0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (1,099 puan) tarafından
Dün gördüm instagramda. Dünden beri kendime gelemiyorum o kadar kotu bı durum ki. Adamın o halleri gözümün önünden gitmiyor . Ailesi kim bilir ne durumda. Bu canı adamı şimdi hapse atip orda besleyecekler mi Allah aşkına. O şerefsize öyle öfkeliyim ki verseler elime geberticem. Ne kotu bı dunua olduk kimlerle aynı havayı soluyoruz ya

10 Cevaplar

+2 oy
(4,988 puan) tarafından
Boyle istisnai ve tanık gerekmeyen bizzat delil olan suclar için idam getirilmeli
(2,092 puan) tarafından
Ölüm kurtuluş olur pisliklere alsınlar hapise onu.
Onun dediği kimseye güvenmicn diye halletsinler.
(4,988 puan) tarafından
Asıl ölüm azap olur. Kisasta hayat vardir.
-Reklam-
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Hapiste ağir yaralamislar ona kiyan köpeği 
(17,817 puan) tarafından
Aynen köpek bile yediği kaba pislemiyo bu nankor pkk liymis
(3,126 puan) tarafından
Ayy varya hep zatej ayni hikaye anlatiyolar valla sehit oluyo bilmem su kadar terorist ölduruldu su vuruliyor adam hemen yakalndi ben hic inanmiyorum sadece kamuoyu tepkilerini almamak icin boyle haberler yapiyolae
(1,119 puan) tarafından
Sosyal medyaya düşen sanıklar ayrı hücrede tutuluyor.Buyuk ihtimalle toplumun gazını almak için uydurulan bir haber ama keşke doğru haber olsaydı da o pislik nefes aldığı her an acılar içinde kıvrılsa
tarafından
Siz nerden duydunuz kızlar? Ben sosyal medya kullanmıyorum haberler'de de çıkmadı birşey.
(17,817 puan) tarafından
İnsallah doğrudur diyelim
0 oy
(578 puan) tarafından
Beslemeyecekler çünkü dışarıda sağlanamayan adaleti içerideki abiler sağladı. Ağır yaralı yoğun bakımda o mahlukat 
(1,099 puan) tarafından
Oylemii. Ay bide yoğun bakıma kaldırmışlar. Vallahi doktor olsam ilgilenmem
(1,554 puan) tarafından
Aa asko bilmiyodum yogun bakimda mi Allah alsin yanina kopegi ateslerden ates begensin kendine
(578 puan) tarafından
Kolay  bi şekilde gebertmemişlerdir umarım.
(1,796 puan) tarafından
Yok meraklanmayin içerdeki abiler onu nasıl halledeceğini bilirler tecavüze bile arkasindan soda sokuyorlar yaşasın o şekilde gebersin diye....bunuda bulurlar meraklanmayin
(1,062 puan) tarafından
Ayyy cidden hapishane de böyle şeyler oluyormu
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Cezaevinde yaralanmıslar geberesice
(1,521 puan) tarafından
Yok bee kuzum yalan habermiş doğru değilmiş kötülere birsey olmuyor sürüne sürüne gebersin inşallah öyle kolay ölüm nasip olmasın o yetim çocukların ahını hergün çektirsin Yaradan
0 oy
(3,028 puan) tarafından
Karısı hastaymış oğlu hapisteymiş kızı okuyormuş yardım topluyolar ben de üzüldüm Allah rahmet eylesin soğuktan gebereydi de almasaydı diyorum ama ölüm gelecekmiş o da sebepmiş demek ki
0 oy
(565 puan) tarafından
Bitek ben bu kadar etkilendim sanıyordum o madaf üzüldüm ki ona hic haberlerde bakmak istemiyorum karısını çocuğunu düşünmeden edemiyorum Allahim senin kadar merhametli değiliz diyorum rahatlıyom biraz 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Teroristmis zaten.icerde merdivenlerden düşmüş.mekani cennet olsun.Allah ailesine sabırlar versin
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Hala videoyu tam olarak izleyemedim cesaretim yok çünkü gözümün önünden hiç gitmicek:( o kadar acı bı olayki insanlik duygularını kaybetmeyen herkes etkilenir heralde ama bu olayla birlikte artık insanlıktan uzaklasildigini  gözümüze sokmuş oldu o cani mahlukat 

insan değilde canavarlar başka birşeyler bunlar insan olarak adlandirilamazlar 

Cezaevinde başına ne geldi bilemiyorum çok söylenti çıkıyor böyle durumlarda ama başına mutlaka birşey geliyor rahat bırakmıyorlar böylelerini umarim ölmez hemen daha acı çekmesi lazım 
0 oy
(651 puan) tarafından
Hapiste beslememek ve orayı meşgul etmemek için az bir ceza verip yarısını belki yatırıp belki yatırmayıp çıkaracaklar çünkü hapisler dolu adam koyacak yer yok kim kime dün Duma kim kimi öldürse eli kolu dışarda geziyor bu sorumsuzluklarin bedeli ağır olsa bir gün ucu sorumlu olanlara dokunsa acaba böyle yaparlar mı Allah mazlumun hakkını birakmasin
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Benim de hep aklımda. O kadar zoruma gidiyor ki. Karısını çocuklarını düşünüp duruyorum. Allah'ın cezası Allah belasını versin s.erefsiz o çocuğu 

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,322 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde meryemcknn (2,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 188 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 3,000 göst.