0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Bugün sağlık ocağına gittim hem 2 ay aşısı vardı 3 kere vurdular hem ateş düşürücü şurup aldım hemde gaz damlası bebeğime gaz damlası içirdim ama istemiyor tatlı olduğu için galiba ağlıyor içerken dokunur mu bişey olur mu kullanan var mı bide şurupta tatlıdır nasıl içirecem bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bebeği sıkıştırarak gazı çıkarıyor bu tarz damlalar bitkisel bir damla önereyim rahatça çıkarır gazını biz iki oğlumda da onu kullandık..aguline hatta tetagil diş granülü var aynı firmanın 
(337 puan) tarafından
Anladım doktor bunu yazdı bide ilk bebek olunca korktum teşekkür ederim
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim genelde bu damlaşar yazılıyor ama ecacımız özellikle söylemişti dediği gibi oldu hiç rahatsız olmadan gazını çıkardı ve bitkisel
(337 puan) tarafından
Tamam o zaman ondan aldırtayım eşime tekrardan teşekkür ederim :)
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek :)
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bende metsil kullanmıştım. İşe yaramadi biogaria diye damla var onu kullandım şükür rahatlatmıştı. Bide bebek spasını aldım. Gazı olunca koyuyordum rahatlatıyordu. Şu an 3 aylık gaz problemi kalmadı
(337 puan) tarafından
Ne güzel damlanın ismini not aldım teşekkür ederim
(1,060 puan) tarafından
Gaz ve karın ağrısına iyi geliyor biogaia
(7,444 puan) tarafından
Probiyotik bağırsak florasını düzenler hatta gaz ilacı ile beraber verirler tek başına gaz için yeterli değildir
(1,060 puan) tarafından
Bizim için yeterliydi. Rahatlatıyordu tabiki her bebek farklıdır. Ben dikkat da ediyorum yediğime içtiğime. Gaz yapıcı besin yiyop de damla kullanmanın faydası yok
(7,444 puan) tarafından
Tabiki dikkat etmek lazım
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Bişey olmazda maşallah iki aylık hiç gaz damlasi kullanmadnz mi 
(337 puan) tarafından
İlk bebeğim ilk defa bugün kullandım
(2,235 puan) tarafından
İyi dayanmissinz valla bizde ilk kızımda çok korkmuştuk çocuk gece patlayacak gibi ağlıyordu benm eşimde senin gibi gaz damlasını bişey sandı bana çok laf saydı çocuğa onu verince bişey olursa senden bilirim diye çocuk rahatladı baktiki zararszmis metsil hiç fayda etmedi onu emzik tutsun tatlı diye emzige surerdik biz biogia ve samsplenks özel damlalar almıştık
(337 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Matsil gaz damlası dokunmuyor faydasını gordum
(337 puan) tarafından
Kaç günde belli oluyor düzene giriyor bu ilk kullanmam oldu 6 damla diye yazmışlar
(1,178 puan) tarafından
6 kullan da 1 hafta içinde belli etti benimde ben kullanmaya devam ettim.zaten yasina girdi elhamdülillah oyle böyle

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 378 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 623 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sevimli7472 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 909 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Es25 (3,760 puan) tarafından soruldu

378,362 soru

11,325,311 cevap

34,777 kullanıcı

...