0 oy
719 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Arkadaslar genelde herkes kaynanasindan sikayetci neden boyle acaba oysa kendi annelerimizde birer kaynana onlarda kotu mu gelinlere karsi yada adi kaynana oldugu icinmi herseyleri batiyo blki ayni hareketi annemiz yapsa kizmaycaz ama kaynana yapinca kafayimi yiyoz bnce bu is erkekte bitiyo erkek kim hakliysa onun yannda durursa kimse kavga etmz sizce nasl ??? Bu arada yaklask 2 yillik evliyim kaynanami 10 kez ya gordum ya gormedm

28 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından

Kaynana  sızmış içeriii :ninja:

Valla benimki iyidir altı üstlü oturuyoruz ama  çoğuda fena oğullarını paylaşamadıklsri için sanırım 

-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Neden mi sorun yasior herkes seni el kizi olarak goruor sen gebersen ay geberiosun gel uzan ben bakayim sana demez dese de yarim agizla der laf olsun die kndi kizi olunca basim.agrior dese pamuklara sarar sana sende benim bir kizimsin der ama asla onun bir kizi olamazsin ayni sekilde biz gelinler annemizle kavga etsekte iki dakka sonra hemen konusuoruz ama kaynanayla baska biriyle bir sorun yasayinca konusmuoruz sinirlenioruz kafaya takioruz o kimki bana ne hakla boyle davranior dioruz cunku o anne degil kaynana hicbir zaman sen onu annen gibi goremezsin yani gelinden kaynanaya kiz kaynanadan da anne gibi olunmasi imkansiz gibi birsey ve biz gelinleri yipratanda mecburiyet normalde sorun yasadigin yada dengin olmayan bir insanla konusmaz donup selam bile vermezsin gerekirse ama esinin ailesi olunca mecbursun konusmaya ve bu mecburiyet bizi sinir edior buda sorunlarin ortaya cikmasina sebep oluor
0 oy
tarafından
Benim kaynanama iyi Allaha şükür 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yok ya bende kaynosumu seviyorum;) 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Çok şanslıyım bu konuda  kayınvalidem çok iyi bi insandır her konuda yardımcı olur benden asla hizmet beklemez hatta çoğu zaman her şeyi kendi yapar çayımı bile getirir en basiti. Öncelikle saygı çok önemli bir de eşin aradaki dengeyi kurması mesela eşim benim ailem sülalem nasıl bana değer veriyorsa sana da vermek zorundalar çünkü sen benim karımsın demişti bu sözü çok hoşuma gitmişti önce eşim gereken değeri saygıyı sevgiyi verirse diğerleri de aynı şekilde veriyor zaten 
0 oy
(2,479 puan) tarafından

İnsan annesine toz kondurmaz bana göre annem hiç kaynanalık yapmıyor karışmaz etmez gitmez gelmez herkes kendi evinde mutlu olsun bana yeter der ama bunu birde gelinlere sormak lazım :)

0 oy
tarafından

Bence kaynanalar kötü değil artık zamane gelinleri fırıldak (ben dahil) :D:P

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 76 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 337 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Su_misali (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 396 göst.