0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Ay gerçekten eşim bitti halaları başladı. Eşim halalariyla büyümüş biri. Dün ziyarete gittik. Çocuk kucağımda arabadan ineceğim sen ver düşürürsün vs. diyor. Dedim ne düşüreceğim evladımı. Eşimde bana diyor sakin ol. Sonra halayı eve bırakacağız yolumuzun üzeri bu sefer de demesin mi aile konularımızı eşin yokken konuşalım. Eşime bir bakış attım. Dedi hala eşimden gizlim saklım yok. Bende dedim kimsenin derdine meraklı değilim. Dünden beri aşırı sinirliyim

11 Cevaplar

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende eşimin halalarini ve kuzenlerini hiç sevmem gereksiz tipler 
(265 puan) tarafından
Bende hoşlanmıyorum onlardan. Sürekli beni bir ayrıştırma derdindeler
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Eşimin bir halası var kör kepçe her yeri karıştırır her konuya burnunu sokar kırılasıca. Her konu hakkında fikri vardır. Nefret ediyorum ondan nefret nefret nefret. Elimde olsa bir kaşık suda boğarım o da beni sevmez yırtık. Başlığı görünce yazayım dedim rahatladım vallah :)
(1,908 puan) tarafından
Yeterli şartlar sağlansaydı gemileri yakacaktım ben de ama olmadı. Yüzlerine vurmuyoruz diye her şeyi kendilerinde hak görüyorlar. Kendi yırtık gelininden korkuyor ses edemiyor gücü bana yetiyor
(265 puan) tarafından
Gücü gücü yetene mantığında desene. ***** yerine koyuyorlar insanı. Sanıyorlar ki hiçbir şeyin farkında değil bunlar
(1,908 puan) tarafından
Her insanin bi patlama noktası olur ama onu hesaba katmiyorlar. Ben gemileri yaktım Allah bilsin onları
(265 puan) tarafından
Rabbim akıllarını başlarına getirsin
(1,908 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnn
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Ya bu halalar neden hep böyle :Dbende hala olacagim ilerde ama hiç böyle olmak istemem valla yerinde olsam derdim ki sanki ben yokken konustugunuzu o gelip bana soylemeyecek bakalım nasıl kalakaliyor öyle 

(265 puan) tarafından
Çocuğu kucaklarına bile vermedim o hırs ve sinirle. Evine gittiğimiz halada da 5 dk oturup ben arabaya geçiyorum dedim
(1,533 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın sinir bozucular
(265 puan) tarafından
Hemde ne sinir bozucular
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Bı tane halası var gelinine çok eziyet ediyordu ayırdı onları hiç sevmiyorum esimede dedim ısınamadım halama banada eziyet etmeye çalışmıştı sonra tirsti benden :))
(265 puan) tarafından
Ay ne güzel. Benim eşimin halaları biraz arsız. İnatla dedikleri olacak
(4,547 puan) tarafından
Susma bence sustukça ezmeye çalışıyorlar tırnak geçirmek gerekiyor bazen
(265 puan) tarafından
Vermedim çocuğu. Muhatap bile olmadım
0 oy
(2,896 puan) tarafından
Kendi halalarima tahamulum yok esiminkine hic dayanamam
(265 puan) tarafından
Ben kendimi kiler ile hiç görüşmüyorum
0 oy
(924 puan) tarafından
Valla bizdede var ole bi tip bosuordm halasi yuzunden terkettim hep halasinin pesine gider bizi umursamaz di  ne bileziklerim.gitti onlari gezdrcem edicem die ne paralar gitti kizdgmdada bahnesj hazrdi ben tekmi geziorm senide gotruorm en son dayanamadim cocugum dururken halam.dedi olemi dedim aldim cocuklarimi gittim babamin evine aksami geldi yalvardi yakardi agladi zirladi sozler verdi bida yapmicam etmicem die kizim cok agladi die bi sans verdm hooop hafta gecmeden halasi sirtindan bicakladi resmen bunu hainlik yapti benmkide bana cektirdklerinden bin pisman oldu kopegim oldu suan resmen hatta bida terketmiyjm korkusu olustu diede cocuk yapti sonuc halalariyla gorusmuor rahatm esimde hatasnj anladi sukur pismanlignida yasior yalan deil her firsatta der senin hakkini cok yedim sana cok kotulk ettm die ama iste cocuk olmasa kapiya koyardm coktan
(265 puan) tarafından
İş işten geçtikten sonra anlasa ne anlamasa ne. Rabbim gözünü açmasına vesile olmuş ama olan sana oldu bu süreçte. Gerek var mıydı bu kadar şeye
(924 puan) tarafından
Iste yoktu ama erkek milleti sonradan akillaniorlar ona arrik onu sevmedgimi cocuklr icn sans verdgimjdw bilior
(265 puan) tarafından
Kırıcı ve üzücü bir süreç olmuş seninkisi
0 oy
(84 puan) tarafından
Olmaz olsun oyle halalar
(265 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(246 puan) tarafından
Ayy ben çok severim onları onlarda beni çok sever 
(265 puan) tarafından
MaşaAllah
0 oy
(881 puan) tarafından
Demek halaların  çogu aynı  bızımkısıde aynı karıstırır hep
(265 puan) tarafından
Allah hidayet versin böyle halalara
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Benimki baba tarafıyla görüşmüyor ama böyle halası olsa eminim sıkıntı çıkarırdım
(265 puan) tarafından
Çıkarsam bile aynı ki değişen bir şey olmuyor
0 oy
(13,012 puan) tarafından
Kendi halasını bile sevmeyen ben eş halasını hiç çekemem :) ama kendi halinde tatlı kadınlar ben teyzelerini sevmiyorum 
(265 puan) tarafından
Bende senin gibiyim kendi halalarımdan da hoşlanmıyorum
(13,012 puan) tarafından
Ben eşiminkileri seviyorum hatta biriyle ayrılırken öyle bir sarıldık ki kendi annem ancak öyle sarılmıştır ama mesafe seviyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 341 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Eeg (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 291 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (215 puan) tarafından soruldu

379,661 soru

11,365,035 cevap