0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar gezilecek güzel yerler soylermisiniz bir buçuk yaşında bebeğim var onada uyucak şekilde ailecek Bursa'ya baktım güzel yerler var biz ilk tokata gideceğiz memleketimize ama Tokat'ta kar varmış aile ziyarti yapıp rizeye gidelim dedim eşim Rize baya uzun köye giderken yorulcaz zaten dedi İstanbul bogaz turu dedim bu havalarda yapılır mı oda adalar felam bilmiyorum bursa var aklımda yada girersin ordu tokattan gitsekmi değer mi fikir verin kızlar 

1 cevap

0 oy
tarafından
Bursayi çok seviyorum ben Mudanya çok güzeldi Uludağ a da gidersiniz valla keşke bende gitsem ya herhalde ilk tatil olarak gideceğim yer Kapadokya olurdu çok merak ediyorum
(220 puan) tarafından
Aaa evet Nevşehir de var ama tokattan nasıl olur bilmiyorum
tarafından
Yakınlık olarak bilmiyorum canım valla şahsen hayalim arabamız olsa biraz da para çok istiyorum  Mudanya sahili çok güzeldi tabi yazın gitmiştim Bursa'nın kokusu bile ayrı güzeldi ya
(220 puan) tarafından
Ya bursayi düşünüyorum zaten canım tokata giderkem yol ustumuz bende ilk defa gidicem güzelse düşünüyorum
tarafından
Çok güzel tarihi yerler de var
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
14 Ekim 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu

383,807 soru

11,483,916 cevap

35,111 kullanıcı

...