0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
37+0 olanlar ne alemdesiniz ben çok kotuyum bel agrisi pelvik agrisi uykusuz liluk ne arasan var 19 subat dogum sizde ne zaman

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim doğum günümdemi doğursan: ,,,)))
(11 puan) tarafından
19 subat dogum gününüz mu ki valla dogsun da artik 19 mu olur saglikli sıhhatli insallah
tarafından
Evet canım sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah kucağına al ❤️ 37+4 te normal doğurmuştum :)
(11 puan) tarafından
Bizim ki 39+0da dogcak insallah
tarafından
İnşAllah canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(764 puan) tarafından
Benim de doktorun dediğine göre 37+0 ama kendi hesabıma göre 36+0 ağrılar var ama idare ediyoruz şimdilik Elhamdülillah 
(11 puan) tarafından
Ah o ağrilar bazen benjmki dayanilmaz oluyo ya
(764 puan) tarafından
Dün gece artık doguracam dedim de olmadı
(11 puan) tarafından
Onu bazen bende diyom ya  ama çunku gecekeri uykuyu unuttum
(764 puan) tarafından
Daha çok uykusuz gecelerimiz olacak :)
İlk mi peki
0 oy
(166 puan) tarafından
Daha yolun yarısındayiz 19+2 inşallah bizde Haziran sonu doğum bı an önce kucağıma almak istiyorum Allah'ın izniyle 
(11 puan) tarafından
Hayirla gelsinler insallah hayirla kucaniza alin insallah
(166 puan) tarafından
İnşallah canım amin herkes sağlığıyla hayırlısıyla kucaklarına alsınlar
0 oy
(2,392 puan) tarafından
36+2 benmde ne ağrı ne sizi hiç bişey yok bnmkide 3 Mart gösteriyor bakalım ne olacak ben daha doğurmam bu gidsle
0 oy
(241 puan) tarafından

Benim 36+5 ama tükendim. Nefes alamıyorum, çarpıntım var, belim ağrıyor, kuyruk sokumum ağrıyor, sürekli idrarım var, ödemi saymıyorum bile. Fil gibi oldum sağa sola dönemiyorum yatakta. Gebeliğin başında hoplayıp zıplarken tabiri caizse, hayırlı olsun Allah kurtarsın derlerdi anlamazdım niye Allah kurtarsın cezaevine mi girdim ya derdim. şimdi anlıyorum :))) doğum tarihim belli değil daha sizinkine ne zaman karar verdiler kaç haftalıkken yani ?

(11 puan) tarafından
Şuan valla beni anlattin ya gercekten ayniyiz yeminle rabbim yardimcimiz olsun 35 haftalikda verdi gunu 39 da aliriz dedi ayin 10 da bir kontroljm var sonra da 19 unda giderim insallah saglikla sihhtle kuca aliriz darısı sizlere olsun inslah
(241 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim gebelerin hepsini kurtarsın kolaylıkla. Sağlıklı sıhhatli evlatlarımıza kavuştursun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,683 cevap

34,943 kullanıcı

...