0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (3,388 puan) tarafından
Kızlar agustosta vefat etti dedem bu 3 oldu ruyamda göreli ilkini hastanede gordum kendisini degil ama hakkinda konusuyorduk iyi falan diye ikincisini annem halamlar babaannem bahcede cay icerken cay icmeye geliyordu yanımıza iyiyim kızım ben diyordu dün gece gene gordüm babaannemde kuran okutucakti babamin bakkali vardi ben seker almaya gidiyordum yan komsunun bahcesinde oturuyordu dede birsey istiyor musun bakkala gidiyorum ben dedim önünde cay bardagi ve kahve fincani vardi onlarida aldım istemiyorum kızım dedim sekerleri alıp dönerken cay bardagını kirdım ama dedemin öldügünün farkindayim ruhu etrafımızda rüyamda kuzenimle dedemi o bahcede oturup konusurken gordüm babaannemlere dönerken acaba ne anlama geliyordur ikinci ruyama kadar dedem kimseyle konusmamıs benle konustu bir acaba hayır mı bekliyor benden kızlar 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bı yasini şerif oku bağışla 
(3,388 puan) tarafından
Okuyım bagıslayım canım
-Reklam-
0 oy
(140 puan) tarafından
Cnm biseyler al çocuklara dağıt hayrına 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Benimde dedem haziranda vefat etti kac kez gordum ruyamda ben cok ozledim ondan goruyorum giderdik cocuklari alip yanina bi tek benim cocuklari cok severdi akilli uslular derdi okana namaz anlatirdi muhammed alinin tatli dilli olusunu severdi her zaman ziyaret ederdim bosluga dustum dedemin yaninda buyuduk 25 yil beraber yasadik dedem cok cok iyi bi insandi alisamadim halen sende o yuzden olabilir belki
(12,968 puan) tarafından
Kız benim dedem de haziranda vefat etti :(

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 125 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sedaades (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu