0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (4,169 puan) tarafından

Öncelikle anlık alayım kimler neler yapıyor bakalım ☺️❤️

Birde evdeki elektronik aletleri en erken ve en geç kaçta çalıştırırsınız çamaşır makinesi mikser kurutma makinesi özellikle de robot süpürgesi olanlar alt komşunuzdan şikayet aldığınız oldu mu bazen burda görüyorum işte uyumadan çalıştırırım vs yazanlar oluyor hani evleri müstakil değilse alt komşu rahatsız oluyor mu kurutma makinesi içinde şikayet aldığınız oldu mu bende bazen yemekten çaydan sonra şöyle bi robotu açayım diyorum sonra saate bakıyorum dokuzu geçmiş şimdi alt komşuya ses çok gider mi diyorum veya çamaşırlar bitiyor bakıyorum saat geçmiş sabaha mı kalsa kurutma deyip sabah o çamaşırları bi daha yıkıyorum falan o sebeple aydınlatırsanız beni sevinirim ☺️❤️

image

24 Cevaplar

0 oy
(855 puan) tarafından
Afiyet olsun.bende Kizmi uyutuyorum. Çamaşır makinesini 8  9  bigi

Süpürgeyi 10 buçuktan sonra  eğer sesleri geliyorsa daha erken 

Mikser de aynı sekilde
(4,169 puan) tarafından
En doğrusu canım
-Reklam-
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Şuan görüyorum postu canım günaydın ☺️ 

Ben gece yatmadan çalıştırmam içim rahat etmez ya iki tanıdığım yatarken değilde gündüz evden çıkarken çalıştırıp evlerinde yangın çıkmıştı ay Allah korusun ☹️ 

Ben en erken 8 de akşam da aynı en geç 8 de çalıştırırım canım zaten en sesli olanı kurutma makinesi robotum yok ☺️
(4,169 puan) tarafından
Ben de şu an görüyorum cevabı ☺️
En doğrusunu yapıyosun aslında ❤️
0 oy
(2,103 puan) tarafından

10.30 da kalkarım en erken :))  aile apartmanı oğlum ilk doğduğu zaman 9 da süpürürdüm süpğrgem sessiz çalışıyor alt katımda eltim var katle de şu kaynatma sesi olarak duyuluyor onlara ama hanımefendi rahatsız oluyor diye yapamıyorum bende geç kalkıyorum o yüzden zaten her işimi akşamdan yatmadan yapıyorum sabaha bir tek Süpürme kalıyor çamaşır makinesi de her gün çalışmıyor çok kirli çikmiyor 

Sabaha da işte süpürge ve vileda kalıyor bende 
(4,169 puan) tarafından
Eltin de fazla pimpirikli sanırım aile apartmanı sonuçta o kadar olsun yani
(2,103 puan) tarafından
Yok kız ben ne zaman yapmaya başlasam p zaman yapar bu hareketi bşi sabah 11 de de yapma hakkımız olsun ne yapacağım ne zaman yapacağım brn çocuğumun saatlerine göre ysparım temizlik genelde millete göre değil
Geçen gece yarısı saat 4 ten sabah 7 ye kadar duvara çekiç ile vurdular eşim ne yapıyorsun sen uyuyamıyoruz dediği zaman da yüzsüzce eeee çeşme patladı ne yapalım diyorlar vanasını kapatıp ertesi gün tamir etmek akıllarına gelmiyor demek ki
(4,169 puan) tarafından
Ayy valla evlere şenlik ee eşinin kardeşi o bir şey demiyor mu karısına yapma etme diye
(2,103 puan) tarafından
O yapıyor zaten canım yani ikisi
(4,169 puan) tarafından
Oyy ikisi de manyakk yani Allah yardımcınız olsun ne diyim canım
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Sabah 9 önce  akşam 10 dan sonra kolay kolay açmıyorum hiçbir elektronikleri ama saygısızlık yaparlarsa altımdaki üstümdeki açıp hiç üsenmeden gece 2 3 gibi kalkıp çamaşır makinesi robot süpürge açarım 
(4,169 puan) tarafından
Yaa gözüm görmez ondan sonrasını diyosun ☺️
(1,653 puan) tarafından
Malesef saygı göstermeyen göstermiyorum mecburen

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 305 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,169 puan) tarafından soruldu
0 oy