0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından

Arkadaşlar gece gece nöbetçi eczaneye gitmek zorunda kaldık sab simlex midir nedir biogaia ile birlikte 840 liraymış durumu olmayan insanlar napsın Allah aşkına nerdeyse bin lira gaz damlası mı olur:blink:

16 Cevaplar

+1 oy
(3,447 puan) tarafından
Hiç ama hiç birisidd işe yaramıyo bi de işe yarasalar keşke ailelerin çaresizliğimdem faydalanmaktan başka bi şey değil 
-Reklam-
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Oha ya gerçekten. İmkanı olmayan çocuk yapmasın gerçekten.. herşey para demek artik
(190 puan) tarafından
Valla aldırmadım internetten nurse sipariş edicem :/
(8,832 puan) tarafından
Ben geçen sene bu zamanlar nurse harveys 75 liraya almıştım eczaneden. Güvenilir bildiğin satıcı varsa İnternet daha Uygun tabi.
0 oy
(1,423 puan) tarafından

Gerçekten mi :( oğlumda 90 TL ye almıştım vay beee

(190 puan) tarafından
Evet ya 840 nedir kulaklarıma inanamadım :/
(1,423 puan) tarafından
Okurken ben de gözlerime inanamadım :/ gözüm az bişi kapanıyordu 840 TL görünce fal taşı gibi açıldı valla , hamileyim bide bian kendimi eczanede 840 verirken düşündüm niyeyse :)
0 oy
(12,531 puan) tarafından
Biogaia 480 verdim geçen...
(12,531 puan) tarafından
Ah ah aynı çaba içerisindeyim ☺️
Bizim de ilk torun . Dört erkek hepsi geç olmuş 5.6 yaşlarda. Kayınpeder düğün yapmak istiyor yine yaparız şimdi kestirelim ne farkeder diyorum eşim de ilk diye arada duruyo bklm
(1,195 puan) tarafından
Bacım kusura bakma unutmuşum yazmayı. Aynısı bizde vardı bide kocam daha meraktı sünnet düğününe onun olmamış. Dediğim gibi doktora attım ben pası. O diyince yelkenler indi
İkizlerde öyle olsun istedim 1 ve 2 yaş olarak iki kere denedik yağlıymış baya o bölge sonrada yine müdahale olur diye yapmadılar 5 yaşdan sonra dedi doktor. Kocam beyin istediği oldu yani . Sen gerekirse bi süre sonra rahatsızlık var bahanesiyle kestir bakma onlara. Acıyı senin yavrun yiyor. İsterse yine yapar düğünü. Biz küçüklere yapınca büyüğede kıyafet giydirecez sünnetli olduğu halde
(12,531 puan) tarafından
Estağfurullah canım ☺️
Fakülteye götürdük durmuyor diye ondan sonra doktora sordum çocuk cerrahısına sormanız daha doğru olur 2 ayın altında ve 1 yaşın üstünde olmasını tavsiye ediyorum ben dedi kilosuna göre karar veriyor doktor cerrahi dedi çocuk cerrahisi
(1,195 puan) tarafından
Bizde de çocuk cerrahı dedi 1 yaşa kadar olmadı 5 yaşdan sonra. Nasip işte.  Allah kolaylık versin cnm
(12,531 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️♥️
0 oy
(221 puan) tarafından
Evet maalesef bende ikisini alıyorum. 

Epey yüksek.
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Uyguna almışsın canım biz 950ye aldık ikisini 
0 oy
(1,110 puan) tarafından
2019 da 50 liraya almıstık o zaman bile çok geliyodu gozumuze birde 2023 Nisan'da  almistik 250 ye
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Birşeye yaramıyor ki adı var 

0 oy
(643 puan) tarafından
Ben fayda görmedim 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Evet valla bide az hemen bitiyor.

Ben aldım ama bı faydasını görmedim bu anatomik bı süreç ya bı şekilde gecicek zamanla 
0 oy
(915 puan) tarafından
İnanamıyorum internet bak istersen canım

Ben 7 ay önce eczaneden biogaia 240 int 170 lira almıştım..
0 oy
(98 puan) tarafından
Bence bitkisel ürünler kullan rezene kimyon filan kaynatip suyunu icir daha cok ise yariyor inan damlalarin hic bi faydası yok kolik bebege ne alirsan al fayda etmiyor kızım kolik bebekti ordan biliyorum 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
D vitamini ne kullanıyorsunuz acaba?
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Nasıl artmış ya ama onlar normalde de pahalıydı ben kızıma alırdım biogia ve nurse hurveys 3 sene önce bunlar bile ozman 250  falan tutardı ee şimdi herşey 5 katı oldu normal yani 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Ohaaaa o kadar olmuş mu yaa
0 oy
(234 puan) tarafından
Evet canim kac ay önce aldik 300 luraydi galiba sadece biri bigo giq ile metsili gün icinde dönüşümlu kullandik 1 aya düzeldik ama hemen bitiyor azcik var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gkbyrak (53 puan) tarafından soruldu

378,325 soru

11,323,744 cevap

34,775 kullanıcı

...