0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar simdi biz mutfakta yemek yiyoruz kızım yaramz elini dolap vuruyor halinin üst ayran su dokuyur bir tane de boş odam var hani diyorum mutfak kirlenmesin temiz kalsin o doger odada yemek yeylim siz olsanız ne yapardınız mutfak damı yemek Yerdiniz yoksa o bos odada mi

14 Cevaplar

0 oy
(8,858 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz de mutfakta yiyoruz. Hiç gerek yok başka oda açmaya 
-Reklam-
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Mutfakta tabikide çocuk bu döke saça öğrenecek öyle oluyor diye boş odaya gitmem
(762 puan) tarafından
Peki canım TSk ederim
0 oy
(5,151 puan) tarafından

Benim mutfağım çok küçük masa var salonda yazın tamam ama sobalı ev olduğu için bildiğin oturma odasında yiyoruz :)

(762 puan) tarafından
Benimki de elektrikli soba  var canım  qmq o odada odun soba olsaydı o odada otururdum seninki ginj
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Yerim mutfakta ya amaaan
(762 puan) tarafından
TSK ederim canım
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Hayır kullanmazdım bende mutfakta yenmesi taraftarıyım 
(762 puan) tarafından
Anladım canım TSK ederim
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Çocuk bu sana döker de yerde böyle böyle öğrenecek müdahale etme bile kendi yesin içsin Çocuklu ev kirliyse dağınıksa iyidir Diğer türlü Ne o öyle robot gibi elaleme yaşamıyorsunuz ya o evde
(762 puan) tarafından
Kendisi ztn yoyir icoyir hani agzina yemek verirken hanımefendi doyir yok ben yemek yeyecem alışmış  kendisi yemeye (・∀・)
0 oy
tarafından
Benim mutfak küçük masa aldım orada yeriz kızım döktükce siliyorum mecburen benim halı beyaz üstüne halı sererim mutfakta isim bitince kaldırırım daha kolay oluyor tertemiz oluyor 
0 oy
(3,387 puan) tarafından
Mutfakta ye canım cocuk kac yasinda bilmiyorum ama onun oturdugu yere sofra bezi ser en azindan sadece o batar yikarsin hemen
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Mutfakta masa takımım olsa mutfakta yerim:)
0 oy
(2,830 puan) tarafından

Mutfağı kullanıyoruz biz yemek için orasını temizlemek daha kolay geliyor içerde yenmesindense mutfağı tercih ediyorum:)

0 oy
(3,029 puan) tarafından
Mutfakta yerdim :)
0 oy
(1,587 puan) tarafından

Cnm mutfakta ye nasıl öğrenirse oyle gider bende mutfakta yiyorum bı kaç kez oturma odasında yedik keyfi şimdi mutfağa masa kurunca oğlum tabakları alıp oturma odasında ki masaya götürüyor mutfak ta yemek istemiyor keşke değişiklik istemeseydim diyorum 

0 oy
(1,018 puan) tarafından
En iyisi mutfakta yemek
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Senin için diğer oda daha zor olur canim ister istemez mutfak yine birşeylerden kirlencek o odada öyle olcak bide mutfaktan başka odaya yemek taşımakta hergun zor oluyor mutfaktan toplaması daha kolay arkadaşım çocuğunun mama sandalyesinin altına silinebilen muşamba gibi örtüler var onlardan seriyordu büyük oluyor biraz daha engellemiş olursun etrafın kirlenmesini daha kolay temizlersin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 209 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
30 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mirac07 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 266 göst.