0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,272 puan) tarafından

Umarım başlığım anlaşılır olmuştur :D

Arkadaşlar kızım bu sene 1. Sınıfa başlıyacak inşallah. Çok iştahsız, ve yemek seçer. Peynir zeytin asla yemez mesela. Ben bu çocuğa beslenme çantası hazırlarken neler koyacam acayip kafa yoruyorum. Bi beslenme çantasına neler konulur onuda bilmiyorum. Tecrübeli anneler bana fikir verin. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani daha çocuğum.okula.gitmiyor ama meyve koyabilirsin..evde poğaça falan yaparsan koyabilirsin..neler sever bilemedigim için .
(1,272 puan) tarafından
Poğaça sever de okul liste veriyorsa yandık :)
tarafından
O zaman yapicak bisiy yok diğer arkadaşlar yerse o da yer belki böyle böyle ogrencek .yemek seçilmesi gerektiğini bir.iki gün aç kalır sonra yemek zorunda.kalir.
(1,272 puan) tarafından
İnşallah canım ya.. İnşallah öyle olur diyorum bende. Yesin yani. Denemediğimiz şey kalmadı yesin diye ama yok. Evde krepe katıyorum yada omlete anca öyle zorla yediriyorum biraz
tarafından
Bnm.oglanxa yumurta yemez.4 yaşında..peyniride sadece cecil peynirini yer oda.zorla..yunurta tek yemez.patetesli falan olucak illa
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından
Canım maalesef Onu sen seçemiyorsun okul liste veriyor ve dışına çıkmanı kabul etmiyor özellikle Yaşadım ve söylüyorum
(1,272 puan) tarafından
Benim çocuk aç kalır o zaman :) yada Bi ihtimal mecbur yer. İnşallah yer.
(113 puan) tarafından
Ben de öyle diyordum Ama genelde poğaça sandviç tost gibi şeyler yazıyor listede kokulu sucuk salam gibi şeyler yasak genelde çocukların sevdiği şeyler bunlar
(1,272 puan) tarafından
Poğaça sandviç tost yiyor Allahtan. :) inşallah liste bizdede öyle olur.
(113 puan) tarafından
Hadi inşallah:))
0 oy
tarafından
Benim oğlumda çok ayırır biz haftada 2 gün gittiğimizde bir gün tuzlu bir gün tatlı koyun demişti öğretmen mesela sigara böreği, ev yapımı poğaça, açma bu tarz koyuyordum tatlı günü de çikolata ekmek arası, kek koyuyordum yanına bazen muz, mandalina meyve koyuyordum öğretmen hazır gıdaları sokmuyor yedirtmiyordu bende içecek olarak portakal sıkıyordum sade süt koyuyordum 
0 oy
tarafından
Benim kızımda liste yoktu kek yapıp koyuyordum geri getiriyordu aç aç büyüdü şimdi oğlumda yemiyor aynı şeyleri gene yasicam meyve kek börek tost yapılabilir 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Öğretmen liste verirse listeye uyarsiniz cocuklar öğretmenini dinliyor yemedikleri seyi bile öğretmeni istiyor arkadaşları yiyor diye yiyor. Gözlemlediğim böyle benim. Hic sandvic yemeyen öğrencim yani ekmek arasi peynir domates marul vs, sirf ben yiyorum diye annesinden istemis yemek istemis. Onlar yerken ben de bir seyler yiyordum onlarla çünkü:)
0 oy
(750 puan) tarafından
Makarna kızartma börek poğaça ne seviyorsa sende onlardan koy cnm
0 oy
(10,321 puan) tarafından
Tuzlu tatlı pankek meyve evde yapılan poğaça kek vs. Liste olursa da gaza gelir yer belki 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 182 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ikbal (48,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cemre123 (6 puan) tarafından soruldu

379,125 soru

11,349,011 cevap

34,813 kullanıcı