0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

5. Haftadayım. Bırakın yemek yemeyi mutfağa bile giresim gelmiyor. Mide bulantısı var ondan ziyada iştahsızlık aşırı var. Bu saya oldu sadece Bi ayva yemek istedim o kadar başka da yok. Bir de sürekli tuzlu ayran içesim geliyor erken değil mi yav :D

22 Cevaplar

+1 oy
(593 puan) tarafından

Erken başlamış belirtiler ben 8.haftada hiç hamile değilmiş gibiydim galiba hep öyle olacam sanıyordum sonra kusma bulantı başladı ayy ne günlerdi yaa sürekli acile gitmeler bir kere yatırıldım kusmalara dayanamayinca ama 14.haftada azalmaya başladı sonra tamamen geçti tabi hamileligin her evresinin zorlukları var kusma bitince uyku başlıyor sonra kilo alma ağırlaşma mide yanmaları uykusuzluk falan Rabbim bu acılarin karşılığında gunahlarimizi affeder inşallah :)

tarafından
İnşallah aminn
Ama ilk kızımda da böyle erken başlamıştı. Hele uykudan gözümü açamazdım onda
-Reklam-
0 oy
(4,157 puan) tarafından

Yemek yememek icin sen bihter ziyahilsin apyllik etme diye kendi kendimi gazladigim dogrudur:) keske dogal

Olarak kendi kendime bende yiyemeseydim. :) insan ustu caba harcadim  az yemek

İcin:)

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım hayırlı olsun anneli babalı büyüsün benim hamilelik zor geçti mutfağa giremedim su kokuyordu buzdolabı bulaşık makinesi hep kokuyordu eşi kokuyordu herşey kokuyordu 
tarafından
Ay evet bana da öyle oluyır. İlk kızımda da öyleydi. Ama bu hamilelikte kendi kendime kokuyorum dbdbdh
0 oy
tarafından
Bende çok çektim canım su içsem çıkarıyordum
tarafından
Dimii aynen. Folik asiti zor içiyorum desem inanır mısın.? İnşallah çabuk geçer
tarafından
Ben ilaç kullanmıştım mide bulantısı için doktora yazdır istersen
0 oy
tarafından
Ben öyleydim yaaa :/ 
tarafından
Ay çok zor ya
tarafından
İşkence resmen
0 oy
(198 puan) tarafından
Bennnn :)) ilk çocuğumda doğuma kadar kustum , bunda şuan 20+6 , 5. Aydan itibaren yiyorum yavaş yavaş
tarafından
Ayy o da kötü ya bütün 9 ay kusmalar falan filan. Allahtan şimdi iyisin çok şükür
0 oy
(12,592 puan) tarafından
14 Co haftaya kadar kustum 5 kilo verdim. Geçti 
tarafından
Aynen bende de ilkinde 16 ya kadar sürdü 5 kilo gitmişti
(12,592 puan) tarafından
2de oldu. İlki doğuma kadar hiçbir şey yaşamadım
0 oy
(844 puan) tarafından
o haftalarda bende neler çekmiştim doktoruna söyle bana prilam dr yazmıştı çok iyi geldi bana 
0 oy
(12,991 puan) tarafından
13 e kadar yiyemedim 14 de düzelir gibi oldu ama benim safra kesemde taş ve çamur da var o da çok etkiliyor Şuan sabah akşam bulantım oluyor ve bu safra ağrım çok oluyor nefes aldırmıyor ya 
0 oy
(3,665 puan) tarafından
5 aya kadar 2 kilo aldım dr diyetisyene gönderdi. Malesef bir de çok zayıftım dr kesinlikle doğum yapamayacağımı söyledi. Diyetisyenle 9 ayı 7 kilo ile tamamladım. Yemek yemek ölüm gibi geliyordu. Sırf bebek ve eşimin baskısı ile yemek yiyordum .
0 oy
(3,577 puan) tarafından
7. Hafta başlamıştı 26. Haftada azalmıştı mide bulantısı iştahsızlık ama açlık hissi vardı :)  
tarafından
Evett açım ama yemek yiyesim gelmiyor dhdhd
0 oy
(1,203 puan) tarafından
7. Haftada başladı beş ay birşey yiyemedim , yiyince de lavabodan çıkamazdim
0 oy
(23 puan) tarafından
Bende de 6. Haftadan itibaren iştahsızlık başladı ve çook uzun sürdü. Belli şeyler yiyebiliyordum sadece.
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Hiç bişey için erken değil herşey yolunda hepsi normal 
0 oy
(711 puan) tarafından
Ben ilk başlarda öyleydim çok kilo vermiştim sonra toparladım kilo aldım 
0 oy
(742 puan) tarafından
Benimde 5.haftada başladı bulantılar ve şuan 13 haftaligim hala devam ediyor. Bende bulantilar başlamadan önce sadece ayva yiyip  ayran iciyordum sonra ayrandan tiksinme geldi ayvayı hala yiyorum prilam yazdır canım doktora o biraz iyi geliyor mahvetti bulantılar kusmalar
0 oy
(3,102 puan) tarafından
16. Haftaya kadar hiç bişey yiyemedim su bile içemiyordum oğluma hamileyken anca kraker bazen çok az yoğurt baya da kilo verdim ama 4 aydan sonra geçti bende
0 oy
(966 puan) tarafından
Bende bişey yemek istemiyorum iştahsızım malesef
0 oy
(1,133 puan) tarafından
8 haftada tiksintiler bulantı ve kusmalar başladı.Doya doya yemek yemedim doğurana kadar 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
benim sadece arada bulanıyo yiyom yine ben oğlumda hic birşey yiyemiyodum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 41 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
10 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu