0 oy
62 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Daha önce anlatım zaten 7 ay önce aldatıldığımı ve hep düşünüyorum aklımdan çıkmıyor bir türlü psikolojim bozuldu artık ve psikiyatri ye gitmeyi düşünüyorum sizce nasıl fikir yoksa atlatamam bu olayı ne demem gerekiyor gittiğimde 

2 Cevaplar

0 oy
(8,385 puan) tarafından
Affettin mi eşini peki? 
(105 puan) tarafından
Ne yazıkki evet
(790 puan) tarafından
Anlatıyorsun derdini işte ben böyle böyle bir sorun yaşadım affettiğimi sözlü dille dile getirdim ama kafama getiremiyorum diyeceksin oda senin kan tahlilini isteyecek  felan ha yok sen psikoloğa git benlik değilsinde diyebilir ama genelde kan tahlili alıyorlar annemle ananemde gidiyor annem 43 ananem 65 yaşında 5 6 senedir gidiyorlar önceden 2 side tüm yaşanmışlıkların hırsını bizden çıksrırdı annem çok alıngan bir kadındır  asla normal konuşamazdın şimdi kendisi diyor ben normal değilmişim diye birde vitamin yazıyor sana bazı şeyler vitaminsel kaynaklıda olabiliyormuş takıntılar felan allah şifa versin ha dediği ilaçları seni iyiye gidiyor olarak görürse yavaş yavaş doz azaltıyor annem beyin ve şah damarı tıkanıklığından gidiyor ona farklı ananeme farklı ilaçlar veriyor ananemede en son hafıza sildirme hipnoz önermiş vücudun artık yaşananları kaldıramıyor şu doktora git benim gönderdiğimi söyle sana hafıza silme işlemi uygulasın demiş ananemde ben gidemem adamın yanında abuk subuk konuşursam diyor ama psikiyatriye gidene kadar ananem sürekli yatalak hasta olurdu herkes ölecek sanırdı kendi işini bile göremez hale gelebiliyordu  tuvalete annemle beraber taşıyorduk işini gördümü geri yatağına götürüyorduk  ama 15 20 gün sürerdi sonra her işini kendisi görür hsle gelmiş atak geçiriyormuş işte o dönemlerde
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Affetmissin zaten yine git tabiki belki faydası olur ama ben olsam çıkmazdı aklımdan o şüphe yer bitirir Allah yardımcın olsun kuzum ♥️
(105 puan) tarafından
Aynen öyle sağol Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 330 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (6,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hapsol (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pembemantoluleyla (69 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap

34,956 kullanıcı

...