0 oy
943 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından
Yarışma başladı başlayalı herkeste bir şikayet, söylenme vs. Biraz aktif olanları sürekli ığneleme işte sen uyumuyor musun, hiç samimi gelmiyor bana, çocuğuna bakmıyorsun galiba, 50tl vereyimde yapma.

Yahu yarışmayı düzenleyen admin, neden bu kadar eleştiriyorsunuz. Katılmayacaksan kenardan izle be arkadaşım ama demoralize etme insanları.

Evimide temizliyorum, yemekte yapıyorum, çocuğumuda bakıyorum, eşime ilgilde veriyorum oldu mu sanane bundam yada???

Geceleri uykumuda uyuyorum sen merak etme, emzirmeye kalkınca bakıyorum. 

Bu kadar kötü niyetli olmayın lütfen. 

Iyi geceler..

20 Cevaplar

+1 oy
(2,102 puan) tarafından
Şu at gözlüklerini çıkarsınlar artık. Ön yargı ile yaklaşan insanlar bir şeye sap olamazlar başkalarını iğnelerler sadece. Bende yarışmadan onlar sayesinde çekildim. Hediye gondericektim durumu olmayan buradan bir arkadaşa ama artık pes ettirdiler beni de. Insanlarin hakkına girmek kul  hakkına girmek nasıl bir vicdandır ya. Şimdi kendi vicdanlariyla yaşasınlar. Tabi varsa... 
(5,938 puan) tarafından
Iste sırf o yüzden umrunda olmayacak ya biz seni biliyoruz sen hep aktifsin zaten
(2,102 puan) tarafından
Aman abla valla uğraşamıyorum. Kendilerinin çocuğu var evi gücü işi var buradalar ama derler ki yine buradasın. E arkadaşım o yorumumu gördüm sen neredesin sende buradasın bu nasıl bir ironidir ya
(5,938 puan) tarafından
Aynen vallahi sanki onların çoluğu çocuğu yok ,;)) aman boşver vebal aldılar işte yok yere şimdi onlar düşünsün
(7,935 puan) tarafından
Sen çok hayırlı birşey yapacaktın kuzum bence devam et
(217 puan) tarafından
Cok dgru solemisin cnm yargisiz infaz bu olsa gerek
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yemek paylasan elestiriliyor 

Huzursuzlugunu anlatan surekli dert dert die elestiriliyor

Evini paylasan hava atmakla itham ediliyor

Birbirine daha yakin olanlar gruplasmayla ayrimcilikla suclaniyor

Mutlu olalim diye analiz yapan, grafiti yapan siir yazan herkesin derdini dinleyen (+) almak icin yapmakla suclaniyor

Birine bi faydam dokunsun die yarismada canla basla cabalayan hemde bunu eglenerek yapam insani 50 tl icin yapiyor die suclaniyor

Yani insanlar degisikkkk

(2,102 puan) tarafından
Insanlara yaranamazsın. Bunlar sadece bir şeye sahip olamayıp burada başkalarının da hayatlarına burnunu sokan kendi huzuru yokken başkasının da huzurunu kaçıran insanlar. Vicdan yoksunu bunlar
tarafından
Cok dogru katiliyorum sana canim. Valla ugrasini cabani guzel niyetini takdir ettim . Herkes kalbinin ekmegini yer. Canini skma
(2,102 puan) tarafından
Allah büyük. Her hayırın icin de bir şer,  her şerrin icin de bi hayır vardır. Nasip diyorum. Allah razı olsun sağolasın yavrum ❤
(7,935 puan) tarafından
Bence uygulama hareketlendi güzel oldu bu yarışma
(217 puan) tarafından
Valla hi bnm okdr ihtiyacm oldgu halde pekte takmiyorum cnku verende alanda allh bu kadr ne yirtcam kndimi olacagi vafsa olur zaten :/
+1 oy
(536 puan) tarafından
Üzüldüm bu olanlara. Ben yılardır varım pek post açmamışımdır arada bir yorum yapmışımdır burası çok güzel bir aile oldu bana sıkıntım oldu özelden mesaj atıp akıl aldım (şükürler olsun dan) sizlerden çok memnunum çok şey öğrendim burda hepiniz sağolun hiç bir kötülüğünüzü görmedim.. Yarışma sayesinde daha çok aktif oldu burası daha heyecanlı oldu. Kimse kötü yorum yapmasın ya♥️
(10,046 puan) tarafından
Moralini bozuyorlar insanın başka bir şey değil:/
(536 puan) tarafından
Canını sıkmaya değmez canım boşver.
+1 oy
tarafından

Ne kadar çekemez insan var ya sanane he sanane? Sen buralarda cirit atarken bu kız belli saatlerde giriyordu eşine bebegine gayette zaman ayırıyordu ayrıca eşi de biliyor buraya girdiğini eşi karışmıyor sen niye maydonoz oluyorsun Ebru bebegine gayette dört dörtlük bakıyor maşallah çokta tatlı yavrusu var kız eğleniyor belki gece geç yatmak istiyor burda olması bebegine bakmıyor iş yapmıyor anlamına gelmez gayette aklı başında düzen tertip sahibi Bir insan öne çıktı diye puanları çoğaldı diye mi çirkinleşiyorsunuz maşallah kuzuma fesatlıgınızdan ölün ozaman yarışmanın amacı bu siz niye yadırgıyorsunuz he?

İnsanlar eğlenirken illaki bir çamur olacaksınız huy edinmişsiniz bu kız burda epey zamandır var herşeyi hakkediyor aklıda başında bir uzak durun Bi çekilin herşeyin b*kunu çıkarmakta üstünüze yok biraz asil olun ya azıcık insan Olun haset hastalıgınamı tutuldunuz :/

(10,046 puan) tarafından
Serçe'mm ama durmayacağım işte inadına devam kuzummm:*
tarafından
Ne duracaksın devam et kazanacağına inanıyorum ☺️❤️❤️❤️
(10,046 puan) tarafından
Bilemiyorum pek ümitli değilim ☺❤
tarafından
Ben inanıyorum balım ❤️☺️
0 oy
tarafından
Kiz su alta bi yorum yapsana artilicammm. Ben de cok yogun oluncaa dedim bu nee hicbi gorumu takip edemiyorum ama eglenceli de oldu cvpsiz soru kalmiyor kimsee kirilmiyorr bana cvp vermedi die. Ne guzel oldu. Neyse herkes farkli. 
(10,046 puan) tarafından
Ya dünden belli anlamıyorum insanları ya yarışmada olanları sürekli eleştirme :/
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Helal olsun ayakta alkışlıyorum seni ben bir buçuk senedir bu platform dayım ve sürekli Akşamları girerim genelde yemeğimi de temizliğinizi çoluğumu çocuğumu da kocamı da hiç ihmal etmiyorum
(10,046 puan) tarafından
Aynen Aslım ben de normalde aktif olduğumdan bir tık daha fazla oldum hepsi bu. Zaten aktif insanlariz puanlardan belli 2 günde yapmadıkya bu puanları:)
(5,938 puan) tarafından
Aynen kuzum.haklisin
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Valla bu muhabbetler çok sıktı biran önce bitse şu yarışma şikayet eden edene 
(2,102 puan) tarafından
Şikâyet edenlerin hepsi, ya bu ne, iş te yine mi sen, her yorumda sen , senin çocuğun yok mu , 50 tl için mi diyen o bütün şikayet edenler yarışma için at koşturuyor beceremeyince şikayet sikayet...
(12,776 puan) tarafından
Artık gördüğüm an uyarmaya başlarım işine gelmeyen bakmasin
0 oy
tarafından

Sana katılıyorum , sonuçta bu bir yarışma adı üstünde ...

(10,046 puan) tarafından
Yani görmek istemeyen 1 hafta girmez:/
0 oy
(434 puan) tarafından
Yaaavvv kızlar siz takıyosunuz ki ufffff bosvernnn 
(10,046 puan) tarafından
Boşverdim kizz valla
0 oy
tarafından
Evet. Haklısın sürekli aynı şeyleri okumak sıktı....
(10,046 puan) tarafından
Yani sonuçta yarışma bu moral bozup demoralize etmek neden
tarafından
Evet hem çok soru soruluyor bu ne falan diyorlar.hemde o şekilde post açarak aynı şeyi yapmış oluyorlar .isteyen çok yazar isteyen az
(10,046 puan) tarafından
Yani mızıkcilık yapiyorlar:)()
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Katılıyorum canım +++
(10,046 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum:*
0 oy
(4,563 puan) tarafından

Sen takma kimseyi İnşallah hak eden kazanır<3 

(10,046 puan) tarafından
Kimin nasibiyse o kazansın canım inşallah
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Valla yarışmada falan değilim ama burası böyle aktif olunca daha bi eğlenceli oldu benim şahsi fikrim yani 
(10,046 puan) tarafından
Aynen öyle bencede eğlenceli oldu:)
0 oy
tarafından
Çekemiyorlar çekemiyorlarrrrrr☺️☺️
(10,046 puan) tarafından
Dünyammmmm☺☺☺
tarafından
Deli etmeyin ulan şu ponçikellla hatunu ☺️
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ben az once gördüm yarismayi cok sevindim birilerine bi fayda saglancak diye insan biraz on yargılarını kenara birakmali ve normalde cvp gelmio die sikayetler oluyodu cok iyi olmus boyle yarismadan sonrada bole olsa keske 
(10,046 puan) tarafından
Valla ben her zaman cevap vermeye çalışıyorum bildiğim konularda canım yarışma olsun olmasin. Keşke hep böyle olsa
(3,617 puan) tarafından
Evet canim gozume ilk carpanlar arasindasin gercekten herzaman aktifsin bence hak edenler arasindasn ihtiyacn olsun olmasn ama oncedende aktif olan biri kazanır insallah
(3,617 puan) tarafından
Zaten puaninda belli aktifligin millete bakma sen çekemeyen cok olur
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Kiz sen zaten hel aktifdin illa yarismayla alakasi yokki
(10,046 puan) tarafından
Yani sanki bu puani 1 günde yaptim da zaten mümkün mü:) aman boşver schat işte insanlar anca moral bozsa
(3,024 puan) tarafından
Amaan s et be  zaten yarismaya katilmiyom 3 5 yorum atiyom takiliyon sonra cikiyom zaten
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Kendileri yapamıyor ya yapanlarada taş atıyorlar böyle işte :) 
(10,046 puan) tarafından
Aynen kuzum yaa moral bozuyorlar anca:)
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Ben bebegimi paylastim arkasina biri yazdi bebeklerinizi ihmal etmeyin ilgilenin diye. Deli oldum ama neyse dedim seytana uymadim. Sanki aylardir onlar ilgileniyo cocugumla.
(10,046 puan) tarafından
Gerçekten saçmaliyorlar ya valla her işimide yapıyorum aktifte oluyorum:/
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Vau anasını hatun gece yarısı atarını da yapmış:) amannnn salla gitsin bebeim:)
(10,046 puan) tarafından
Emzirmeye kalktığımda yaptım:/ valla umursamıyorum ama haddini bilsinler:))
(9,651 puan) tarafından
Bilsinler valla ama suan isyandan goremiyolar :D
(10,046 puan) tarafından
Aman onlar isyan etsin ben puan toplayım:D
(9,651 puan) tarafından
Tamam puan yap ama beni geçme:D yollarım var burda :D

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 227 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 221 göst.