0 oy
236 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar kocam 5 de evde kızımı uyuttum  7 aylık da hamişim yemek yapasimm yokkk. Dün kahvaltı hazırladm ondan önceki gün kızartma artık Koca cellenecek..

20 Cevaplar

0 oy
(1,896 puan) tarafından
Ben bugün kuru fasulye yapicam pilavim var az birşeyde tavuk kalmıştı bugünluk böyle canim 
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından

Bugün ki menümü yazayım 

Mercimek çorbası
Makarna 
Yaprak sarma
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Kıymalı türlü yaptım dün yanına pılav hala var :) 
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Şehriye çorbası yaptım kızıma kendimize de gözleme yapicam 
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Benim menüde etli Nohut pilav var bugün 
0 oy
tarafından
Hamsi alıyor pazardan onu airfry da kizartcam yeter :)
(487 puan) tarafından
Hamsiyi sevrim hamileikden beri yapmyom geçen eşim 2 kez dışarda getirdi artk yersin belki midem agryo die ilk defa geyirince hamsi geyirmesi geldi hiç olmazdı  yiymeyom eşimde levrek almsti geçen kokusu falan geyirme yapmadı çok rahtlikla yedim
tarafından
Hamsi palamut vardı palamut yaptım yarın hamsi yaparım artık;)
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Köfte pilav sumaklı soğan cacık 
0 oy
(333 puan) tarafından
Valla bügun  eşimle pizza yapıcağız çok lezzetli oluyo sıcak sıcak yiyo benimkiler 
0 oy
(119,156 puan) tarafından
ahaa makarna gunu yap ☺️ melto kankam sagolsun aklima tost dusurdu ben tos gunu yapcam ☺️☺️☺️
0 oy
(12,800 puan) tarafından
Ben tavuk sote ve pilav yapacağım 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Lahana sarip koymuştum dün dolaba işten çıkayım onu pisircem 
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Buzlukta taze fasulyem var bende geceden uykusuzum hemen onu cikardim yaptim kolay oluyor oyle bı de pilav çorba tamam :)
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Tavuk kizartim pilav nohut yemeği sumak li sogn turşu yoğurt kola:))
0 oy
(372 puan) tarafından
Benim dünden kalan yemeğim var Allah'tan eşim o konuda anlayışlı ya   ama birazdan çiğköfte dürüm sipariş vericem kizkardesim bende o istedi benimde canım çekti 
0 oy
(487 puan) tarafından

Bende duşunyordum bende dün yemek yapmdim vallh hamielyim her yemeğinde yapamom eşim hiç laf etmiyor anlıyor bu hafta sabahçı zaten pek evde yemek yemez geç gelir tek olsam yapmam yemek peder var mecbur yemksizde olmuyor ama bazen cidden ne yapım artk diyom cunku sevdigim şeyelrde tutyor beni sogalnli yemekler yapmyom bı gün iysem diğer gün midem agryo düzgün birşey yapyom vallh 3 4 aydır böyleyiz evdeki dengeleride bozdum artk :D

0 oy
(1,488 puan) tarafından

Menemen çay geçiştiririm 

0 oy
(421 puan) tarafından

Tavuklu Patates Yemeği En ekonomik, en pratik ve en lezzetli akşam yemekleri içerisinde başı çeker: tavuklu patates yemeği! Dakikalar içinde hazır olacak bu yemeği tadan herkes çok beğenecek. Yanına  bulgur pilavı ile de çok güzel gider.

0 oy
(873 puan) tarafından
Taze fasulye pilav salata yapcam yeter bence :) 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Tavuk varsa kizart yanına pilav yada fırında tavuk patates 

Benim menu dünden kalma kuru fasulye ve pilav yanına bisey daha yaparım 
0 oy
(856 puan) tarafından
Dıfrızden fasulye pılav ayran 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 162 göst.
29 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 944 göst.
26 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Defne_batuhan (3,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 276 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Posedion (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzem34 (2,831 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...