0 oy
342 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (244 puan) tarafından
Normal doğum yaptım 3700 doğdu. Ben 25 yaşındayım geri eski kiloma döndüm 58 ye yani. 9 aydır emziriyorum, emzirmek vajina kaslarını çalıştırıyormus hem de. Yani hem dış bölgede hem iç bölgede genişlik var şimdi 4 aylık hamileyim ikinci doğumdan sonra daha mı kötü olur ya çok kafama takıyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(4,200 puan) tarafından
Canım kegel egzersizi yap
(244 puan) tarafından
Bir ara onu da yaptım sonuç alamayınca bıraktım ama yapayım yine de canım
(4,200 puan) tarafından
Ben normal doğum yapmadım malesef hanı ikinciden sonra nasıl olur bilemem ama estetik operasyonları da var son çare olarak
(244 puan) tarafından
Galiba öyle yapacağım çok pahalı değilse
(4,200 puan) tarafından
Bu arada hamileyken de vajina bi tövbe estağfurullah oluyor. Belki ondan sonra biraz daha düzelebilir.
(244 puan) tarafından
Evet ya diğeri yetmezmiş gibi :)
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Bebek hafif kilolu dogmus ikincisi daha zayif dogarsa genislemez daha kilolu olursa zorlanirsa grnisleyebilir yasamadan bilemezsinki öyle veya böyle doğucak yani simdiden dusunme bunlari
(244 puan) tarafından
Umarım daha kötü olmaz
0 oy
(7,550 puan) tarafından

Maşallah nasıl normal doğdu :)

(244 puan) tarafından
Biraz zor oldu valla :)
(7,550 puan) tarafından
Anne olmak zor :)
(244 puan) tarafından
Kesinlikle ;p
0 oy
(1,133 puan) tarafından
9 aylık bebeğin var 4 aylık hamilesin 25 yaşındasın normal doğum yapmışsın o kilodaki bebeğe .Valla helal olsun bünyene ya çok güçlüsün maşallah .Kegel egzersizi yap bence 
(244 puan) tarafından
Doktorum çok cesaretlendirdi o konuda :) teşekkür ederim canım
(1,133 puan) tarafından
Bu arada hamileyken vajina genişliyor bence doğuma kadar bu genişleme olayını kafana takma.Vücudun kendini doğuma hazırlıyor işte ne güzel
(244 puan) tarafından
O yönünden bakarsak evet güzel :)
(1,133 puan) tarafından
O zaman bi dogumu bekle bence .Sonra kafaya tak.Bırak vücudun kendini doğal yoldan doğuma hazırlasın bu çok normal.Müdahale etme.Doğumdan sonra da kegel egzersizleri yaparsın .
(244 puan) tarafından
Öyle yapcam canım en son çare estetik
0 oy
(261 puan) tarafından
Bende wiz gibi erken hamile kaldım ikinciye bebegim 6 aylıkken öğrenmiştim pazar günü doğum yaptım ikinci bebeğimi normal doğum oldu brak ilk doguma gore genislemeyi daha çok oldu üstüne ilk doğumda olan yerleri yeniden diktiler 
(244 puan) tarafından
Benim de tam 14 ay olacak aralarında doğumdan sonra biraz bekleyip daralttırcam galiba kimisi de eskisi gibi oluyor falan diyordu bana ondan aklım takildi
(261 puan) tarafından
Ne o riske girerim ne de daralttiririm kalsın ole onu begenmicekti niye cocuk istedi yaptı herifler o zaman
0 oy
(509 puan) tarafından
Benimde 3650 doğmuştu canım bende hissediyorum genişlediğini şimdi ikinciye hamileyim ama o kadar kilolu olmaz diye düşünüyorum doğumdan sonra kegel egzersizi yapicam bende 
(244 puan) tarafından
Cinsellik açısından her iki taraf için de hoş olmuyor
0 oy
(1,444 puan) tarafından
İki tane 4 kilo 100 gram bebe doğurdum normal doğumla :D asla eskisi gibi değil hiç birşey ahaha:D
(244 puan) tarafından
Maşallah zaten olamaz da bu şartlar altında:)
(1,444 puan) tarafından
Olmuyor canım bebek kilosuna da pek bakmıyor mecbur normal doğumda oluyor ister istemez
(244 puan) tarafından
Öyleymiş tecrübenize göre de :()
0 oy
(223 puan) tarafından
Bence genişlemiyor öyle korkulacak bişey değil normal doğum yaptım ama göze batar bişey yok. Bilimsel yönünü.araştırın en iyi cevabı kadın doğum Dr u verir
(244 puan) tarafından
Eşim de ben de hissediyoruz bazı kişilerde oluyormuş galiba
0 oy
(313 puan) tarafından
Nasıl anlaşılıyor genişlediği ilişki sırasında mi yoksa başka parametreler var mı 
(244 puan) tarafından
İlişki sirasind hem de dış bölge de genişliyor
(313 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Bence 2.de soyle doktoruna fazla dikis atsin daraltsin dogumdan sonra
(244 puan) tarafından
Umarım yapar canim
0 oy
(531 puan) tarafından
23 yasindayim iki dogum yaptım normale dondu bnim ilkinde cok korkuyodum oyle kalcak diye ilkimde kesi dikis vardı ikinci daha uzun daha kilolu olmasina rağmen ne dikis ne kesi oldu 

İkincide doğasun en kotu estetik yaptirirsin 
(244 puan) tarafından
Aynen canım oyle düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 569 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurinci (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
0 oy
7 cevap 349 göst.
8 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,249 cevap

34,818 kullanıcı

...