0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (727 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bı yanım istiyor bı yanım çok korkuyorum. Acitiyormu vucudunuzun şeklini bozdumu adetler düzenli oldumu? Bunların cevabını verirmisiniz iki tane normal doğum yaptım ama bundan çok korkuyom.

Birde en iyisi hangisi

12 Cevaplar

0 oy
(727 puan) tarafından

En İyi Cevap
Birde rahat oturup kalkabiliyormusuniz
(17,659 puan) tarafından
Otururken batiyo ayağa kalkinca ipi sallaniyo jsjsjsh kiz şakamisin niye kalkamayalim
(727 puan) tarafından
Ahahah ay ne bilim kız geçme dalga valla çok stresim:)
(17,659 puan) tarafından
Sakin ol bebeğim spiral i netten bak oyle cok buyuk bisey degil
(119,153 puan) tarafından
lan buyuk kucuk ne farkeder aysoo resmen oranda bi alet ve harbi korkunc bee ☺️☺️☺️ ben taktirsam oturamam yam doner yatarim hep ☺️☺️☺️
(17,659 puan) tarafından
:D sus be kadini korkutmasanaaa
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
korkma cnm hic bi farki yok dikis agrisi falan elbet olur ama korkulacak gibi deil 
(727 puan) tarafından
Dikiş ağrısı derken canım nasıl yani:)
(1,986 puan) tarafından
ay kiz ben spinal diye anladim :D postu karıştırdım sanirim
(727 puan) tarafından
Ay korkuyorum daha çok korktum bian ahahah
(1,986 puan) tarafından
:D spiral olanlar yazmissn takan deseydin daha iyiydi  aman aman korkma ben takmadim bilmiyom zten :D
(727 puan) tarafından
Ahahah valla hiç bilmiyodum ya kız uyarın için saol düzelteyim :))
0 oy
(318 puan) tarafından
Takılırken öyle dayanilmayacak bı ağrısı yok ama kişiye göre değişiyor ağrı kanama durumları falan ben taktiralı 1.5 ay oldu hala kanamam devam ediyor mesela ama bazılarında hiç olmayabiliyormuş ta 
(727 puan) tarafından
Benim kesin olur ya bence kan . Rahatça oturup kalkabiliyormusun
(318 puan) tarafından
Evet rahat hareket edebiliyorum günlük hayatı kısıtlayacak bişey değil zaten adet ağrısı gibi ağrı oluyor onun dışında pek bı sorunu yok
(727 puan) tarafından
Kayma olsa anlarmisin mesela?
(318 puan) tarafından
Anlarmiyim bilmiyorum ama geçen hafta gittim doktora yerinde dedi 3 ay kanama olması normal ama 3 aydan sonra da deveam ederse vücudun kabul etmiyordum çıkarttırman gerekir dedi
0 oy
(304 puan) tarafından
Benim bir yıl oldu.  Bakır taktırdım takilirken bı tik acıdı sonra geçti rahatım ben sürekli kanamada olmuyo vücut alışınca düzene giriyor
(727 puan) tarafından
Evet canım iki tane var ikiside öyle öyle oldu da ne bilim bu tırsıyorum
(304 puan) tarafından
Bnmde iki tane ve çok zor doğurdum ya öldüm sandim kendimi
(727 puan) tarafından
İlki doğumdan sonra dikişlerin çok kotu oldu iki ay kalkamadım. İkincide suni aldım bebeğin kafasi öne çekerken çok canım yandı ama şükür dikiş olmadı kalktım ayaga hemen
(304 puan) tarafından
Taktir sprali kafanda bedeninde rahat etsin
(727 puan) tarafından
Hadi inşallah canım ya
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Bir senedir takili hic bi sorun yok acimiyoda tavsiye ederim cokta guzel korur 
(727 puan) tarafından
Hangisi peki güzel ücretli olan mi ücretsiz olanmi
(17,659 puan) tarafından
Benimki hastanede takildi
(727 puan) tarafından
Anladım canım doktoruma sorayım bakalım hangisini onerirse onu yapim
0 oy
(37 puan) tarafından
Ne takilirken ne de çıkarılrken hic ağri yada acı hissetmedim. 5 sene kullandim çok şükür hic bir sorunda yaşamadım. Bemce korkulcak birsey yok yani
(727 puan) tarafından
Hangisi iyi peki
(37 puan) tarafından
Hangisi derken tatlim?
(727 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bı hormunlu bı bakır varmış sanirim
0 oy
(7,424 puan) tarafından
Kasmayacaksin bebegim rahat olacaksin hemen 2 bilemedin 1 dakikalik
(727 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Taktirirsan bana da haber et lutfen ağrı aci vs hic cesaret edemiyorum yahu çocuk dogurduk ettik ama şu spirali kafam da çok büyüttüm 
(250 puan) tarafından
Ayyy  banusu işte valla 3 ayda bir kontrole giderim sorun olmas bide prezervatif kullanırız gerçekten kadın olmak cok zor gurbetteyim kimsem yok eşimin ailesi destekten çook köstek oluyor eşim işi.nedeni ile yardım edemiyor 2..çocuk çook zorlanırım ama işte spiralden korkuyorum yaa anasını satiyem
(1,520 puan) tarafından
Bende oyle canim bende öyle ailelerle ayni sehirdeyiz ama hepsi kendi geçimiyle kendi meşakkatiyle meşgul, hem maddi hem manevi çok zorlanırım ,tek duam Rabbim artık olmayana versin insallah diyorum :)
(1,412 puan) tarafından
Sakin olun kızlar ben geldim ☺️bende sezeryanla üç çocuk doğurdum spiral den acayip korkardım ve bi cesaret gittim âdetin üçüncü günü çatala oturuyorsun rahmini açmak için bişey koyuyor adını bilmiyorum valla:D sonrası iki saniye:))) sadece o Rahmi açmak için yaptığı şey bı tık ağrıtıyor ama hiç öyle korkulacak bişey değil benim canım da çok tatlıdır İnanin bak:D
Tâbi benim ki iki aya kaydı ağır işten
(250 puan) tarafından
Bahar ben 8 aydır adet olmuyorum adet olmayı beklemek mi lazım acaba
(1,412 puan) tarafından
Evet âdet olmayı beklemelisin
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Bakır taktır canım ve hiç korkulacak bişey değil inan ben tekrar taktirmayi düşünüyorum bakalım 
(727 puan) tarafından
Anladım canım hadi inşallah ya
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Takarken acımıyor yani adet sancım kadar bir şey 5 Saniye sürüyor adet duzensizligi yapıyor onun dışında içinde olduğunu ne sen ne eşin hissetmiyorsunuz zaten korkulacak bir şey değil rahat oturup kalkıyorsun zaten hiç hissetmiyorsun ki  bakır taktirdim 3 yıl takılı kaldı tek başına bizi baya korudu yeni cikarttirdim 
(727 puan) tarafından
Çıkarırken acidimi
(1,529 puan) tarafından
Yok kız çıkarırken hiç hissetmiyorsun
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Bes dkk islem birşeyi etkilemez o kadar vücuttan vücuda değişir.

(727 puan) tarafından
Anladım canım saolasin
0 oy
(479 puan) tarafından
Canım hiç korkma ben doğumdan iki buçuk ay sonra taktırdim minicik t şeklinde bisey once pamukla vs. Temizliyor orayı sonrasinda zaten acı anlamında hiçbir şey hissetmiyorsun tek hissettiğin karnının içine bisey dokunuyor gibi oluyor bende öyle oldu yani bu kadar saniyelik bi işlem

Memnuniyet açısından bi seneye geçti hala takıyorum rahatım ilk aylarda adet ağrısı gibi ağrı çekiyorsun ama sonrası mükafat gibi geliyor şimdi hiç ağrım olmuyor neredeyse fazla içine girmek istemiyorum konunun da ( içe boşalma olduğunda ağrı yapıyor lekelenme oluyor onun dışında bi sorunu yok) otururken kalkarken hissedebilecegin bisey değil hatta içinde bile bisey var hissi olmuyor her zamanki hafifliginle olacaksın yani
(727 puan) tarafından
Ya saol canım baya güzel yazmışsın. Çatala çıkmak beni çok geriyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek2844 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ananinki (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bhreken (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...