yorumları iyi degil
(7,920 puan) tarafından
Hiç kullanmadın kuzum ama okula giden arkadaşlarımın çocuklarında görmüştüm o çantadan. O yüzden önerdim
(48,531 puan) tarafından
bak simdi bundan aldim ☺️ https://ty.gl/1cgpqcl4r8
(7,920 puan) tarafından
Ay evet işte bunun mavisi vardı arkadaşta.
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Cano ben çıtçıtlı kaplar oluyor ya ona koyup beslenme çantasına koyuyorum bende aynı böyle makarna pilav ayran Süt gibi şeyler koyuyorum etütede gittiği için akma falan da yapmıyor 

(48,531 puan) tarafından
nasil citcitli kap sıcak duruyo mu bide pilav var benim kiz agzina surmez pilavi
(2,702 puan) tarafından
Aslında çok tutar ikboş acıkmaz yanlardan oluyorya kız kilitli hani öyle ahım şahım sıcak olmuyo ama termos çanta da alanlar var bizim okulda kimse memnun değilmiş alacaktım sordum onlara boş yere paranı harcama dediler patates kızartma köfte falan yemez mi koysan
(48,531 puan) tarafından
haftalik menü bizim kofte patates bir gun pilav bir gun makarna hamur kizartmasi börek
(2,702 puan) tarafından
Aynen bende böyle yapıyorum ama liste yok bizde birinci sınıf ya ne koyarsanız koyun ama doyurucu olsun diyolar
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Termoslu beslenme çantası var ondan alabilirsin 
(48,531 puan) tarafından
aldim canim
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Beslenme durumuna gelmedik ama ne tuhaf yemek beslenmede soguk cocuk yemekden soğur  bizim zamanımızda  kahvalti  yumurta havlaması ben birde  yoğurt cok yerdim  sigara böreği   börek  kek anlarım  da sıcak yemek sorun olur inşallah  bizim zamana kafar bu beslenme yemek işi olmaz valla
(48,531 puan) tarafından
ilk donem sabahciydi liste öyleydi kek simit.pogaca pankek krep iyiydi şimdi oglenci olunca degisti soguk kim yer zaten pilav falan yemiyo yumurta da sogur ki kokar hem simit olaydi iyiydi onu seviyo☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.
0 oy
11 cevap 469 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Efnan3434 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ece Ece (4 puan) tarafından soruldu

378,421 soru