0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (2,367 puan) tarafından
Kızlar önceleri çiş yapıyordu bağlıyorum geceleri son bir hafta on gündür bez kuru kalkiyor bir damla bile kaçırmıyor kuru bezi ertesi gün tekrar bağlar misiniz hiç çiş yapmadan kalkıyor bez fiyatları malum bide 6+ alıyoruz 20 beze 100liranin üstü tutuyor acaba böyle yapan var mı enfeksyon falan olur mu çiş yapsa asla bağlamam ama tertemiz kalkiyo 

9 Cevaplar

0 oy
(9,614 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi aldı mı aldıysa neden bağlıyorsun 
(2,367 puan) tarafından
Sorma kuzum ya küçük değil benm sıpa cozuttu kardeş olayını duyunca yeni yeni atlatiyoruz okula başladı ondan mı yoruldu gece kalkamadı altına yaptı yoksa piskolojikmen kardeşinden mi etkilendi doktora götürdük böbreklere baktirdik herşeyi temiz çocuk doktoru piskolojik geçer demişti galiba gecdi 15 tatilde okul da yok çocuk evde olunca mi düzeldi anlamadim ki 4 yaşını gecik benmki tedbir amaçlı bağlıyorum geceelri soğuk üşür diye
(9,614 puan) tarafından
Siz bağladıkça sonu gelmez beze güvenip yapar bence bağlamamalısınız çok yanlış
(2,367 puan) tarafından
En son baş edemedim canm bir gecede 6.7 kere yapıyordu ne yatak kaldı ne üst baş kendimde hamileyim dokuz aylık yanında yatarken benm üstüm basım çiş oluyordu artık
-Reklam-
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Kac yaş kac aylık bılmıyorum ama bezı çıkardıysanız tamamen çıkarın gece bağlamak hıc doğru etkılemıyor cocugu 
(2,367 puan) tarafından
4 kuzum biz sonradan başladık geri kardeşinden dolayı piskolojik dedi doktor sadece geceleri var gündüz yok
(1,039 puan) tarafından
Benım komşumun oğlu da 4 yaşında gecelerı bez takıyordu urolojıye gotururttum yalvar yakar çocukta hastalık çıktı ılaca başladı artık gece bez baglamıyor
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Senin için altın değerinde neden bağlıyorsunki alışmış işde benimkiler alışmadı gece çişine malesef o yüzden çok zorlanıyorum ben 2 side bezli gündüz bi sorun yok ama gece mümkün değil bezliyorum üstelik bezleri de çok doluyor 

(2,367 puan) tarafından
Kız keyfimden mi sıpa bnm 4 yaşını geçkin mecburen bir gecede beş altı kere üstüne yapyordu doktor doktor gezdirdim piskolojik çıktı geçer dedi doktor geçiyor gibide
(647 puan) tarafından
Canım bence birak altlarini islatsinlar rahatsiz olsunlar zorlanirsin ilk zaman ama bu şekildede bi turlu gece tutmayı ogrenemezler benim kizimda cisi ogrendi ama gece bazen kaçırırdi uyanmazdi son bir haftadir filan cisi gelince uyaniyor söylüyor yapip uyuyoruz sen bezlersen cocuk ıslaklığı hissetmez rahatsiz olmaz böyle gec ogrenir
(2,698 puan) tarafından
Valla bilmiyorum yoruldum ben 1 incide hiç zorlanmadım ama bunlarda çok zor oluyor
(2,698 puan) tarafından
Şimdi değil ama yaz gelsin de onları öyle bir salacamki istedikleri kadar işesinler çaresi yok öğrenecekler
0 oy
(1,425 puan) tarafından

Benim kıza tuvalet eğitimi verdim bu yaz geceleri hiç isemez ama ne zaman ki bağlamasam o gece yapar :dizzy:

(2,367 puan) tarafından
Bnmkide öyleydi kuzum iki yaşından dört yaşına kadar yoktu bez gece gündüz bir cikardim ama sonra dört yaşında kardeş olayı mı bilmiyorum piskolojik biseyler oldu çocuğa mecbur kaldım bir gecede dört beş kere yapıyordu altına doktora götürdüm herseyine bakıldı piskolojik dedi geçer dedi çocuk doktoru geçiyor gibi
0 oy
(647 puan) tarafından
Canim bende ona benzer sey yasiyordum ybb kullaniyordum yikadigimda yada nadir durumlarda hazır bez kullaniyordum kizim o aralıkta bazen hic çiş yapmıyordu tabiki sonra tekrar kullaniyordum tertemiz bez ne olucakki
(2,367 puan) tarafından
Kullandım valla bende bugün bağladım da içime dert oldu kız zor zamanlardan gecdik ya nebilim valla
0 oy
(1,668 puan) tarafından

Kuzum ben gecede gündüz de bezliyorum ama kuru olduğu süre ertesi akşam tekrar aynı bezi kullana bilirsin temiz bezi niye çöpe atasinki yazık günah 

0 oy
(2,011 puan) tarafından
az once dunden kuru olan bezi takan ben :D ama hic bu acidan dusunmedim zarari varmidir acaba
0 oy
(985 puan) tarafından
Kilot bez al canım daha kullanışlı kuru olsa diğer günde kullanabilirsin:)
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben gece bez bağlanmasına karşıyım ya çocuğun bilinç altına gece bez var altıma yapabilirim diye yerleşiyor çünkü. Benim oğlum 2 yaşında bırakmıştı ben 1 ay kadar gece alarm kurup kucağıma alıp çiş yaptırdım sonra kendisi çişi gelince ağladı kalktı altına kaçırdığı oldu tabi ama alez vardı o yüzden çokta sorun etmedim. Senin durumunu bilemem ama yerinde olsam kuru bezi bağlardım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .SU. (4,987 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 316 göst.