0 oy
253 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
İki hafta önce meme küçültme ameliyatı oldum. Doktor hiç iş yapma, yan yatma falan dedi de birincisi kendimi gerçekten iyi hissediyorum ağır iş değil ama yemek, ortalığı toplamak gibi işler yapsam ne olur? Bir de asla uyuyamıyorum sırt üstü acaba yan yatsam ne olur? Doktorlar hep en kötü ihtimali düşünüyor gibime geliyor bilemiyorum ameliyatı olan varsa aydınlatsın lütfen 

10 Cevaplar

+2 oy
(175 puan) tarafından
Hayatım doktorun yapma dediği şeyi neden buradan onay alarak yapmak zorundasın ? 
(7 puan) tarafından
Haklısınız. Sadece psikolojik olarak iyi hissetmiyorum. Biraz hareket istiyorum sadece hayatımda. Aktif bir yaşantıdan birden yatağa geçmek hiç iyi gelmedi sadece ama doğru söylüyorsunuz
(175 puan) tarafından
İllaki öyledir canım ama geçici olan bir durumu bu şekilde kalıcı hasara cevirirsin
(7 puan) tarafından
Haklısınız bugün dank etti biraz aslında işte süreç yıpratıcı olduğu için saçmaladim biraz sanırım. Teşekkürler yorumlarınız için :)
-Reklam-
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Canım Doktor diyorsa vardır bir sebebi dinlemek zorundasın En kötü ihtimal diyorsun ama yok En kötü ihtimal başına gelirse
(7 puan) tarafından
Haklısınız aslında ya bilmiyorum oturmak yatmak fıtratıma çok ters o nedenle dayanamıyorum sanırım ama doğru söylüyorsunuz
0 oy
(694 puan) tarafından
Ne dediyse yap ben işe gittim dikişlerim açıldı sarktı geri şuan berbat durumda göğüslerim 
(7 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun öncelikle. Ne zaman gittiniz ise ameliyattan ne kadar süre sonra?
(694 puan) tarafından
Canım uzun zaman oldu 2015 de oldum ben şuan tekrar toparlamak için olmak istiyorum bir hafta sonra gittim dosya düştü şaka gibi dikiş hemen açıldı kilo verince de sarktı
(7 puan) tarafından
Şimdi sanırım toparlamak için ameliyat olcaksiniz o zaman
(7 puan) tarafından
Dikiş açıldığını nasıl anladınız peki? Ya benim on gündür akıntım var hep aynı bölgeden. Diğer yerlerden de geliyor ama anlık gelip gidiyor ama belli bir yerden hep geliyor. Doktor da normal sıkıntı yok falan dedi ama içime de sinmedi niye gelir ki bu akıntı
(694 puan) tarafından
Bence başka doktora git canım benimde akıntı var
0 oy
(241 puan) tarafından
Dikişlerin falan açılabişir canım. Yan yatınca ister istemez memeye ağırlık olur. Dikkat et basit bir operasyon değil estetik bile olsa. Estetik diyince hep aklımıza ufak dokunuşlar geliyor ya :)) Enfeksiyon falan kapma iş yapma bir süre dinlen işte ne güzel. Allah şifa versin iyileşirsin bir an önce inşallah.
(7 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim haklısınız dikkat etmeliyim :)
0 oy
(125 puan) tarafından
Ay hayırlı akşamlar inşallah bana cevap verirsin ben normalde eşim müsade etmiyo diye üyeliğimi kapatıp durdum ama bu postu görünce dayanamadım İnan bak daha demin aynada vücudumun görünümüne ağladım durdum meme küçültme ameliyatı ve karın gerdirme ameliyatı olmayı deli gibi istiyorum kaça yaptırdın nolur bilgi verir misin özele mi gittin nasıl süreç nolur inşallah görürsün 
(364 puan) tarafından
Teşekkürler canm bilgi verdiğin için .
İz kaldı mı peki ?
(125 puan) tarafından
Bilgi için çok teşekkür ediyorum peki plastik cerrahiye mi randevu alacağız nereye alacağız canım
(7 puan) tarafından
İz var şu anda zaten henüz iki hafta oldu ameliyat olalı. Bir sene falan sonra geçiyormuş izleri.
(7 puan) tarafından
Aynen ben plastik cerrahiye gittim direk. Sonrasında röntgen, kan,EKG falan hatta denge testine bile soktular beni.
(125 puan) tarafından
Anladım Rabbim inşallah bana da nasip eder 25 yaşındayım akranlarım çıtı pıtı ben vücuduma baktıkça ağlıyorum 50 yaşındaki kadınların vücudu gibi :(
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Merhabalar bende istiyorum ama devlet hastanesi yapıyor mu bilmiyorum

Benim beden 95 100 arası kaç bedenden sonra yapıyorlar 
(7 puan) tarafından
Devlet yapıyor. Ben araştırma hastanesinde oldum. Aslında her bedene yapılıyor. Ama beden büyük oldukça fiyat düşüyor. Örneğin 25 bin liraydı normalde ama benimki 9 bine düştü
(1,011 puan) tarafından
Kaç bedendiniz
(7 puan) tarafından
140 cmdi göğüs ölçüm
0 oy
(83 puan) tarafından
Bende araştırma içerisindeyim kaça yaptırdın devlet mi özel mi lütfen bilgi verir misin
(7 puan) tarafından
Ben araştırma hastanesinde oldum. 9 bin lira aldılar. Sağlık problemi olduğu için fiyat düştü. Göğüs büyüklüğü arttıkça fiyat düşüyor dediler
(83 puan) tarafından
Hangi il çok iyi fiyat
(7 puan) tarafından
Malatyada oldum ben
(83 puan) tarafından
İstanbuldayım bende keşke uygun güvenilir bir yer bulsam
0 oy
(4,400 puan) tarafından
Süreç nasıl oldu? Çok ağrılı oldu mu? Bilgi verebilir misin canım ben de düşünüyorum da 
(7 puan) tarafından
Bence hiç ağrılı değildi. Yani en azından abartılacak bir ağrısı yoktu. İlk iki gün hafif derecede oldu ki ağrı kesiciler yetiyor. Ben ameliyat çıkışı grip ve regl oldum siz düşünün ona rağmen çok zorlamadı beni. Sormak istediğiniz ne varsa siz sorun ben yanitlayayim
0 oy
(767 puan) tarafından
Canım soruna cevap vermem ama merak ettim benim göğüsüm de büyük emziriyorum da kızımı malûm sarkma da oluyor 85-90 beden giyorum nasıl ilerledi ameliyat fln anlatır mısın 
(7 puan) tarafından
85-90 beden değil aslında bunlar sırt ölçüsü. Cup ölçüsü dediğimiz şey önemli demişti doktor.
0 oy
(169 puan) tarafından
Bende olamk istiyorummmmm devlette mi oldun özelde mi       bir tane çocuğum var 24 yaşındayım çok zorlanıyorum artık hastaneye gidcen de bakalım ne olacak hastanede yattinizmi
(7 puan) tarafından
Ben araştırma hastanesinde oldum. Üç gün yattım. Drenlerim vardı iki tane o nedenle üç gün kaldım. Özelde olanlar ilk gün çıkıyor ama araştırma hastanesi olduğu için çok didikliyorlar. Zorlaniyorsaniz olun bu ameliyatı. Benim tek pişmanlığım keşke on yıl önce olsaydım
(169 puan) tarafından
Bende cok istiyorum bir tane çocuğum var  aşırı zorlanıyorum  randevu aldım bende bakalım ne dicek doktor birde artık dış görüşünüzü geçtim sırtım boynum omuzlarım cokk ağrıyor sağlık açısından çok rahatsizim
(7 puan) tarafından
Kesinlikle olun. Umarım rahata erersiniz benim gibi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
3 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mamoste (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 369 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,800 cevap

34,942 kullanıcı

...