0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Sat ortalama 9 gibi geldiler yemek yendi kaynana bn çayla beraber yiycem dedi TM biz yedik kalktık sonra bn mutfağı toparlıyom bı yandan çocuklara yetisiom derken kızım düştü ağladı flan sonrası babası kızımi yatırdı bn hala mutfağa gidip geliom çocuklara ilaç veriyon sonra mutfak neyse kızım yattı büyüğünü de bahanesi aldı salladı bnmde işim bitti iki daka oturdum baktım kızım yatmiyo yanıma çağırdım kucağımda uyutum yerine götürdüm sonra içeri girdim baktım kaynana kalktı ses vermeden odasına giti sonra gittim çayın altını açtım sonra gitim dedim çay getiriom ane yattinmi h yattım yok icmicem yarın içerim ey TM sonra eşim balkondan geldi anem yatiomu dedi evet dedim sonra anasını çağırmaya giti biseyler söyledi bn anlamadım eşime sordum çay geç gelmiş diye bu saate kalmış diye gelmiyomus yani 

Bütün huzurum gitti hazır çocuklar yatı keyf yapcam oda giti  eşimde bna diyoki bundan sonra çayı erken getir 

Normalde zaten çocuklar uyumadan gelir bugün böyle oldu 

Eşim öyle dedi diede sinir oldum kıyamıyo anasına nolduysa sanki

Şimdi bı kosede oturup çay yudumluyom güzelce eğlenmek varken

16 Cevaplar

0 oy
(4,002 puan) tarafından
Aman kiz hopurdet gitsin cayi takma kafana degmez
(499 puan) tarafından
Ahahaha kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Ayy kraliçenım cayını nasıl geciktrirsin. Eşin de ayrı bi alem. 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Emredersiniz hazretleri diyeydin kalkaydida kendi yapaydi beyfendi anasina o kadar kiyamiyosa iki cocukla sofra kurmusum opsunde tepesine koysun bi zahmet kaynanan luzumsuz 
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Birlik mi oturuyorsunuz en nefret ettiğim insan tipi durduk yere huzursuzluk çıkarıp ilgiyi üstüne çekmek isteyen tip benimki sofra kuruldu mu ben yemeyeceğim deyip ilgi bekliyordu bende anlamıyormuş gibi sen tokum dedin diye sen yemem dedin diye çağırmadım diyordum:)
0 oy
tarafından
Ohhh otur keyifle iç kız boşver takma beraber mi kalıyorsunuz 
(221 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(2,990 puan) tarafından
Kıçımı kırıkmış kalsın alsın görmüyormu seni de boş konuşuyor beraber mi yaşıyonuz Allah yardımcınız olsun
(221 puan) tarafından
Evet
Ama sebeb n neden
(2,990 puan) tarafından
Kafası gidiktir onun yoksa kendisi düşünmesi lazım
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Alınmış mı haspam:D

(221 puan) tarafından
İyde konu n neye alınıyor
(1,386 puan) tarafından
Kız alinmak için sebep mi lazım onlara baksana çay geç geldi diye alınmış şaka gibi kalk getir madem çok alinacaktn
0 oy
(473 puan) tarafından
Burada eşine sinir oldum ben , görmüyor mu senin koşturmani , senin kaynanan kendini kraliçe Elizabeth sanıyor sanırım , o rahmetli bile kraliçe haliyle çayım gecikti diye böyle triplenmemistir Allah bilir...Kalkıp kendi çay yapsaymis , oğlumun evi diye yayılmayı biliyorlar ya , neden senden bekliyor o zaman ? Valla hiç takma , eşine de durumunu anlat kafasına sok , tek görevim ananı eğlemek değil de.
0 oy
(48,534 puan) tarafından
zikkim icsin kaynanan kendisi alamıyor mu
0 oy
tarafından
Yanlış anlamada  tüpün üstüne bir demlik koyacaktin altı üstü eşine desen demlerdi  yani 
(221 puan) tarafından
Çay hazır zaten kız ortaya gelmedi sadece o hengameden
0 oy
(1,405 puan) tarafından
pohh içsin kalkıp alsın kendi 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Söylemesi ayıp da sen bebek  uyuturken çayını niye kendisi almıyor kayinvalden ben götürmem bile o ne öyle senin iş yaptigini görüyor girsin mutfaktan alsın hadi kendi almıyor oğluna söylesin o koysun baktı benim işim var benim eşimde koyar çayları çok sabırlısın canım ben kavga etmiştim bile 
0 oy
(137 puan) tarafından
Gelsin koysun yardım etsin çocuklarla uğraşıyorsun hey Allahım ya iyice soğutuyorlar kendilerinden boşver hiç takma zıkkım yesin 
0 oy
tarafından
Katya caylari geciktirme gülün
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Sen getireydin çayı gördün çocuklarla uğraştığımi deseydin. Ben yatmiyordum keyif yapmıyordum. Sonuçta burası çocuklu ev. Kendisi hiç mi çocuk bakıp büyütmemiş böyle şeylerin normal olmadığını görmüyor mu. Ayrıca sen zaten sofra kurmuşsun keyfini düşüneceğine yeseydi. Çocuklu kadından ayri ayrı sofra hizmeti beklemesin o da. 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Neden kendisi yapmadı çayı çok mu zor geldi aynı evde mi yaşıyorsunuz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 765 göst.
12 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 413 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,451 göst.
6 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ~Mucize ~ (261 puan) tarafından soruldu

378,447 soru

11,327,968 cevap

34,783 kullanıcı