0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya şimdi kızlar biz doğudan geldik herşey kaçakti orda Airfrey Dyson falan biz telefon kullanıyoruz kaçak eşim bugün lazer cihazı gösterdi paylaşmış arkadaşı Philips hani zaten kaçak şeylerin sadece vergisi garantisi falan yok geri kalan herşey orijinal ile aynı da acaba lazer cihazı da öyle mi bulunduğumuz yerde kuaför yok rezil oluruyoruz lazere git gel de yapamam ikinci olacak iki çocukla çok uzak merkez bir de eşim kendi içinde kullanacak acaba iyi olur mu

5 Cevaplar

0 oy
(2,572 puan) tarafından
Post üste çıksın.Bende merak ediyorum.Bizim burdada Irak'tan getiren çok oluyor
tarafından
Dimi kız vala herşeyi kullanan var kaçak bir telefona bir şey olmuyorsa ona hiç olmaz bence eşim 18 bine aldı telefon bende iki senedir kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum vala
-Reklam-
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Bizim çevremizde de aşırı kaçak ürün var. Bence onda aynıdır. 
tarafından
Yani bende öyle düşünüyorum sadce vergisiz olduğu için uyguna geliyor
0 oy
(915 puan) tarafından
Çok iyi olur canım..

Ben de doğuluyum sen de doğulusuun galiba

Orda vergisiz ve daha uygun Bir de galiba Amerika'dan direk mi geliyor öyle bir şeydi eşimin amcası hep Irak'a gidiyor çalışıyordu oradan biliyorum

Daha ben hep eşime diyorum bizim arabamız var Bir gün amcanla beraber gidin orada alışveriş yap gel

Eşim de iki kez niyetlendi o zamanlar kısmet olmadı ama halen bir gün gitmek ister hem gezerim hem de alışveriş yaparım diyor sipariş edeceğim çok şey var ürünler orijinal canım sadece garantisi yok eşim s23 ultra aldı 26 bine arkadaş getirdi çok da güzel 
tarafından
Dimi canım biz telefon akıllı saat falan aldık sıkıntı olmuyor çok uygunlar vala bende doğuluyum evet de Mardin'de yaşadık ordan rahat getiriyorlar bizim memlekette yok eşim çok kişiye telefon falan sipariş verdi hep bugünde sordu vala iyiymiş fiyat dedim alalım da nasıl bir şey hangisi iyi bilmiyorum doğumdan sonra kullanırım
(915 puan) tarafından
Ben Şanlıurfa halfetiliyim canım
Benim imkanım olsa hemen alırım canım çok istiyorum lazer almayı varsa buz başlıklı olanlar var onu da alabilirsin daha rahat olur senin için
tarafından
Bakayım canım
0 oy
(104 puan) tarafından
Ayy bende merak ediyorum acaba nerde satılıyor bide 
tarafından
Vala bizim tanıdık getiriyor Mardin'de yaşıyoruz çevre çok
(104 puan) tarafından
Hm getiren varsa bende almayı düşünüyorum ya
0 oy
tarafından
Fiyatı ne kadarmiş canım bence denemekte fayda var evde yapan çok 
tarafından
Allah iyiliğini versin kız
İnşallah iyi sonuç alırsınız canım
tarafından
İnşallah vala kız ağda yaptım koltuk altına onun ağlıyordu var ya sonra üst baş değiştirirken arkadaşlarına hava atıyormuş bir de:)ben memlekete gidince bu geri jiletw başlamış korkudan bir daha agdaya bulaşmadı ama lazer cihazına olumlu bakıyor bakalım nasıl olacak ben dogurana kadar onun biter:)
(357 puan) tarafından
Canım bende Mardin de oturuyorum Nerde satılıyor tam olarak
tarafından
Nerde satıldığını bilmiyorum canım köylerden ırağa gidenler var onlar getirtiyor Ortaköy ve gökçe de tanıdık çok bizim onlar getirtiyor
(357 puan) tarafından
Anladım canım çok sagol

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 295 göst.
29 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...