0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
Valla illallah dedirtiyor. Artık bunları bırakacak ayın gelmesini iple çekiyorum. Sizin bebekler ne zaman bıraktı kendimi ona göre teselli edeyim. 

5 Cevaplar

0 oy
(2,675 puan) tarafından

Benim kızım da açık çekmece bırakmaz kapalı olacak :D biz bebekken aman açmasın yerine kendim açıp bak anneciğim nurada senin çorapların var burada kepçeler vs diye gösterdim merakı olacaktı birlikte giderdik 

(2,675 puan) tarafından
Olabilir, ben hiç kızımın bir şeyleri yete attığını görmedim.
(233 puan) tarafından
Burçları ne acaba bebeklerinizin. Genel de bebekler dağıtır o onlara iyi hissettirir anladığım kadarıyla
(2,675 puan) tarafından
Bizim Aslan. Ama bizim genlerde var temizlik düzen erkek kardeşlerim kayınlarım annem babam eşim ben hep titiziz ☺️
(233 puan) tarafından
Ben de aslanım bebeğim yengeç yükseleni ikizler
(4,224 puan) tarafından
Bizim ki Akrep cok fena :) insallah buyuyunce duzenli olur. Ben cok duzenli titizim diyemem ama daginikta degilim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dağıtma olayı hala devam ediyor 27 aylık şu an. Ağzına bişey atma 20 aylık civarı bıraktı. Yani artık o zararlı vs anladı
(233 puan) tarafından
Eyvaahhh çok daha çok var
0 oy
(1,583 puan) tarafından
3 buçuk.yaşinda halen devam.ediyor ağzına biseyler atması ve çekmece dolap karıştırması
(233 puan) tarafından
Allah korusun ödüm kopuyor bir de çıkartmıyor kaçıp saklanıyor. Umarım çabuk bırakır sizin çocuğunuz da benim bebem de
(1,583 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim korusun
0 oy
(178 puan) tarafından
13aylık dolap açmaları hiç sıkıntı değil benim için ama şu agzına alma olayı öldürüyor beni tavuk gibi eşiniyor halının içinden küçücük parçayı bile parmagıyla tırtıklıya tırtıklıya çıkarızyor
(233 puan) tarafından
Ya valla ben de usandım artık 4 gün önce stres film koymuş çiğniyor tesadüfen gördüm.  O bi nebze 13 aylığa göre bazı cisimleri koymuyor ama hala ağzından bilyler çıkarıyorum özellikle toka lastikli çiğniyor sakız gibi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 183 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde .mmmm. (112 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 130 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bernakra (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
0 oy
25 cevap 502 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu