0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Hanımlar geçen hafta çarşamba gğnü kürtaj oldum eve geldim aynı gün gece 1 yaşındaki kızım düştü alnının ortası kesildi görümcemle eşim hastaneye götürdüler orda yapıştırma falan yapmışlar dikiş atmamışlar 1 hafta sonra sargıyı çıkarın demişler neyse ben 2 gün önce eşime dedim ki gidelim çocuğun kafasını hastaneye gösterelim tamam gideriz dedi biz daha gidicez ben dün sargıyı çıkardım ama yapışkan duruyordu bugün de kayınpederimle gittik çocuğu gösterdik geldik falan bugün kayınvalidemi de hastaneye yatırdılar eşim hastaneye geldi sabahtan akşam 11 e kadar hastanedeydi eşim  tabiki gelicek annesidir kesinlikle bir şey demiyorum hakkım da yok zaten kaynanamı da severim sadece zoruma giden şu ben kaç gündür gidelim diyorum sürekli tamam diyip geçiştiriyor ama kayınvalideme hemen geldi bu arada kayınvaliden hastanede enfeksiyon için yatıyor acil bir hastalıktan değil ben mi yanlış düşünüyorum acaba  Lütfen yorumlarınızı kalp kırmadan yapın

6 Cevaplar

+1 oy
(1,533 puan) tarafından

:getlost: tamam annesi elbette yapacak gidecek ama çocuğu da önceliği olmalı ne bileyim ihmal etmesini sevmedim 

(18 puan) tarafından
O zaman da ben suçlu oluyorum hiç halimi hatrımı sormuyorsun diye
(1,533 puan) tarafından
En azından hak edene hak ettiği değeri vereceksin öyle bı insana ne yapsan suçlu olursun zaten
(18 puan) tarafından
Susuyorum bakalım ne zaman patlak verecek inanın bilmiyorum
(1,533 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bolca sabır ♥️
(18 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,288 puan) tarafından
Boşver bosluk bulmuş gelmıs de üzülme gecmıs olsun mınıge çok 
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim ama çok üzüldüm
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya ortada kayınvalidenin bu durumu olmasa bile çocuğum için özellikle de sağlıkla ilgili bi şey istediğimde umursamayan adama bende kızarım ikinci çocuğu da rüyasında görür artık 
(18 puan) tarafından
Bilmiyorum valla anlamıyorum bazen bu arada 2 çocuğum var
(4,089 puan) tarafından
Benimde bi tane kendi adıma söyledim canım sen istersen kırıldığını belli ederek kayınvalideni de karıştırmadan neden umursamadığını sor üzüldüğünü söyle
(18 puan) tarafından
Konuşmuyoruz şu an yorgun musun dedim yapacak bir şey yok dedi bende bir şey demedim sinirlenme yorgunsan uyu diycektüm dedim sadece
0 oy
(191 puan) tarafından
Aman sizde ya nedrn alta durmadan kalp kirmadan diyip duruyorsunuz yazın iste hosuna gitmezse oku grç gitsin yalvarir gibi bosver. 

Ayrica esine gelince anne degerli anladimda gereken özeni kendi kızinada vermesi gerekirdi. Ben olsam bende kesinlikle tepkimi koyardım. Önce can sonra canan.
(18 puan) tarafından
Bizde her zaman ailesi önce gelir biz sonra ben Allah var kayınpederimi de kaynanamı da secerim ama eşim biraz fazla anneci
0 oy
(4,612 puan) tarafından
İkinciyi dusunme bence canim esin surekli boyleyse
(18 puan) tarafından
2 çocuğum var
0 oy
(175 puan) tarafından
Bence yanlış düşünüyorsun 
(18 puan) tarafından
Ne anlamda

İlgili sorular

0 oy