0 oy
379 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (54 puan) tarafından
Sevgililer gününe özel indirim varmış baya güzel oluyormuş doğal duruyormuş sizce yüz bakımını yoksa kalıcı fondöten mi

19 Cevaplar

+2 oy
(9,005 puan) tarafından
Kalıcı fondöten ne ilk kez duydum :D
(54 puan) tarafından
Varmış:)
-Reklam-
+1 oy
(1,183 puan) tarafından
Kalıcı fondotenden abdest geçiyor mu 
0 oy
(307 puan) tarafından
aa öyle birseymi varmis :) ben 3 senedir pek makyaj yapmiyorum fıransiz kalmişim baya 
0 oy
(10,361 puan) tarafından
O ne kız kalıcı ise ciltte bir şey ile abdest nasıl alınıyor ki kafamda deli sorular:) valla bilmiyorum he
tarafından
Fondotenle abdest alabilirsin canım
(10,361 puan) tarafından
Bak bilmiyordum ben kuşum bunu. Hani cilde yapışan bir şey gibi düşündüm
(54 puan) tarafından
Benimde bu aklıma takıldı
tarafından
Hayir canım su gecirir oje gibi degil
(54 puan) tarafından
Siz yaptırdınız mi
0 oy
tarafından
Normal fondoten gibi kapatıcılığı yok ki cilde aydınlik veriyo sadece
(54 puan) tarafından
Oda güzel ya bu aralar yüzüm çok solgun
0 oy
(3,642 puan) tarafından
Ilk defa duydum böyle birşey olduğunu 
(54 puan) tarafından
Bende yeni duydum
0 oy
(2,487 puan) tarafından

Kalıcı fondoten mi varmış:O Gözenekleri falan tıkamıyormuş di mi nasıl bişeymiş o ya:D

(54 puan) tarafından
Bir arkadaş yaptıracak güzel olursa yaptırmayı düşünüyorum
0 oy
(184 puan) tarafından
O sırada bir gün fondötenle kalamayip eve gelir gelmez yıkayan ben
(54 puan) tarafından
Bende öyleyim ya
0 oy
(8,286 puan) tarafından
Hiç duymadım canım ama benim gibi beyaz solgun cilde sahip olanlar için kurtuluş olmuş hergün fondöten pudra sürmekten iyidir. 
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Kalici makyaj pismanliktir her türlüsü tavsiye etmem 
(1,941 puan) tarafından
Microblading yaptırdım geçen hafta , o bile nasıl acıdı ki ben hiç bu kadar aciyacagini tahmin etmemistim resmen oydular kaslarimi jilet gibi bir kalemle ,birde çok bilinen bir güzellik merkezinde yaptırdım kabuk tuttu kaslarının yerindeki deriler kanadı yara oldu kabuklar elleyemiyorum şekli bozulmasın diye ,pul pul döküldü çizilen yerler acayip kaşınıyor 26 sında ikinci randevum var hani eyeliner falan da çektirmek istiyordum ama o acıyı çekince asla göze alamam artık, tekçocuk'un yorumuna katılıyorum bir microblading bile bu kadar acırken kaşınıyor resmen kaslar elleyemiyorum birde bütün yüze fondöteni hiç düşünemiyorum göze alamazdım herhalde cildine birşey olursa ne olacak canım
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Fondöten olunca benim suratim da öküz oturuyo gibi hissediyom valla eve varsam hemen yikasam diyorum 

O da oyle his verir mi acaba yaptirirsan haber ett :)))
(54 puan) tarafından
Tamam haber ederim:) bende fondöten den rahatsız olan biriyim
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Lazerle doktora yaptıracaksan güzel oluyor ama dermapenle güzellik merkezine yaptıracaksan markasından emin olman gerekiyor çünkü bazı markalar kalıcı olmuyor pek
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Normal fondaten gibi değil kız sadece yüzün aydınlık görünüyor ama etkisi pek yok ben yaptırdım sonradan yüzümde gözenek açıldı valla guxdl ddgil klamdi fark olmadı hic
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Gereksiz....

Kalıcı birşey cildi bozar.

0 oy
(1,549 puan) tarafından
Evet var cnm ama onerilmiyo cilt için sıkıntıları varmış 
0 oy
(2,831 puan) tarafından

Adını duyunca bile suratım kaşınmaya başladı kalıcı fondöten ne çok yorucu:)

0 oy
(191 puan) tarafından
Tabiki yüz bakımı cildine yazık kalici fondoten ile 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Cilt bakımı yaptırmanız daha doğru olur. Kalıcı makyaj her zaman cilde çok zarar verir bir sure iyi görünecek diye yapamayi düşündüğünüz şey sonra size daha pahalıya patlayabilir.Gunluk makyajı bile temizlemeden uyumayın diyorlar kalıcı fondöten uygulamasinin iyi düşünmek lazım.Satranc tahtası gibi gezmek varr sonra bir düşünün  süresi dolmaya başladıkça yamalı gibi olur yüzünüz alacalı gibi.Yuzunuze havasizliktan bırakabilecegi hasarı hiç düşünmek bile istemiyorum
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Kalici fondoten dediginiz kozmetik dovmedir. Aslinda tum kas islemleri, dudak ve goze yapilan dipliner islemler ayni kozmetik dovmedir. Asla lazersiz cikmaz ve zamanla akar gider yuzden. Cunku suyla fazla temas eder, gunes gorur ve solarlar. O yuzden ben onermem. Yuz bakimi yaptirin.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
15 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
28 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Artemiss (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 372 göst.
0 oy
5 cevap 216 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu

379,853 soru

11,370,567 cevap

34,854 kullanıcı

...