0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Kızımla geçen pazardan beridir tuvalet eğitimi vermeye çalışıyorum bunu kendi istedi artık bez takmak istemiyor ama ama 

Ben çiş varmı demeden çişini söylemiyor tuvalete götürmeden yapmıyor altına yapıyor 

Yarım saatde bir tuvalete götürürsem hiç altımıza yapmadan kapatıyoruz ama demezsem çişi yaptıktan sonra söylüyor 

Ne yapabilirim 

Birde dışarı çıktığınızda nasıl yapıyorsunuz 

3 Cevaplar

0 oy
(2,116 puan) tarafından
Kaç aylık? Bir de yeni başlamışsınız zamanla alışır. 
(333 puan) tarafından
29 aylık kendi istedi aslında yaza kadar beklemeyi düşünüyordum asla bez takmıyor
Götürdüğümde gayet güzel yapıyor ama olurda unutursam altına yapıyor kendi söylemiyor çiş var diye
-Reklam-
0 oy
(9,074 puan) tarafından
Sabır canım. Bir hafta filan kaçırma olayı normal.
(333 puan) tarafından
Yarın Bi hafta oluyor kaçırmıyor tuvalete fötütesem sürekli yarım saate bir altına yapmadan kapatıyoruz günü ama olurda götürmesem o söylemiyor altına yapıyor
(9,074 puan) tarafından
Her çocuk bir olmuyor işte canım. Belki uzun bir süreç olacak ama sabır sadece işte. Eninde sonunda öğrenecek
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Sabır lazım hemde çok sabır ben kızımı bezden ayrirken 3 gün hiç tuvalete yapmadı hep üstüne yaptı 1 hafta sonunda artık tamamen alışmıştı ama hiç kizmamak sinirlenmemek lazım altına yapınca olsun kızım bu kez kaçırdın ama tuvaletini tuvalete yapman lazım gibi konuşmalar yaptım sinirlendigin an bitiyor süreç uzuyor
(333 puan) tarafından
Yo hiç kızmıyorum ben götürdüğüm sürece yapıyor zaten sormayı unutursam günde 1 kere falan yapıyor kakasını tutuyor büyük ihtimalle asla yapmıyor yaptığında altına yapıyor ama çişini götürürsem yapıyor ama söylemiyor bu arada yarın 1 hafta olucak

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 274 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...