0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
Meme küçültme ameliyatı oldum bir hafta önce. Üç gündür bir noktadan sarı ve ten rengi gibi akıntı geliyor. Pazartesi kontrolüm var ama korkuyorum. Başına gelen var mı? Ameliyattan sonra hafif akıntı normal mi? İlla dikişler mi zarar görmüş demektir? 

3 Cevaplar

0 oy
(694 puan) tarafından
Geçmiş olsun Cevabı bilmiyorum ama bende olmayı düşünüyorum araştırma yapıyorum. Özel hastanede mi oldunuz çok zor oldu mu?
(7 puan) tarafından
Teşekkürler. Ben araştırma hastanesinde oldum. 4 kilodan fazla doku alındı. Ameliyatım 9 saat sürdü. Normal meme küçültme ameliyatlarına göre oldukça ileri bir ameliyat düşünün. Doktor da aynen bu şekilde söyledi. Sırtıma kadar dikişlerim var vs vs. Ama gram pişman değilim. Tek pişmanlığım neden daha önce olmadım diyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sarı akıntı enfeksiyon demek ama göğüs konusunda bilgim yok bu konuda 
(7 puan) tarafından
Antibiyotik de kullanıyorum aslında ya enfeksiyon ise çözümü zor mu oluyor ameliyatlarda acaba bilginiz var mı tekrardan dikiş falan atılır mı diye korkuyorum
0 oy
(895 puan) tarafından
Geçmiş olsun 

Kac tl ye ve nerede oldunuz  

Benim de aklımda var
(7 puan) tarafından
Teşekkürler. 10 bin tlye oldum eğitim ve araştırma hastanesinde. Benimki boyut olarak büyük diye fiyat epey düştü

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 256 göst.
10 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mamoste (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 259 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 370 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu

382,471 soru

11,450,645 cevap

35,028 kullanıcı

...