+1 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (7,952 puan) tarafından
Kızım 2. Sınıfa gidiyor okuması berbat ve okuduğunda hiçbir şey anlamıyor bı bayan var 6 bine okuma dersi veriyor 1 ay garantili hem hızlı okuma hemde okuduğunu anlıyormus çocuk neyse bunu eşime dedim kabul etmedi bu konularda çok geri kafalı gereksiz dedi sen her gün okuma yaptır dedi ama benle olmuyor destek alması şart sizce eşimden habersiz yarım altınim var ben yeni evliyken annemler hediye etmişti onu mu bozup eşimden gizli versem yoksa hiç bulasmiyim mi ana kızımın okulu ve hayatı söz konusu

Sizce ne yapmalıyım 

24 Cevaplar

0 oy
(27,564 puan) tarafından

Vermem kendim üstünde durup öğretirim gizlide yapılması doğru degil

(7,952 puan) tarafından
Bende gizli yapmak istemiyorum zaten teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gizliliği geçtim yani 2.sinif daha kendin bir şeyler araştır yap vala bak bende öğretmenlik yaptım ücretli bir yerde çalıştım adamlar sadece paraya bakıyor bir işe yaramıyor ben kendimi parlıyordum üç kuruş alıyordum yinede günah diyordum ama onlar bile listede yazdıkları hiç bir etkinliği yapmıyordu göstermelik velilere bir iki foto atarlardı sadece o o günden sonra dedim ne olursa olsun eğitim işlerinde böyle paea vermem
(7,952 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(779 puan) tarafından
Valla eşine katılıyorum.

Yani o çocuğun düzeyine bağlı nasıl garanti veriyor ve bir ay için 6 bin çok fazla
(7,952 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım galiba bende eşime hak vermeye başladım☺️
0 oy
(649 puan) tarafından
Eğer 1 ayda bu dediklerini kiziniz  yapamazsa ne olacak paranizi geri mı verecek.

Yada senin çocuk isteksiz zaten ondan olmadı mı diyecek?
(7,952 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok haklısın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 153 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde phh (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 374 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 397 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu