0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (289 puan) tarafından
Çocuklarınızın doğum gününü Kutladığınızda arkadaşlarınızı davet eder misiniz yoksa aile içi mi yaparsınız genellikle 

21 Cevaplar

0 oy
(708 puan) tarafından
Hep aile içi bizim
(289 puan) tarafından
Bnde ondan yanayım oğlumun 11 yaşına kadar kutladık hep aile içiydi oğlum artk bizle istemiyor:))) arkadaşlarla yapcakmş kızımın Allah nasip ederse 1 yaş var onu arkadaşlarla dsnyrm da bklm
-Reklam-
0 oy
(184 puan) tarafından

Kutlamamak için bir neden söyle :D

(289 puan) tarafından
Hani 14 15 yaşına gelenler artık arkadaşlarla yapıyor ya ondan cnm
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Duruma göre bazen aile içi bazen yanlız hani illa bir pasta kesilir ama illa da buyuk doğum günü olacak diye şart yok 
(289 puan) tarafından
Bnde aile içinden yanayım:)))) oğlumda arkadaşlarıyla kutlamak istiyor artık :)))
(1,926 puan) tarafından
Olabilir canım eve cagirsaniz yada okula falan gidiyorsa okulda kutlasaniz
(289 puan) tarafından
Okulda yasak cnm evde yaparım:)))))
0 oy
tarafından

Moduma bağlı :D misafir agırlayasım varsa partilerim :D yoksa esıme derım gelırken bır pasta kap gel :D

(289 puan) tarafından
En güzel öyle valla:))) ypasm var oğlumun aile içi oda oğlum aile içi değil arkadaşlarla ypmk istiyor:))))
tarafından
Ama oğlunun doğum günü nasıl ıstıyorsa öyle yapsın madem büyük :) benim oğlum 6 yasında 1.sınıf bu yıl okulda kutlamayı düşünüyoruz kızım hiç istemedi okulda kutlamak şimdiye kadar çocuklar farklı farklı :
(289 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum cnm arkadaşlarla evde kutlama ypcaklar
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ilk 2 sene kutladim bu sene kutlamadim depremlerden dolayi hic huzurumuz yoktu bide cok yoruluyodum once temizlik hazirlik sonra tekrar temizlik az akli ersin bağri dedim es geçtim bu seneyi

Esimin ailesi gorumcem cocuklari esi benim ailem 2 sene sadece bu kisilerle kutladim arkadas felan hic cagirmadim canim en yakinlar yeterli oldu 
(289 puan) tarafından
Bendede öyle oluyordu cnm şuan artk oğlum 11 da arkadaşlarla istiyor:))) bu sefer öyle ypcağz
0 oy
(8,996 puan) tarafından
İki oğlum var 1. Yaş günlerini kalabalık kutladık sadece. Zaten büyük oğlum 3 yaşında küçük de Şubat 18.de 2 yaşına girecek ne yapsam nasıl yapsam diye düşünüyorum muhtemelen çekirdek aile kutlarız. Bizim aile çok kalabalık. Ev küçük birini çağır birini çağırma olmaz o kadar kişiye hazırlıda zor curcuna oluyo 
(289 puan) tarafından
Aynn çok zor bnm oğlum 11 kızım da Allah nasip ederse 4 ayı var 1 yaşa işte:)))
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Hayir pasta aliriz henuz kucukler diye ama okana bu sene arkadaslarini cagirip yapicam yada pasta alip sinifa goturcem insallah
(289 puan) tarafından
Bnm de oğlumun 10 yaşına kadar aile içi bazen görümcem komşularla kutladık bu sene arkadaşlarıyla kutlamak istiyor:)))
(17,721 puan) tarafından
Bence kutlasin ya izin verin arkadaslariyla anisi olsun ömür boyu guzel hatirlayacagi :)
(289 puan) tarafından
Yok cnm bnde istiyorum arkadaşlarıyla kutlasn artk oda bir birey:)))) onlar nasıl mutlu olursa onların yanındayz ya:))))
(17,721 puan) tarafından
:))) evet ya mutlaka
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Yani kucuklerse aile arasında tanıdıklar arasında olabilir *_* ama okul cagindaysa arkadaslariyla yapmak isterdim ♥️
(289 puan) tarafından
Öyle oluyor cnm oğlumun 10 yaşına kadar aile içi kutladık artık arkadaşlarıyla kutlamak istiyor öyle ypcm bu sefer:))))
0 oy
tarafından
Ben 24 yaşındayım bu zamana kadar hep doğum günüm kutlandı bizim ailede herkes herkesinkini kutlar annemin kırmızı çizgisidir ben de ne gördüysem o oğlum 40 yaşına da gelse 60 yaşına da gelse ölünceye kadar kutlayacağım bazen aile içi bazen kalabalık kutluyoruz 
(289 puan) tarafından
En güzel ya bnde hep kutlarım oğlumun eşimin ailemin severim kutlamayı:)))) eşiminle evlenene kadar kimse adamın doğum gününü kutlamış bn kutlayınca çok mutlu olmuştu:)))
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Aile ici kutluyoruz gerci daha 1 kez kutladik :)
(289 puan) tarafından
Bizde ilk kutlamayı eşimin ailesi arkadaşlarım tanıdıklarla ypmstm gerisi aile içi şimdi de arkadaşlarla istiyor:)))) artk arkadaşlarla olur
(3,397 puan) tarafından
Ee büyüdü annesi arkadaslariyla kutlasin sizde evde kucuk bir pastayla kutlarsiniz iki pasta kesmis olur :)
(289 puan) tarafından
Aynn öyle oldular artk:))) küçük bir kızım var Allah nasip ederse 4 ay sonra onunda 1 yaş günü olacak anne onunkilere misafir çağır diyor bn arkadaşlarimla istiyorum tmm öyle yprz:)))
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Martta 2.yaşını kutlicaz allah iizn verirse. Ben hep kutlamaktan yanayim sene de 1 kere zaten.
(289 puan) tarafından
Aynn bnde ondan yanayım cnm kutlarım da artk oğluşum büyümüş bizlen istemiyor:)) bu sene arkadaşlarıyla kutlamak istiyor:)))))
0 oy
(2,249 puan) tarafından
Sade mumsuz ben ve çocuklarım kutlarız nadiren esimde olur o kadar 
(289 puan) tarafından
En güzeli sade olması bnce:))
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Aile ici yaparim
(289 puan) tarafından
Bizde genelde öyle yapardık:))) paşam artık arkadaşlarla kutlamak istiyor artık onlara uyacağız:))??
0 oy
(48,657 puan) tarafından
doğum günü onemli benim icin. her yil kutladik Rabbim uzun seneler.kutlamayi fa nasip etsin insallah
(289 puan) tarafından
Amin inşallah bizde öyle her sene kutlarız paşam büyümüş artık arkadaşlarla kutlamak istiyor:))))
(48,657 puan) tarafından
oy yerim ben ikisinde bir iki arkadaşımi çağırdım çocukları var guzel oluyor bir seferlik yapabilirsin guzel oluyo
(289 puan) tarafından
Öyle yapcam artk arkadaşlarıyla kutlasn onlarada değişiklik olur:))))
0 oy
(5,467 puan) tarafından
Bir kere kalabalık olduk gerisi kendimiz gerek yok kalabalığa boşuna uğraşma zahmet evet çocuklar çok seviniyo ama bir iki kereyle de gönülleri oluyo o yüzden ben 3 yaş gününü kalabalık yaptım kendisi eğlensin diye 
(289 puan) tarafından
Aynn bizde ilk doğum gününde baya kalabalıkti gerisi hep aile içi:))) şimdide arkadaşlarla kutlamak istiyor
0 oy
(4,635 puan) tarafından
İlk dogum gununde memleketteydik 30kisiden fazlaydik 2yasinda 24kisiydik ondada memleketteydik bu sefer bizde kutladik annemler geldi arkadaslarla hic kutlamadim 
(289 puan) tarafından
Anladım biz 1 yaşı kalabalık gerisi aile içi şimdide arkadaşlarla kutlamak istiyor paşam:)))
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Ilk oglum 6 yasinda olacak martta. 1 dogum gunu haric hepsini kalabalik yaptim. 2 senedir arkadaslariyla kutluyo. Bu sene de 6. yasini yine arkadaslariyla yaparm muhtemelen.
(289 puan) tarafından
Bnm oğlum da 10 yaşına kadar aile içi şimdide arkadaşlarla istiyor öyle yprm bu sene:)))
0 oy
(7,377 puan) tarafından
gecen sene kimseyi cağırmadım bu sene teyzemi ve yeğenlerimi cağırdım annem babam geldi
0 oy
(905 puan) tarafından
Ilk kizimin 1yas dogum gununu kutladgmda cok ozenmistim cokta misafirim vardi kayinpederim ogun gelip esimle beni hungur hungur aglatmisti misafrlere kadr rez etmisti dogum gununu kutlayamadk pastayi bile kesemedik 1tane bile fotomuz yok ondan sonrada bidaha asla dogum gunu kutlamadim valla icimdede kalmadi deil 10gun sonra 9 olcak kizim.insallah buyuk kutlamayi dusnuorm.onun arkadslri ve bi kac akrabamizj cagrnayi dusunuorm
0 oy
(5,240 puan) tarafından
yaşlarında dışarda organizasyoncu ile kutladım cagirdim aileden bi kaç kişi sonraki yaşları evde kendim organize edip yaptım kimseyi çağırmadım aile içi oldu bundan sonrakilerde çağırmam gerek yok 
(289 puan) tarafından
Bnde öyle yptm cnm ilk yaşı baya iyiydi gerisini hep aile içi şimdide arkadaşlarla kutlamak istiyor öyle yprm artk
(5,240 puan) tarafından
O nasıl isterse öyle yap cnm mutlu olmaları önemli onların günü
(289 puan) tarafından
Aynn öyle :))

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 286 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 355 göst.
0 oy
14 cevap 140 göst.