0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Sürekli herşeyi soruyor. Herşeye hakim olmak istiyor.Elektrik Faturamızın ne zaman kesildiğini ben bilmiyorum, o biliyor.Fatura kaç geldi diye eşimi arıyor.Aşırı bunaltıyor insanı. Özel ders veriyorum. Ne kadarda veriyorsun, kaç gün gidiyorsun diye detay soruyor.

Asıl problemimiz şu ama. Yogun çalışıyorum. Evde oldugum zaman sürekli çagırıyor. Yazın 1 ay tatilim var. Eşime annene tatili söyleyecegim ancak tembih et sakın çagırmasın diyecegim. Annesi belki aglar, sitem eder.Ancak çok sıkıyor beni. 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynanan halen oğlunun bir yuva kurdugunun farkına varamamis önce onu öğrenmeli
(169 puan) tarafından
Aramayı bıraktım onu. Eşim konusursa arada konusuyorum. Samimi degilim artık. Çünkü müdahale etmeye çalışıyor.
tarafından
Minikanne melis kustunuzmu la noliy
tarafından
Özelden sürekli konuşuyoruz, işine gelirse cevap veriyor işine gelmezse cevap vermiyor. Bende ona karşılık şuan yazdığı hicbirseye cevap vermiyorum valla Mihri abla
tarafından
Heee anladim canim
tarafından
Offf Melis offff işine geldiği zaman değil biliyorsun dimi ne zaman wpden yazsan anında cevap veriyorum burda arada kaynıyor 2 kere oldu abartmadinmi sencede biraz ?
-Reklam-
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Benimki her akşam oğluna ne yedin diye soruyor 
tarafından
Allah affetsin ben buna çok güldüm
(6 puan) tarafından
Aybuna acayip **** oluyorum. Benimki de ilk başlarda yapıyordu baktı ki yemek işinde çok iyiyim artık bıraktı. Şimdi şey var ona gittiğimde yemek yerken ağzımın içine bakar yedim mi yemedim mi?
(12,775 puan) tarafından
Bir gün alacam telefonu b.k yedi diyeceğim o olacak bakalım benimki her şeye hakim olmak istiyor sonra onu söyle pişirsin bunu böyle yapsınlar başlıyor ha bi de oğlunun sevdiği benim yemediğim yemekleri yapıp misafir çağırıyor beni
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Bida sordugunda kafanı boyle seylere takma su akar yolunu bulur de :) 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bunaltma beni de. Belki anlar Tövbe estağfurullah ya öyle herşeyi merak etmesi de hoş değil valla
(169 puan) tarafından
Tabiki hoş degil. Şükür ben mesafe koydum da eşime aklına ne gelirse soruyor. İnan maaş tarihini bile sorar, takip eder. Ben böyle insan görmedim.
(2,165 puan) tarafından
Var aslında böyleleri bizim annemlerin de oturduğu yerde buna benzer bir kadın var otobüsten kimin ineceğine kadar bakar takip eder acaba kim geldi kim gitti mesela evde kavga sesi gelse yan komşusunda hemen dinler ne konuşuyorlar diye bence bubir hastalık
(169 puan) tarafından
Ayy evet. Ben böyle şey görmedim. Ama bi gün söyleyecegim. Kendimi tutsun. Çok rahatsız edici. Tüm çevresine böyleyse insan rahatsız olur.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kaynanan olarak bakmiyorum ama gereksiz merakli insanlardan birisi kendisi
(169 puan) tarafından
Evet herşeyi merak ediyor. Bu beni çok sıkıyor.
(7,654 puan) tarafından
Cok meraklı insanlardan bende haz etmem farketmiyorlar da rahatsizlik verdiklerinin
(169 puan) tarafından
Ayy evet. Lafın yeri gelsın cok meraklısın hos degıl dıyecegım.
(7,654 puan) tarafından
Ben lafımı esirgemem söyle yani belki kötü niyetli degil ama her bku da bilmen gerekmiyor a be kaynana
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Hayır öyle değil benimki valla tanısan dersin melek 
0 oy
tarafından
Yok bizimki öyle degil şükür ister herseyden haberi olsun ama Kendine yedirmez sormayı 
0 oy
tarafından

Bana soramaz  eşime soruyordu  bilmiyorum  Büşra bilir der     çünkü bilir  çok ustelerse  o telefonu alıp  ters konuşurum   napcan  faturayı senmi odeyecen derim   öyle bir kere odettim  akillandi  dahada sormadı 

(169 puan) tarafından
Bana sorsa da yuvarlak cevap veriyorum. Eşim anlatıyor. Ama napacak Faturamızı falan. Laf yeri gelsin çok meraklısın, bence bu kadar merak hoş degil diyecegim
tarafından
Ben direk sanane diyordum  eşim  anlatmaz cnm gecistirir   çünkü  bizim hayatımız der ben anneme anlatayım ona Bile bozulur  Bizim hayatımız bizim evimiz  der birşey derler  keyfin kaçar der çünkü büyüklerin şu huyu var   idare et
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benimki bunaltmsz herşeyi sormsz ama bişeyi mersk eder sorar da cevap vermek istemezsem seni ilgilendirmez tarzında bir şey söylerim 
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Hiç böyle degil şükür 
0 oy
(780 puan) tarafından
Hemen hemen hepsi aynı canm eşim önceden bı yerde çalışıyordu her izinde rezil ederdi gitmeyince kuserdi yada bı yerde gezip resim flan atsak trip atardı şimdi kendi dükkanımız çok şükür izni yok da sesleri de yok valla bunaltiyolar insanı bolca 
(169 puan) tarafından
Ayyy sorma. Bende evde oldugumda söylemıyorum cagırıyor. Ama yazın tatılı söyleyecegım. Helee bi çagırsın, alır cevabını. Çagırsada gıtmeyecegım.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kaynanamı fazla görmüyorum görünceye konuşuyoruz ama birbirimizi anlamıyoruz ne o benim dilimi nede ben onun dilini biliyorum 
0 oy
(119,149 puan) tarafından
esini karistirma yaa direk kendin soyle
0 oy
(228 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun hep öyleler zaten
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Kimse kimsenin yuvasını rahatını düşünmüyor.
0 oy
tarafından
Benimki de böyle herseyi sorardı bunaltıcı bir şekilde sürekli herşeyime karışıyodu artık karışamiyor 
(169 puan) tarafından
Naptınız karısamıyor ve soramıyor
tarafından
Kavga ettik:) ama bizimki baya haddini aştı onun dediklerini yapmıyoruz diye büyü bile yaptı bize birbirimize girdik şuan konuşmuyorum konuşmayı da düşünmüyorum bana beddua etti hamileyim şuan doğumdan çıkma inşallah dedi böyle birini de asla evime sokmam eşime de dedim annen evime gelmicek çocuklarımı göstermem eşimi de göstermem o oğlunu sevse zaten büyü yaptırıp oğluna torununa beddua etmez
(137 puan) tarafından
İnanmıyorum ne biçim insan iyi şimdi ne gelebilir ne gidersin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 76 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 396 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,450 göst.
6 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ~Mucize ~ (261 puan) tarafından soruldu