0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
............................

10 Cevaplar

+1 oy
(5,662 puan) tarafından
İftiraya uğrayan kişinin dava açma hakkı var tabiki 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yorumlar için sağolun arkadaşlar.
(5,662 puan) tarafından
Hayırlsı olsun inşallah hakkında kuzum ya. Yani bu dediğim ne kadar etkili olur bilemiyorum ama olması gereken bu. Eşinin tarafı ne derse desin zaten insan olan kalkıpta çocuk yaşta tacize uğrayan birine edepsiz yada namussuz diyemez. Asıl onlar öyle olur o zaman. Hadi diyelim ki onlar kötü insanlar ama çevre hepsi o zihniyette değildir ya hangi devirdeyiz
(549 puan) tarafından
Ama boşanmak da istiyomussun boşan onlar ne derse desin gorusmezsin zaten
(295 puan) tarafından
Kaza ile ne alakasi var siz kendinjzj buna inandirmişsiniz  kaza geçirdim az kan geldi kaza geçirmedim benim de az iki damla geldi kardeslerimde kaza bişey geçirmedi onlarinda azdi  bazılarının çok olurmu bilmiyorum ama az gelmesi kazaya bağlama eşine kazadan az geldi dediysen eşinde bakır biri ise tam dicek inanicak buna ee kuzenin iftira atarsa kocan dicek demekki kaza değildi buydu yalan söyledin falan ama takma yalan de geç benimde kuzenim küçükken tahta çitin üzerinden düştü bacak arası hep yara oldu özel bolgeysi kanadı bizde bişi oldu sandık ama evlendi bişi yoktu
(549 puan) tarafından
Bnim kuzenimde kucukken siniler oluyo ya onun ustune dusmus kanamis evlendi bise olmamis normal mis
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Aklıma gelen tek şey ona ne senin boşanmandan? 
(3,895 puan) tarafından
Kafayı bana takmış.
0 oy
(7,720 puan) tarafından
Sanıyordumdan sonrasını anlayamadım ama namusa hiçbir kanıt ve şahit yokken iftira atılırsa tabi ki dava açılır. 
(3,895 puan) tarafından
Kanıt yok.
(7,720 puan) tarafından
Anladım. Hakkında hayırlısı olsun evliliğin anlamında ve bundan sonra hayatının her aşamasında
(3,895 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Niye eşinden ayrılırsan söylerım dedı onu anlayamadım 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sağol.
tarafından
Şahit veya delıl olursa ceza alır kesın
0 oy
(569 puan) tarafından
Her türlü dava acabilirsin özel hayatın gizliliği den dolayida açabilirsin 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
............................................
(569 puan) tarafından
O ceza alır bunu ispatlarsan şantaj suçundan büyük suça girer santajda
(569 puan) tarafından
1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası varmış aynı zamanda para cezasi
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kanıt falan saklamadım maalesef.
0 oy
(3,335 puan) tarafından
Tabi açabilirsin ama kocandan ayrılmandan ona ne 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......................
0 oy
(293 puan) tarafından
Boşanmak istediğine esin nasıl tepki veriyor peki
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Kuzenin bunu yaparsa tazminat davasina hazır olsun. Kişinin şahsi bilgilerini yaymak suç ayrıca o yaymaktan sonra bozulan psikolojide rapor alırsan . Çok güzel paranida alır yersin .bunu sana mesajda söylediyse ekran resmini al. Şantaj yapıyordu diye kullanırsın. 
(1,737 puan) tarafından
Bu arada gerçek olsada olmasada yaymak suç iftira ayrıca bir suç zaten
0 oy
(729 puan) tarafından
İnsanın kuzeni bunu nasıl yapar ya sen güvenip ona anlatmışsın onane ya Allah aşkına teyzen yaşıyorsa ona anlatsan onunla konuşsan olmaz mı yani sırf o sana iftira atmasın diye ona göre hareket edemezsin ki 
0 oy
(2,813 puan) tarafından
Öncelikle kuzenin neden seninle bu kadar uğraşıyor?

Boşanma konun onu neden ilgilendiriyor?

Ses kayıtlarımı vs almış diyorsun evet bu bir suç, ama sen o kayıtlarda istismara şu kişi tarafından uğradım vs diyorsan bu da bir iftiraya girecek ne yazık ki. Çünkü elinde istismar sandığın tacizi kanıtlayacak da birşey yoktur o yaşta eminim ki. Beni yanlış anlama ama bu kadar çekincen neden? Yaşadığın durum zaten zor bir durum, bunun açıklamasını hiçkimseye yapmak zorunda da değilsin bence.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 814 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
25 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...