0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından
Kizim 10 aylik parmak ucunde hatta icine katlayarak basiyor emeklemeside popoyla ayagini öne ata ata gidiyor normalmi ya yürutece bindrdm 3 ay falan 2 ay falan oldu bindirmiyorum acaba omu yapti 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yürüteç kötü birşey gerçekten benim oğlum 7 ayda adım atardı sonra ***** gibi yuruteç aldım kendini sürüklemeye başlamıştı sonra yürütecı tuketıcı hakem heyetine verdim sorunluydu öyle paramı da geri aldım şükür boşa gitmedi verdiğim para keşke sonra ben zorla adım attırdım şuan bir sorun yok şükür ama ondan olma ihtimalı yüksek 
(266 puan) tarafından
Ya ben hamileyken aldi bizimkiler aslinda istemyordum sonra heveslendik ***** gibi cok bindirmedim aslinda ama ayagi tam yetismiyordu acaba ondanmi diye dusundum canim pismanlik yani
tarafından
Olsun olsun bir bakarsın yürümeye başladığı zaman onun da çözümleri var çözülür belki parmak ucuna basmadan da yürüyebilir :)
(266 puan) tarafından
Insallah canim benm:))
-Reklam-
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Benim büyük oğlum da hiç emeklemedi.. götünün üstünde zıplaya zıplaya gidiyodu her yere sjjsjsj yürüteç çok tavsiye etmiyo doktorlar. Parmak ucunda yürüme normal ama ilk yürütmeye çalışırken benim küçük oğlum da öyle yapiyodu. Şimdi 13 aylık. Yürüyo.
(9,095 puan) tarafından
İdil benim büyük oğlum da 14 aylıkken yürüdü. Tembel benimkiler biraz sjsjjs 7 Aralık doğumlu mu
(9,095 puan) tarafından
Elali bir sıkıntı olmaz inşallah ya. Kötü düşünme sen. Kendin tutup yürütmeye çalış ama çok zorlama. Korkarsa filan o da yürümesini geciktirir.
tarafından
Evet canım 7 arkalıkta doğdu :) vallahı ben de zorla ayaklandırdım çok tembeldi duvarlara toplar yaptım yürüme etkinlikleri yaptırdım da öyle ayaklandı yoksa niyeti yoktu :)
(9,095 puan) tarafından
Benimki de 7 ocak doğumlu:) küçük aslında yaşına girmeden yürüme pratikleri yapiyodu. Ben çalışıyorum malesef. Kaynanam çok zorluyodu bakarken. Korktu. Bıraktı yürümeyi. Emeklemeye döndü yine. Bu bikac gündür başladı işte geri. Güzel yürüyo şimdi. Bir haftaya kadar da koşmaya başlar sjjsjs
(266 puan) tarafından
Canim yürütüyorum seviniyor adim atmaya koltuguda tutunup oynuyor uzaniyor kalkmaya calisir gibi hatta ama parmakmice basiyor aciycak ucta balerin gibj :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 144 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 174 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,035 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 157 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu

385,000 soru

11,514,762 cevap

35,174 kullanıcı

...