0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde (688 puan) tarafından
Bebeklerinize kahvatıda neler hazırlıyorsunuz. Gün içinde neler hazırlıyorsunuz. Banada fikir olsun

5 Cevaplar

0 oy
(2,467 puan) tarafından
Yazsam roman olur ☺️☺️☺️kahvaltı yapıp yazicam sana
(688 puan) tarafından
seve seve okurum canım
-Reklam-
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Sadece corba iciyor hic kahvalti yapmiyor malesef yemek konusu beni cok yıprattı
(688 puan) tarafından
Benimki yiyordu ama bu sıralar çorbaya ağırlık verdim bende sizin gibi yediği şeyleri yememeğe başladı. Çorbaya bağlanadım acaba dişmi çıkarıyor dedim pekte huysuz kendi. Qma sizin yorumunuzu görünce çorba yediği için vazgeçiş olabilir diye düşünüyorum şuan
0 oy
(178 puan) tarafından
Kahvaltıda fikir olması amaçlı aklıma gelenleri yazayım

Üzümlü cevizli pankek

Krep içine tahin pekmez veya peynir

Tavada yumurta 

Haşlanmış patatesi labneyle püre yapıyorum 

Patatesi tavada yağ ile kavuruyorum 

Bazen çok nadir soğan kavuruyorum 

Yulaf lapası meyveli

Bu yazdıklarımın yanında içecek olarak ıhlamur veriyorum bazen peynir oluyor mutlaka hepsinin yanında zeytin yemiyor maalesef salatalık mevsimindeyken koyuyordum 

Öğlen çorba yanına yoğurt 

Akşamda biz ne yersek yer özel bişey yapmam

Gün içinde saglıklı olan verebileceğin

kefir 

portakal mandalina suyu

Meyve mutlaka 

Haşlanmış havuç veriyorum eline oyalansın diye

Aklıma gelenleri yazdım hep
(688 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤
(178 puan) tarafından
Rica ederim ne demek güzel güzel yer inşallah
0 oy
tarafından
Bende durayım hic çeşit yapmıyorum alerjik bebek yumurta sarısı na alistirnaya çalışıyorum vücudunu 
(688 puan) tarafından
Ben yaptıklarımı sana yazayım belki fikir olur. Sabahları avokado ve kuru kayısıyı karıştırıp içine ceviz atıyorum birazda hurma özü. Kuru kayısıları pişirim blender yapıp buzluğa porsiyon şeklinde atıyorum buz kalıplarına 2 küp yeterli geliyor. Yumurtayı sevdiremedim bir türlü bende. Birde zararlı ama bebeğim patates kızartmasına bayılıyor arada gönlü olsun diye veriyorum az yağda haşlama gibi yapıp.
tarafından
Teşekkür ederim ☺️❤️ kaç aylık senin bebiş
(688 puan) tarafından
10 aylık olmak üzere ayın 5inde dolacak inşallah sizinki nekadar
tarafından
Benimde 2sinde 9 aylık olacak canım
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Sabah ilk formül mama ardından domates  zeytinyağı halşanmış 2 yumurta peynir canım 

Öğlen çorba 

Ara öğün olarak meyve maması o da meyve genelde muz elma ama meyvelere göre değişiyoe geçen muz kalmamıştı elma armut yaptım sütü sulandırdım cici bebe koydum içine ( evde şekersiz kendim yapıyorum) linç gelmesin belirteyim 

Akşam üstü de tekrar çorba içer 

Yatmadan da pirinç unu süt ile muhallebi 

Gece yarısı da kalkarsa yine formül mama 
(688 puan) tarafından
Ben daha pirinç unu vermedim korkuyorum kabızlık sorunu yapar diye onun yerine irmik kullanıyorum tavsiye amaçlı yazdım yanlış anlamayın sakın. Meyveleri pişirip blender yapıyorum o şekilde aynı kavanoz mama gibi oluyor. İçine havuç elma hurma kuru kayısı balkabağı havuç şeftalı elimde ne varsa onu atıyorum bir kaç porsiyonluk yapıp dolaba atıyorum. Benimki biraz munzur genelde yedekli yapıyorum ki krize girmesin. Teşekkür ederim fikirlerin için
(2,104 puan) tarafından
Yok canım ne yanlış anlaması bende vermedim çünkü bebeğim hemen kabız olan bir bebek bir gün annem denedi diş çıkartma döneminde baya zor oldu yemek yedirmek o günden sonra yer kabız olmadı ama benimki zaten ara ara zor sıçan bir bebek ay dilimi ısırayım uzun zamandır kabız olmadı hiç

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
31 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.

379,310 soru

11,353,762 cevap

34,827 kullanıcı

...