0 oy
514 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hergun camları sil toz al süpür Vileda yapiyodum bugüne kadar eline sağlık diyen madalya takan olmadı beklemedimde artık haftada bir gün dip köşe temizleyip kalan 6gunu üstten toplayıp birakicam zamanimi çocuklarıma harciyicam keyfime harciyicam ev temiz kalıcak diye kafamda siyah tel kalmadı yahu 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Mecbur herşeyi yapmak zorundayız zamanı gelince temizlik zamanı gelince bakım:angel:

tarafından
Şifren. Var mı aşko post açıyorum da post çıksın yazıp postu çıkartmak yasak oldu yazamıyorum arada yazar mısın
(1,012 puan) tarafından
Yok canim olunca veririm. Cips kola pek almiyoruz iste dondurma aliyoruz bazen nescafeleri de ictikce yazarim bazen esim disarda iciyor her zaman sifre goremiyom o yuzden. Yazarim ben arada tamam post gorunsun diye nutellayi da kendim biriktiriyorum  olunca yollarim ozeldende
tarafından
Algida dondurma magnum bunların şifrelerine çok ihtiyacım var canım Allah razı olsun
(1,012 puan) tarafından
Her zaman almiyoz kiz ayda bir iki dondurmayi. Daha buralar soguk oluyor. Yazin cok olur ama :)
tarafından
Insallah canım
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hergun de cam silmek olmaz ki :) değerinin kıymetini bil annem hep öyle der ama pek uygulayamiyorum
tarafından
Valla ne diye her odaya iki cam yaptilarsa bide temizliyom akşama doğru basiyo yağmur sinirlerim bozuldu bugün
(6,859 puan) tarafından
Biraz daha yağacak yağmurlar burasıda fena balkon yıkadım üstüne dolu yağdı :)
0 oy
tarafından
Heehh işte öyle ben haftada 1 makina atarım genelde evi düzenlerim yeterli olur kızım tek var ev pek pislenmiyor
tarafından
Makina hergun çalışıyor 3cocugum var ev bahçeli sabah pırıl pırıl akşam heryerlerinden toprak dökülüyor kızların
tarafından
Bahçeli evse sen ona göre ayarlama yap gece herkes uyurken tuvaleti banyoyu yıka sonra mutfağı temizli bulaşık fln kalmasın dezgahta heryeri toparla sabah kalkınca mis gibi olur her yer ben öyle yaparım birde camları açar uyuruz kapıları kapatırım sabah kalkınca hiç işim olmuyor
tarafından
Öyle yapiyom canım ama sabah öğlen olmadan kızlar disardaki tozu içeri getiriyo elleri sürekli toprakla temas halinde misal siliyomya gece sabah ayak izi el izi gordummu basliyom yine silmeye bu döngü gibi devam ediyor
tarafından
İşte öyle yapma bırak çocuklar uyuyunca sil onlarla ilgilen kızım uyuyana kadar birsey yapmam her yer dağılır ellemem o uyuyunca toplarım o uyanık olunca toplayınca hemen dağıtıyor kendini yıpratmaya degmez
0 oy
tarafından
Her gün cam mi siliyorsun?
tarafından
Aynen her odamda iki cam var onlar yağmur damlası oldumu sanki bütün ev kirli hissediyorum
0 oy
(698 puan) tarafından
55ngünlük bebeğim var evimi şuan *** götürüyor sofrayı dahi toplamadım ve umrumda değil normalde eşim bana temizlik konusunda hastasın sen derdi ama bebeğim olduğundan beri umrumda olmuyor birdaha bu minik adamı koynumda nezaman uyutucam birgün kocaman olucak kucağıma sığmıycak geri getiremem bu günleri sende öyle yap aşkım
tarafından
Çocuklarım daha eline tlefon almamış TV başında on dakika oturup izlememisler sabah 8de başlarlar bahçede oynamaya akşam 6da banyolarıni yapar uyuturum sabah yine devam hiç sevmezler otuurp TV izlemeyi
(10,091 puan) tarafından
Kiz bahve varken ne isleri var tv telefonla. Oglumda oyle diyorum ya koye gidince hep bahcede girer cikar oynar toz toprak tavuk inek derken aksam oluyo
tarafından
Bazen eşime daireye geçelim diyorum ev temiz kalır toz toprak biter sonra akşam balkonda 4tarafi açık kuşların civiltisini duyunca vazgeçiyorum dairede bizi kovarlar çocuklarım evi gümbür gümbür inletir
(10,091 puan) tarafından
Kiz sen kafayimi yedin :D mustakil evim olsa keske daha ne isterim
tarafından
Eşimde dalga geciyo iki tane konteyner ev alım bahçeye koyalım yanyana deprem korkusu da olmaz mis gibi
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Hergun cam mı silinir yahu abartmış sın sende gerçekten 
tarafından
Takıntı çok kötü birşey ama atlaticam inşallah
0 oy
(475 puan) tarafından
Bende yeni evliyim sürekli temizlik yapıyordum şu an hamileyim tek tek temizliyorum ama seviyorum temiz evi oh mis bazı evlere gidiyorum tuvalet klozet çöp kovası üstü tozdan kirden kabak tutmuş gerçekten bazı insanalr hiç misafire saygı yok ben çöp kovasini özellikle ovalarim WC de çünkü toz oluyor hep 
tarafından
Bende burda yabanciyim bir kez eşimin arkadaşının evine gittik halısı beyazdi yemeği yere koydu halidaki parkedeki koltuk altlarindaki saçları tozu kırıntıları gördüm yemek yiyemedim kalktim oturdum misafire değer vermek çok başka birşey
(475 puan) tarafından
Kesinlikle bilerek koltuklarım yüksek taban aldım annemin evinde zemine yakındı temizliği zordu kolay olsun diye yani kimisi çok rahat ya bende öyle yiyemem öyle yerde birde ayrı bir havası oluyor rutubet kokuoyr öyle yerler
0 oy
tarafından
Her gün cam mı silinir 
tarafından
Silinmez ama evim bahceli müstakil yol üstü her odada iki pencere hergun tozdan dışarı görünmüyor buda beni takıntılı hale getrms
0 oy
tarafından
Düşerim korkusu olmasa bende hergun silerim ustyen usteen siliyom korkudan 
0 oy
(475 puan) tarafından

image

aksam akşam burayı temizledim temiz mi kiazzz temiz görünüyor mu 
(1,102 puan) tarafından
İçim acikdi kız mis gibi olmsu. Bayılıyorum duzene
(475 puan) tarafından
Sağol kız doğuma az kaldı elimden geldiği kadar temizlik yapiyorum kafam rahat olsun diye yoksa uyuyamam temiz olmazsa
(1,102 puan) tarafından
Sen bensin. Bugün ev kalkmış gidiyodu valla aksam 6 da girdim bitirdim temizliği ama nankör iste gene aynı gene aynı:) ilk bebiş mi
(475 puan) tarafından
Evet 7 aylık olduk
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Cidden hergun cam soliyor musun kiz
tarafından
Malesef kuzum en kötüsü her odamda iki ayri pencere olmasi
(1,102 puan) tarafından
Tozlarını mi aliyosun sadece yoksa yani suyla felan siliyo musun. Bide büyük mu camlarin. Kız nasi siliyosun maşallah.
tarafından
Mikrofiber bezim var bir damla Dalin koyuyom suya ıslak bezle siliyorum kurulamaya gerek yok pencerelerim küçük büyük camlar değil allahtan
0 oy
(17,907 puan) tarafından
Heeeeç boşver kıııııaaaaz
0 oy
tarafından
Kız sen her gün buradasn ne ara yapıyorsun üstelik aynı zamanlards doğum yaptık çocuğun çok uslu sanırım ben sabahtan akşama kadar bir işi elli defa yapıyorum kızım durmuyor 
tarafından
Oğlumun hiç sesi çıkmıyor maşallah sadece karnını doyuruyorum kendi uyur kendi oynar

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 943 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 583 göst.
0 oy
20 cevap 582 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cicek1bocekannesi (87 puan) tarafından soruldu

381,559 soru

11,423,080 cevap

34,981 kullanıcı

...