0 oy
950 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

Yaw böyleleri neden beni bulur :D

18 Cevaplar

+3 oy
(2,378 puan) tarafından
Sende söyleseydin 155 göğüsle girdim diye ben böyle sapıklara dolandırıcılara  155 .156 yazınca hepsi engeli basıp gidiyor :) 
tarafından
:D aklıma hiç gelmedi bak bu , hayır göğüslerim aşırı büyük . Bide sapiksa tamam yani dadanirdi içimden söylemek gelmedi :D
(4,200 puan) tarafından
Adam ayak ustu gigus fantzisi yapmais kendi capinca:)
(578 puan) tarafından
Jsjsjsjsjjsjajsj gözümden yaş geldi gülmekten bu yoruma bayıldım :D
tarafından
Benim boyumdan bile büyük :D
-Reklam-
+1 oy
(276 puan) tarafından
Gayet normal ölçüsünü sormuş 80 beden 90 beden demek varken neden bu cevap sapıklık yok bence 
tarafından
Bir önceki mesajlarında siz kaç göğüs ile giydiniz yazmıştı bende arkası ipli olduğunu her bedene uyabilecek olduğunu belirtmiştim :D
(1,233 puan) tarafından
Yok artık farkındamısınız adam bedende sıkıntı yok diyor nerden biliyorsa direk ısrarla göğüs sormuş bana hiç normal gelmedi
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Allahm ya :D heryer sapik 

tarafından
Hiç sorma ya :D
0 oy
(1,521 puan) tarafından

Beyfendinin tek takıldığı nokta göğüs ölçüsü olmuş tovbe yaa :D

tarafından
Diğer yerler umrunda değil adamın :D
0 oy
(1,167 puan) tarafından
Ayn banada denk geldiydi birde bayandi  sapık kari 
tarafından
Bayan olsa bu kadar zoruma gitmezdi herhalde :D
(1,167 puan) tarafından
Kiz  karıda bundan asa kalır yanı yoktu bnde göğüs pompasini satiyordum  karo lez..... çıktı tövbe tövbe estağfurullah
0 oy
(8,937 puan) tarafından

Beğenmiş seni :D

tarafından
Beni mi göğüsleri mi mi :D
(8,937 puan) tarafından
Sapıklar için farketmiyor nefes alsa beğenme sebebi :))))
tarafından
:D tabi kadın olması yetiyor
(1,233 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsunuz bazı manyaklar için nefes bile öenmli değil :))
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Kız o kadar kıyafet sattım hiç drnk gelmedi. Çekiyor seni bela ☺️☺️
tarafından
Ahahahah hiç sorma belkide adamın günahını aldık :D
(8,357 puan) tarafından
Kanka ben evlenirken istediğim gelinliği giyemedim diye eşim gitmiş bana gelinlik almış. Senin bu muhabbetten sonra sordum dedim nasıl tarif ettin beni de aldın diye. Sürpriz yapmıştı çünkü. M beden gelinlik istiyorum olmazsa değiştirim drwmiş ☺️☺️
tarafından
:D bak işte umut eniştem adam gibi adam ya
0 oy
(1,514 puan) tarafından

Ahahah kız bu benimde başıma geeldi aynı şeyleri sormuştu adam aynı kişi mi acaba ,sevgilime alıyorum göğüs ölçüsü ne bilmem bir boydan resim atsanız dediği an engelledim:D

tarafından
:D boydan foto istemedi benden ahahah belkide aynı kişidir :D
0 oy
(6,033 puan) tarafından
Ben mikrodalga satacağım zaman bir sapıklık denk geldi. Mikrodalga fırın ya. 2&3 farklı hesap açmış saçma sapan mesaj atıyordu. O zamanki fiyatı hatırlıyorum da 500 yaziyorsam 50 olmaz mı dan lafa girip hem dalga geçiyor hem de sapıklık yapıyordu. Sapıklık her yerde sapık
tarafından
:D ******** her yerde serefsz
0 oy
(812 puan) tarafından

Belki nişanlısı yzıyırdur:D

tarafından
Adam açık açık erkeğim diyor :D
0 oy
(990 puan) tarafından
Ben gelinliğe verilen parayı boşa verildiğini düşünüyorum satın aldınız neden satıyorsunuz madem öyle dursun o paraya başka bir ihtiyaç alınır masraf,kiralamak daha mantıklı değil mi 
(8,937 puan) tarafından
Kiralamak sandığın kadar basit değil binbir bahaneyle yok leke oldu yok giyildi yok kokuyor vs gibi sebeple satın alma bedelini alıyorlar bu yuzden kiralamak mantıklı değil
tarafından
Canım kiralama 10 bin TL'den aşağı yoktu ben bunu 4750 TL'ye diktirdim neden fazla para vereyim ki yoksa bende kiralayacaktim
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Letgoda bana denk geliyor hep .erkekçe konuşuyorum eşimin numarasini veriyorum .
tarafından
Letgodan hiç denk gelmedi banada
0 oy
(6,232 puan) tarafından

Aşkım sende deseydin ki anana sor bedenini:D kalıbını 

Kalıbını şerefsini cibiliyetini adamlığını tövbe tövbe küfür edicem de neyse 

0 oy
(8,961 puan) tarafından
Çüş gerçekten. Millet kudurmuş iyice. Her yerden halleniyolar 
0 oy
(191 puan) tarafından
Kaç göğusle giydiniz hanimefendi iki mi üç mü dört mü kaç göğus bu :D :D :D
tarafından
:D :D yoksa sende mi nişanlına alacaksın
(191 puan) tarafından
Hahahah evet bende benimkine alim diyorum ama onda göğus yok 3 veya dortlu beden fazla gelir :D
0 oy
(54 puan) tarafından
Lincleyen olacak belki ama bunlar hep normallestirmekten gecen tedi diye bir magazadaydim adam saticiyka konusuyo kadin adama istersenz birde destekli mi desteksiz mi diye sorun dedi adama.. kocasimiydi artik nedir adama sutyen aldirmak nedir o diyaloga nasil giriyorsun mahremiyetimz var marketten ped almayi bile yaratilis utancak bsey yok dediler ulu ortada emzirmeyi kutsal saydilar senin konudan biraz dagildi ama bende magazada oyke durumla karsilasinca ben utandim saticinun yerindee.. bide erkekkere cevap verme sakin ustunde gorebilirmym vs resim istiyolarmis kadin ismi bile olsa guvenip atma 
tarafından
Ay ben bunlar için asla yollamam eşimi ve ben sanırım eski kafa insanlardanım dikkatliyim bu konuda
0 oy
(338 puan) tarafından
Bu ahlaksız edepsiz aynı kişi banada yazdı aynı cümlelerle nişanlıma Alicam göğüs cup ölçüsü vs vs o kadar sinirlenmistim ki hala bende satamadim gelinliğimi ama size de denk gelmiş aynı takma isim engelliyorum başka hesap açıp yine yazıyordu en son kullanıcı adımı degistim 
tarafından
:D şaşırmadık en son yazdığımdan sonra cevap vermedi zaten
Bu arada ciddi alıcı çıktı bana bakalım hayırlısı
(338 puan) tarafından
İnşallah satarsınız ben bulamadım çok uyguna veriyorum gelinliği ama alici bulamadım sizinki bereketli satışlariniz olsun
0 oy
(303 puan) tarafından
Ben sapıklık bı olay görmedim ya
tarafından
Bu ahlaksız edepsiz aynı kişi banada yazdı aynı cümlelerle nişanlıma Alicam göğüs cup ölçüsü vs vs o kadar sinirlenmistim ki hala bende satamadim gelinliğimi ama size de denk gelmiş aynı takma isim engelliyorum başka hesap açıp yine yazıyordu en son kullanıcı adımı degistim 

Bir üst yorumda yapılan :)
(303 puan) tarafından
Hadi yaa

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 397 göst.
12 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 359 göst.
28 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.