+5 oy
1,004 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (64 puan) tarafından
İyi geceler kızlar bilirsiniz ki Sezen Aksu bir şarkıcı parçası Hz. Adem ve Hz. Havva ya hakaret ederek büyük tepki topladı sanat camiasındaysa sanki normal miş gibi destek veren oldu siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında... 

35 Cevaplar

+27 oy
(7,174 puan) tarafından
İyi ki cehennem var diyorum . Büyük sanatçı o diye arkasında duran herkesi onunla birlikte yanmasını Umut ediyorum o derece kinliyim... Allah'ın laneti peygamberini asagilayanlarin üzerine olsun . Hiç kimse bir peygamberden üstün değildir....!
(8,552 puan) tarafından
Amiinnn . Helal
(4,889 puan) tarafından
Amin +++
(7,654 puan) tarafından
Yasak elmayı yemisler
Bunlar her türlü naneyi yiyor yaşasın zalimler ve ahlaksizlar için cehennem
(2,241 puan) tarafından
Amin Artı veriyorum kesinlikle katılıyorum
(7,174 puan) tarafından
Teşekkür ederim kizlar ...
-Reklam-
+3 oy
(736 puan) tarafından
Ben en çok herkes istediğini düşünebilir alt üstü şarkı sözü falan diyen insanlara kızıyorum istediği dinden olabilir isterse ateist olsun isterse hristiyan beni ilgilendirmiyor ama herkes birbirinin dinine görüşüne saygılı olacak kimse benim peygamberime cahil diyemez. Bi de bu ateist ****** olanlar normalde hep derler ki işte bu yobazlar kimsenin görüşüne saygi duymuyor derler asıl kendileri saygı duymuyorlar 
(64 puan) tarafından
Kendi bilmez düşüncesiz insanlar işte napcan
(1,421 puan) tarafından
Çokgüzel yazmışsınız , tebrik ediyorum sizi
(736 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum
+3 oy
(2,405 puan) tarafından
ALLAH'a havale ediyorum kurban olduğum RABBİM elbet cezasını verecektir öyle müsfettelerin 
(64 puan) tarafından
Valla ya böyleleri için iyi ki cehennem
(2,405 puan) tarafından
Elhamdülillah
+1 oy
(849 puan) tarafından
Birbirlerinin bir yerlerini kolluyorlar işte
(64 puan) tarafından
Aynen hepsi aynı b*k
+1 oy
(1,046 puan) tarafından
Onlar musluman olsalar giydikleri oylemi olur baksana giydiklerine normalmi inanclari yok zaten
(64 puan) tarafından
Türkiyenin de çivisi çıktı iyicene
tarafından
Hele Gülşen'in giydikleri iğrenç kadın . Bari çırıl çıplak çık tam olsun bide oğlu var
(1,046 puan) tarafından
Yazin giydikleri genclerde hep oyle onlara bakcak
+1 oy
tarafından
Yav o degilde ben sezen aksu nun tepki alacağını bile bile niye böyle bı şarkı cikardigini merak ediyorum . Tamam kendi görüşü, inanmiyo olabilir ama böyle biseye nasıl cesaret etti anlamadım bı de yılların sanatçısı
(64 puan) tarafından
Olmaz olsun öyle sanatçı
tarafından
Papatya suan bu postu kocama okudum ve senin sordugun sorunun aynisini esime sordum neden yani tepki alacagini bile bile neden
tarafından
Cevap ne peki çünkü ben merak ediyorum . Tepki alacak biliyo , ve yılların sanatçısı , üstüne o kadar kardelen vs yardımları da oldu şaşırdım
+1 oy
(1,278 puan) tarafından

İnsanlar arasında bilgisizce Allah yolundan sapıtmak ve sonra da onunla alay etmek için boş sözleri satın alanlar vardır. İşte alçaltıcı azap onlar içindir." (Lokman, 31/6) âyeti; çengiler, şarkıcılar ve şarkı-türkü söyleme hakkında nazil olmuştur.kendilerine koydukları isme büyük sanatçı bu ayet yeterlidir onları anlatmaya ahirette ki yerlerini gormeye:pouty:

+1 oy
(5,132 puan) tarafından
O şarkı 4 5 sene önce çıktı yayınlandı. Neden yıllar sonra tepki topluyor anlamış değilim, neden ilk zamanlar tepki toplamadı milyonlarca insan dinlemiş kim bilir kaç radyoda çalmış

Bunlar sırf tweet olsun diye gündemi değiştirme çabası gibi geliyor bana
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ya bu olayi birkactir duyuyorum ama arastiramadim ne olmus ne demiş gereksizz insan
(64 puan) tarafından
Yeni bir şarkı çıkarmış kendince şarkıda ki sözlerde selam söyleyin o cahil Havva ile ademe diyor gereksiz insan
(392 puan) tarafından
Şarkı sözü yazmış "o cahil adem ile havvaya" diye
(3,859 puan) tarafından
Lüzumsuz  karı. Gündemden biraz düştüğünü hissettiyse demekki en cok neye tepki alir da tekrar konusulurum diye düşünüp yapmıştır.  ... destekleyenler kimler? Biz de onları da köstekleyelim inancsız bos insanlar.
(56 puan) tarafından
Şarkı sözleri yabancı birine ait
0 oy
(988 puan) tarafından
Allah bi çarpmıyo ki onları 
(64 puan) tarafından
Yakındır çarpılmaları
(4,113 puan) tarafından
Zaten sekil meymenet mı kalmıs Allah askına yuruyen cesetler, toprak kabul etmez bunlrı
tarafından
Esmer ana allah uyarı veriyor ama onlar değil bizler onların günahını çekiyoruz bu hastalıklar depremler üst üste olaylar hepsi bi uyari ama onlarin umrunda değil vi söz var 1 insan yüzünden 1 şehir harap olurmuş
0 oy
(965 puan) tarafından
Herkes yerini belli etti onlar da sezen gibi dışlanır işte 
(64 puan) tarafından
Aynen öyle
(7,174 puan) tarafından
Bizim milletimizden bir tirt olmaz yine şarkıları dinlenir yine dizileri izlenir  ... İradesiz bir nesil olduk çıktık . Aha Pınar Deniz desteklemis yargı izleyenler birakcak mı merak ediyorum
(2,241 puan) tarafından
Aynen bende çok merak ediyorum inşaAllah izlenmez ona destek verenlerin diziler şarkıları
0 oy
(392 puan) tarafından
Bence birçoğu ****** ama tepki almamak için açıklamıyo
(392 puan) tarafından
D.insiz
0 oy
(514 puan) tarafından
Kıyamet yakındır bunlar da alametleri iste
0 oy
tarafından
Bide ykllar önce yazmış diye üste çıkıyorlar biz peygamberimize hava anamıza cahil diyor ha yıllar önce mi yazmışsın mı dicez ne ***** meymenetsiz
0 oy
tarafından
Iste destek verenlerde onun gibi cehennemlik ne bekliyorsun ki 
0 oy
(119,112 puan) tarafından
allah var sesini sarkikarini cok severdim o olayi ilk burda bi postta gordum inaadim montajdir falan dedim arastir dediler dogruymus
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Hiç bi zaman sevmedim kendisini dudakları eşeğin g. Tüne benziyo maymundan gelmiş olduu için HZ ADEM BABAMIZI VE HZ HAVVA ANNEMİZİ yadırgadı tabi 
tarafından
Aha aradığım yorum
(17,649 puan) tarafından
Öyle bacıko hiçbi şarkısını dinlemedm bilmem
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Saygısızlık yaptığı bide takmaz gibi açıklama dahi yapma gereğinde bulunmadı destekleyen neyini destekliyo anlamas değilim
0 oy
(156 puan) tarafından
Inanki kac gündür başım ağrıyor üzgünüm kinliyim sınırlı ve hirsliyim allahım onları bildiği gibi yapsın en kısa sürede onlara gününü göstersin istiyorum görmek istiyorum o çektiklerini   zaten bu aralar dinle ugrasiyorlar ust uste vurmaya calisiyorlar Rabbime havale ettim kimi dinlediginize dikkat edin kimi destekledigimize  ataistler mi degiller mi bacılar bi söz var 

RABBIMI SEVMEYENI BEN NIYE SEVEYIM 
0 oy
tarafından
Malesef ülkemizde dindarlikla geri kafalık cahillik örümcek kafalılık eş tutulduğu için ne desek anlayacak halde değiller. Dindariz diye aşağılık görüyor sanat camiası denen sözde ileri görüşlüler. Bitek aydın bilgili onlar. Ülkemizin gençlerinin kanına girdiler malesef gavur ulkelerden farkımız kalmadı böyle sanatçılar yüzünden Allah ıslah etsin

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 304 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 303 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 644 göst.
0 oy
2 cevap 1,298 göst.
1 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...