0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (16,013 puan) tarafından
Kızlar çamaşır makinem sıkmada biraz tuhaf sesler çıkarıyor servisi çağıracaz ama garantisinin olup olmadığını bilmiyoruz. Gerçi servis bilir de gelip bakınca. Benim servis gelmeden öğrenebilme şansım var mı. Garantisi Ekim 2017 de başladı ama uzatıp uzatmadigini hatırlamıyor eşim. Garanti de uzatıldığına dair bişey yazmıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(16,013 puan) tarafından

En İyi Cevap

Şu dilinden anlamadığınız defalarca açılan posta bakıp cevap verene kadar bu posta da baksanız keşke :getlost:

(790 puan) tarafından
Firmaların whatsap destek hatları olabiliyor vestelde falan var belki  ordan öğrenebilirsiniz ben anneme servisi ordan çağırmıştım adamlar vaktin olduğunu söylemişti bir deneyinaraştırn isterseniz internetten
(790 puan) tarafından
Makinanın üzerine kesilen faturanın bilgilerini veriyorsunuz benim anneminde fabrika çıkış hatasıydı kazan körüğü yırtıkmış su akıtıyoru bir ay sonra whatsap destekten yazdım adamlar geldi baktılar bu fabrika çıkış hatası dediler makinayı götürüp 1 hafta sonra sıfırını getirdiler
(790 puan) tarafından
Kim aldıysa yani kimlik bilgisi  işte nuriye nar diyoesunuz kayıt açılıyor bakıyorlar
(16,013 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim şimdi bakarım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hangi marka model arayıp sorabilirsin canım servisine 
(16,013 puan) tarafından
Dk yok ancak eşim gelince ararım canım
0 oy
(3,338 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ara sor önce belki bilgi verirler 
(16,013 puan) tarafından
Dk yok ancak eşim gelince ararım artık
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Yetkili servisi arayıp öğrenebilirsiniz ürünün modelini de söylerseniz daha iyi okur modeli makinenin kapaginin iç kısmında gri parlak yerde yazıyor 
(16,013 puan) tarafından
Wp de öğrendim canım uzatma yapmamış eşim 2020 de bitmiş

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 335 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
+1 oy
2 cevap 91 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hayat12345 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif keskin (6 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,575 cevap

34,885 kullanıcı

...